Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

USA stojí před osudovým rozhodnutím!

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Sýrie může sloužit jako testovací hřiště pro nové zbraně USA a Ruska.

Emil Kalabus

Podle mluvčího ruského ministerstva obrany Igora Konašenka lobbují CIA a Pentagon za válku v Sýrii. Konašenko varuje, že Sýrie i Rusko mají v zemi umístěné výkonné systémy protivzdušné obrany a jejich účinnost by mohla být pro posádky neidentifikovaných letadel nepříjemným překvapením. USA tak stojí před vážným rozhodnutím, zda zasáhnout v Sýrii.

USA stojí před osudovým rozhodnutím. Ruské intervence v Sýrii, momentálně tedy konkrétně především v Aleppu, totiž hrozí likvidací žoldáků a džihádistů, kteří se tam schovali, aby nebyli tak snadnými cíli ruských pilotů. Hrozí tedy že USA přijdou jak o svůj cíl (likvidaci Asada), tak i množství lidského materiálu. Samozřejmě hrozí i to, že by se světová veřejnost mohla dozvědět, kdo vlastně v Aleppu bojuje na straně IS. Některé zprávy do médií probleskly.

  • usa-stoji-pred-osudovym-rozhodnutim

 

Pravý důvod obav USA je ten, že v Sýrii včetně Aleppa a okolí se nachází 5.000 amerických instruktorů, proto USA kvůli bombardování Aleppa a okolí tak vyvádějí. Debata v ruské TV, 10. 10. 16, cca od 5:55: http://www.lajkit.cz/zpravy/item/700-usa-nervozni-syrie-americky-instruktor

Nesmíme zapomínat, že v Rusku byly vytvořeny a úspěšně vyzkoušeny první radioelektronické zbraně vytvořené na základě nových fyzikálních principů, které nemají ve světě analogii.

Podle slov tiskového mluvčího OPK, hlavní zvláštnost nové zbraně je v tom, že neutralizuje techniku protivníka bez použití tradičních prostředků zásahu, nábojů, ale s pomocí nasměrované energie. Zbraň vykonává nepřímé fyzikální působení na palubní techniku letounů, bezpilotních prostředků a neutralizuje vysoce přesné zbraně. Pokud je tomu tak může se západní koalice dočkat velmi nepříjemných překvapení.

O tom, že Rusko je odhodláno bránit Sýrii a své zájmy v ní, vypovídá následující video.

Video - Ruský armádní činitel - "CIA a Pentagon lobbují za válku v Sýrii" https://www.youtube.com/watch?v=t7g3Jmgypmw

Facebook komentáře