Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Reportáž z knihy - M. Morris Co nesmíte vědět! 2. - Tajná světovláda

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Zde je další reportáž z Morrisovi knihy – Co nesmíme vědě(2). Morris se v této části knihy, zabývá pojmem tajná světovláda. Je pravdou, že téma bylo rozebíráno v první jeho knize, ale pro ty, kteří nikdy neslyšeli o pojmech tajné společnosti a nový světový řád podává znovu vysvětlení.

Morris je si dobře vědom, že spousta lidí se brání uvěřit existenci spiknutí a tajné světovlády. Tito lidé pokládají za vyloučené, že osud světa ovlivňuje několik málo osob.

Podle autora je jasné, že mocné síly v pozadí ovlivňují názory mas. Že se to běžně děje nezpochybňují ani velcí skeptici.

V předešlé knize Morris dokázal, že nejbohatší rodiny světa jsou na sobě navzájem hospodářsky závislé a že úzce spolupracují. Vytvořily v tajnosti systém, který je nutí táhnout za jeden provaz, aniž by to navenek bylo nápadné. Tak jsou například největší světové firmy jako BlackRock nebo Vanguard v rukou nejbohatších rodin, jímž rovněž patří podíly v největších bankách a pojišťovnách západního světa, mají své podíly v BlackRock nebo Vanguardu a vlastní tak jako velké banky a pojišťovny balíky akcií všech koncernů, které jsou obchodovány na burze. Největší bohatství Země se nakonec vždy slévá u několika rodin.

  • reportaz-z-knihy-m-morris-co-nesmite-vedet-2-tajna-svetovlada

 

Tajná světovláda se podle Morrise v nejužším okruhu skládá z několika stovek rodin, které sní o vládě nad světem, o zrušení všech národních států a o redukci světového obyvatelstva o 30 až 90 procent. Je to šílené? Ano, můžeme to tak vidět!

Kdo jsou ty rodiny, které se často označují také jako ilumináti nebo Výbor tří set, Morris podrobně rozebral v předešlé knize. Jedno ale stále opakuje. Nejbohatšími lidmi tohoto světa nejsou ti, kteří jsou uvedeni v seznamech Forbesu, ale ti, kterým patří tato publikace i podstatná část sdělovacích prostředků včetně nejdůležitějších tiskových agentur. Jádro tajné světovlády tvoří rodiny Rothschildů a Rockefellerů spolu s evropskými královskými dvory a americkou, anglickou a evropskou finanční šlechtou. Většina členů se do tajné světovlády narodí – pocházejí z nejbohatších světových rodin, které se více než stovku let pohybují na celém světě v nejexkluzivnějších společenských kruzích. V zásadě se jedná o pokračování starého feudálního principu, jenž byl po první světové válce „oficiálně“ a celoplošně zrušen a nahrazen údajně demokraticky zvolenými vládami. Podle Morrise to lze vyjádřit velmi jednoduše: Tyto vlády vládnou jen naoko.

Příležitostně jsou do nejužšího okruhu přijímáni noví členové, přestože nepatří k žádné z iluminátských rodin. Předpokladem je jejich jednoznačné podřízení cílům a idejím tajné světovlády. Často jde o osoby, které se objevují na veřejnosti, zatímco nejužší jádro zůstává v utajení.

Takovými naplaveninami jsou dle Morrise například členové rodiny Bushových, Bill Gates, Zbigniew Brzezinský nebo Henri Kissinger. Jiní se zase dostanou pouze do periferních kruhů, což jim přesto dokáže zajistit roční příjmy v milionové výši. Jako špičkoví manažeři pendlují sem a tam mezi ředitelskými posty, místy v představenstvech a dozorčích radách a vládními funkcemi, aby tak učinili systém zvenčí neprůhledný, a přesto mezi sebe nikoho nepustili.

Velmi názorně to zpodobňuje příklad Dicka Cheneyho. Konzervativní z Wyomingu byl průměrný student a jako mladistvý byl zatčen kvůli drogám. Ale v politice se vypracoval vysoko a ukázal se být dobrým vojákem tajné světovlády. Do povědomí se zapsal poprvé v roce 1969 jako spolupracovník Nixonovy vlády, stal se osobním tajemníkem Donalda Rumsfelda a šéfem štábu prezidenta Geralda Forda. Jako ministr obrany pod George Buschem starším dosáhl toho, aby se nemusely vypisovat stavební zakázky pro vojenské objekty v USA, ale byly automaticky přidělovány Halliburtonově dceřiné společnosti Kellogg Brown and Root – mluvíme zde o miliardových zakázkách ve zbrojním průmyslu. O několik let později se stal předsedou představenstva a výkonným ředitelem Halliburtonu. Společně s Donaldem Rumsfeldem v roce 1997 rozjel konzervativní think tank The Project for the New American Century (Projekt pro nové americké století).

V roce 2001 opustil Halliburton a byl osm let víceprezidentem George W. Bushe. Rovněž tehdy se postaral o to, aby koncern i nadále získával nejlukrativnější zakázky všude po světě.

Cheneyho Projekt pro nové americké století propagoval PAX AMERICANA (americký mír). Právo Spojených států ( a tak i tajné světovlády) jako jediné supervelmoci vládnout světu hospodářsky, vojensky a kulturně. Projekt se v roce 2009 přeměnil na Foreign Policy Initiative (Iniciativa pro zahraniční politiku), jejímž hlavním úkolem je působit proti krácení vojenských výdajů a propagovat více vojenských intervencí USA.

Již 13.února 1950 prohlásil německý bankéř James Paul Warburg jeden ze zakladatelů FEDu ( Federální rezervní systém) a člen tajné světovlády, před zahraničním výborem amerického Senátu zcela otevřeně: „Světová vláda bude vytvořena, ať se vám to líbí nebo ne – buď nátlakem, nebo dohodou.“

Světovláda a její vazalové již několikrát přiznali, že vytvořili Evropskou unii a euro, aby tak odstranili demokracii. Jejich cílem je diktatura bohatých a privilegovaných. V jejich očích nemá většina lidí právo na existenci. Nový světový řád se má postarat o to, aby se tyto „bezcenné životy“ nemohly rozmnožovat.

Sjednocením Evropy a s postupným zbavováním jednotlivých demokraticky zvolených vlád moci se tajná světovláda svému snu o ovládnutí světa již značně přiblížila. Dalším důležitým krokem má být sjednocení Evropy a Severní Ameriky do gigantického superstátu s vlastní měnou a jednotným zákonodárstvím ve prospěch nadnárodních koncernů a s dalekosáhlým odstraňováním dosavadních ústavních občanských práv, jako je právo na svobodu vyjadřování či právo na státní ochranu.

Toto sjednocení – které je prováděno v tajnosti a se spěchem pod názvy TTIP (Transatlantické obchodní a investiční partnerství). TISA (Dohoda o obchodu v oblasti služeb) a CETA (Komplexní hospodářská a obchodní dohoda) – nadřazuje práva nadnárodních koncernů nad práva suverénních států, které by již neměly v současné podobě již existovat. Nejen v Evropě, ale také v USA můžeme pozorovat výhrady a masivní odpor proti manévrům tajné světovlády.

V mnoha zemích Jižní Ameriky, Afriky a Blízkého východu vyvolala světovláda v uplynulých desetiletích války a revoluce, aby svrhla státníky, kteří ji stáli v cestě a nasadila na jejich místa své loutky. Nyní chce ovládnout zbývající země, které stojí jejímu snu v cestě: Čínu, Rusko, Sýrii a Írán.

Může se tajné světovládě podařit její plán získání absolutní moci ve světě? Ano. Jestliže Rusko a Čína boj o moc prohrají a lidé po celém světě se konečně neprobudí, je otázkou jen několika málo let, než bude zlomen i poslední odpor a než bude zničena velká část světového obyvatelstva. Pak bude mít malá skupina lidí neomezenou kontrolu nad všemi přírodními zdroji a všemi zbraněmi na Zemi.

Možná mají pravdu hlasy jako Deagel.com, které očekávají konec amerického panství a s tím i konec tajné světovlády. Možná stojí bílá anglosaská elita před svým vlastním zničením.

Facebook komentáře