Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

SKANDÁL V EU

Hodnocení uživatelů:  / 24
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

A jsme opět u toho. Bruselští polobozi, kteří jsou obklopeni dobře vyzbrojenou ochrankou, jezdící mnohdy ve vozech v neprůstřelné úpravě, se snaží odzbrojit občany Evropské unie. Snaží se odzbrojit poctivé občany, kteří nic nespáchali, a ještě to vydávají za boj proti terorismu.Jenže Evropská Komise má průšvih. Jaká je skutečnost?

  • skandal-v-eu

 

 

Evropská Komise má průšvih, který by kohokoli kromě tamních nevolených a nikomu neodpovědných úředníků stál místo. Ředitel belgické zkušebny zbraní expert Komise Jean-Luc Stassen, který obhajuje všemožná omezení legálního držení zbraní byl 1. listopadu zatčen belgickou policií a obviněn ze zneužití pravomoci a zpronevěry.

Konkrétně se měl dopustit toho, že jako osoba odpovědná za dohled nad ničením zbraní si z nich vybíral a uléval stranou sběratelsky zajímavé kousky, které vykazoval jako zničené a pak je prodával na černém trhu.

 

Komisi to samozřejmě nijak nerozhodilo, naopak vydala tiskovou zprávu, že bude důrazně trvat na zákazu všech zbraní typu AK-47 a AR-15 a na omezení kapacity zásobníku na deset nábojů.

 

I tak vypadá boj Evropské Komise proti terorismu.

 

 

Zdroj: Střelecká revue 1/2017 Ročník 49

Facebook komentáře