Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ruský agent s ricinem má strach. Možná dostane policejní ochranu jako Hřib, Kolář a Novotný

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Historka o ruském agentovi s ricinem v kufříku je opravdu inzultací zdravého rozumu.

Kauza, „ruského agenta“ Končaka, který mohl dovézt do země jed ricin, připomíná ponejvíce novinářské kachny, které mainstreamovými médii čas od času pravidelně prolétávají.

  • rusky-agent-s-ricinem-ma-strach-mozna-dostane-policejni-ochranu-jako-hrib-kolar-a-novotny

V minulosti se to stalo mnohokrát. Stačí vzpomenout nepravdivý příběh o tom, že Irák vlastnil zbraně hromadného ničení, což byla od začátku lež jako věž, kterou náš mainstream opakoval do zblbnutí. 

Informátor, který západním rozvědkám poskytl informace o iráckých zbraních hromadného ničení, přiznal, že si vše vymyslel. Jeho báchorky však posloužily Američanům k ospravedlnění invaze do Iráku. Američané 20. března 2003 vtrhli do Iráku v domnění, že Saddám Husajn vlastní zbraně hromadného ničení. Žádné nenašli. Válka, která vzala život půl milionu lidem, trvala dalších devět let.

Co má přinést ricinová kauza s ruským agentem? A co spolehlivý informátor týdeníku Respekt? Že by začala invaze řeporyjského starosty do Ruska na multikáře kvůli ricinu je krajně nepravděpodobné, i když by se v Rusku nějaký ricin určitě našel.

Ricinová kauza je prostě tak bizarní, že nemůže být pravdivá.

Kdyby totiž pravdivá byla, ricin by dávno ležel na stole soudců jako důkazní materiál a ruský agent by se dávno poroučel domů.

V pondělí korunu všemu nasadila sama ruská ambasáda, která na svém účtu napsala, že šéfovi Ruského střediska vědy a kultury Andreji Končakovi, kterého portál Seznam Zprávy a pořad ČT 168 hodin obvinily z pašování ricinu, chodí vyhrůžky, a proto požadují pro Končaka, který měl údajně zavraždit tři naše „nejslavnější“ starosty všech dob policejní ochranu.

Rozumíte tomu? Ruská ambasáda žádá o policejní ochranu pro „najatého vraha“ s ricinem, který měl za úkol zamordovat ty tři naše nenahraditelné politické nuly.

Je to neuvěřitelné, ale při troše fantazie si lze představit jak Hřib, Kolář, Novotný a Končak sedí v hospodě v Řeporyjích pod policejní ochranou, hrají spolu mariáš, pijí pivo a vykládají si vzájemné zážitky ze své ricinové kauzy.

Přitom jediné co je spojuje jsou jejich stažené půlky, způsobené obavou z rozezleného českého obyvatelstva, které té pitomé kauzy a podivného starostování svých zastupitelů, začínají mít plné zuby a odmítají platit ze svých daní nemalé peníze za policejní ochranu těchto vystrašených pánů...

 

Facebook komentáře