Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Záhadné sebevraždy bankéřů

Bankéři střední a vyšší vrstvy začali páchat záhadné „sebevraždy“ v době, kdy propukla záplava dalších bankovních skandálů. Nyní se zdá, že už ani bývalí světoví miliardáři nejsou v bezpečí. Při pohledu na vysoký počet vysoce nepřirozených úmrtí bankéřů se stalo rychle zjevným, že byli zavražděni, někteří gangsterským způsobem, aby nemohli svědčit při vyšetřováních proti svým pravým elitním pánům ve Federální rezervě, Evropské centrální bance, Evropské unii, ve Vatikánu, ve Světové bance, ve Spojených národech a v Mezinárodním měnovém fondu.

 

Ano, mrtví muži nemluví.

Co se to v bankéřských kruzích v Evropě a Americe vlastně děje? A proč se o to tak „demonstrativně“ nezajímá ani bulvár?

  • zahadne-sebevrazdy-bankeru

 

Komentátoři hledají za „sebevraždami“ přepracovanost. Některé velké finanční společnosti, jako Bank of America, Goldman Sachs, JP Morgan a Credit Suisse, údajně doporučily svým mladším zaměstnancům, aby si vybírali více volna.

Černá série ale naznačuje, že by to mohlo být také jinak. Třeba bankéři věděli něco, co my nevíme.

V mnoha případech nejde zjevně o sebevraždy.

 Slavný americký prognostik Gerald Celente nedávno prohlásil, že se blíží katastrofální globální kolaps! Někteří ekonomičtí pozorovatelé odhadují, že by „sebevraždy“ mohly souviset s vlnou náznaků z poslední doby, že se blíží jakýsi druh velkého finančního krachu. Že by to všechno do sebe nějak zapadalo?

Všechno je možné

Člen JPMorgan Chase tvrdí, že ekonomická krize je nevyhnutelná.

Přestaňme spekulovat a přečtěme si pozorně následující text. Něco se totiž opravdu děje.

„Dojde k další krizi a její dopad pocítí finanční trhy,“ napsal JPMorgan. Další ekonomická krize jako ta za Velké recese je podle CEO JPMorgan Chase Jamie Dimona nevyhnutelná, a ten vede tuto banku, která nedávno uvalila kapitálovou kontrolu a omezení na vybírání hotovosti.

„Některé věci se nikdy nemění – dojde k další krizi a její dopad pocítí finanční trhy,“ napsal do svého výročního dopisu akcionářům. „Spouštěč té příští krize nebude stejný jako spouštěč té poslední, ale další krize přijde.“

Dimonovo přiznání je zvláště znepokojující uvážíme-li, že JPMorgan Chase je největší bankou v US, a že ta nedávno zavedla měsíční limity na vybírání hotovosti 50 000 $, a také americkým zákazníkům zakázala posílat peníze mimo US.

Uprostřed ekonomické krize se takovéto restrikce zavedou, předpovídal v roce 2011 finanční analytik Gerald Celente.

„Až se budou zavírat banky a zavede se ekonomické válečné právo, tak se stanoví restrikce na částky, časy a četnosti výběrů,“ napsal v létě 2011 v Trends Journal. „Jak už jsme před tím varovali,

při tom bude podstatné, aby člověk měl po ruce ulitou hromádku hotovosti.“

Teď je celkový globální dluh na rekordních 199 bilionech $, což je o 57 bilionů $ více než za Velké recese a největší US banky jsou exponovány více než 40 biliony $ rizikovými deriváty.

„Deriváty mohou být neuvěřitelně složité, ale v podstatě jsou to jen papírové sázenky na něco, co se má stát v budoucnu,“ napsal analytik Michael Snyder. „Pravdou je, že obchodování s deriváty se moc neliší od sázek na baseball nebo na fotbal.“

„Obchodování s deriváty je jen forma legalizovaného gamblerství a ty banky, ‚příliš velké, aby padly,‘ Wall Street přetvořily na největší kasino v historii planety. Až ta derivátová bublina praskne (a během toho, co píšu, už určitě praská), tak budou útrapy, které to vyvolá v globální ekonomice, větší, než lze slovy popsat.“

 Kdy tedy zazvoní budík dne zkázy?

Proč za poslední dva roky zemřelo 71 vysoce postavených bankéřů, ani jeden přirozenou smrtí?

Šokující seznam 71 bankéřů zemřelých v r. 2014/15. Ani jeden z přirozené příčiny.

by Alexander Light http://humansarefree.com/2014/12/astonishing-list-of-71-top-bankers-dead.html

Zdroj: http://www.nwoo.org/2015/04/11/ceo-jpmorgan-chase-ekonomicka-krize-je-nevyhnutelna/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře