Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trump bude tlačit na vystoupení země z OSN!

Hodnocení uživatelů:  / 20
NejhoršíNejlepší 

Globalisté a američtí patrioti.

Emil Kalabus

Svět se velmi rychle mění a lidé se probouzejí. Brexit, zvolení Trumpa, nezastupitelná role Ruska na Blízkém východě a další změny ve světě dokazují, že lidé mají plné zuby staré vyšlapané cesty vedoucí po krůčcích k jaderné konfrontaci a sami chtějí přispět ke změnám, které ve světě probíhají.

Trump opět šokuje. Bude totiž tlačit na vystoupení Ameriky z OSN! Několik dní po Trumpově inauguraci se členové Kongresu chopili příležitosti a nabádají Ameriku k opuštění OSN, když představili Senátu zákon, který by zrušil tzv. United Nations Participation Act of 1945 (zajišťuje účast USA v OSN) a chtějí plně znovuobnovit americkou suverenitu.

Podporovatelé zákona říkají, že tlačit na vystoupení z OSN se mělo již dávno. Poukazují na miliardy vyplýtvaných dolarů, zatímco OSN neustále pracuje proti americkým plánům. Amerika odvádí do OSN více finančních prostředků než ostatní země, avšak americké návrhy jsou vetovány globální elitou, která má svou vlastní agendu.

  • trump-bude-tlacit-na-vystoupeni-zeme-z-osn

 

Navrhovaný zákon se nazývá The American Sovereignty Restoration Act of 2017 a zakazuje účast v OSN a zákaz věnování jakýchkoliv amerických finančních prostředků pro OSN. Stejně tak účast americké armády v operacích OSN. Zákon by také zrušil diplomatickou imunitu pro úředníky OSN.

Po Trumpově zvolení roste přesvědčení, že opustit OSN je nejen možné, ale může se stát skutečností. Pod vedením Trumpa a jeho vlády se opravdu dostává do čela vize amerického národa, jehož občané mohou porazit zkorumpovanou globální elitu a mohou opět získat kontrolu nad svojí zemí.

I když není zaručeno, že tento zákon projde Kongresem a Senátem na první pokus – ani s hlasem Trumpa – tak to přinejmenším bude dobrý ukazatel toho, který z politiků je globalista a kdo je americký patriot, který chce vrátit moc do rukou lidí.

Komentátoři nazývají zákon „skvělým šachovým tahem“ od prezidenta Trumpa, který navždy změní rovnováhu mezi zkorumpovanými kariérními politiky jako je McCain a Graham. Cílem je dostat své protivníky do kouta, kde bude nulový odpor.

Trump rozehrává partii, která se jeho odpůrcům nebude líbit.

Zdroj: wire.com

https://www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/193

Facebook komentáře