Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Viktor Orbán vyzývá k odporu

Hodnocení uživatelů:  / 27
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus


V květnu 2015 na summitu Východního partnerství v Rize předseda Evropské komise Jean- Claude-Juncker oslovil Viktora Orbána slovy: „Zdravím, diktátore!“ Orbán se dostal do konfliktu s Evropskou komisí, když odmítl její návrh na přerozdělování afrických uprchlíků v zemích EU na základě kvót a návrh Evropské komise vedené Junckerem označil za "absurdní, téměř šílený.

Rád bych na CFP zveřejnil nedávný projev maďarského premiéra Viktora Orbána. Projev je z 15.3.2016, trvá 12 minut a opravdu stojí za poslech. Je zde i český překlad.

Nejdůležitější myšlenky Viktora Orbána z videa: Evropa není svobodná. Svoboda začíná s možností říkat pravdu. V dnešní Evropě je říkat pravdu zakázáno. Je zakázáno informovat o tom, že masová imigrace přináší nárůst kriminality a terorismu do našich zemí.

Imigrace je předem plánovaná a řízená operace.
Je zakázáno poukázat, že důvod pro usídlení těchto lidí zde, je změnit náboženské a kulturní zázemí Evropy, a přestavět její etnické základy – a tím odstranit poslední bariéru multikulturalismu: suverénní národní státy.
Sama každodenní bezpečnost Evropanů je ohrožena.
Jestli chceme zastavit tuto masovou imigraci musíme nejprve omezit Brusel.
Proto budeme nadále odmítat vnucované plány přerozdělování, a nebudeme tolerovat ani vydírání a výhrůžky.

Video: Vzkaz Viktora Orbána Evropě: Evropa není svobodná

  • viktor-orban-vyzyva-k-odporu

Facebook komentáře