Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pravda vítězí! Optimismus Evropské komise, sluníčkářů a vítačů pohasíná. Europol varuje!

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Prezident ČR Miloš Zeman a Slovenský premiér Robert Fico dávno tvrdili, že absolutní většina běženců jdoucích do Evropské unie z Turecka jsou ekonomičtí migranti. Dnes jim dává za pravdu také pohraniční agentura Frontex.

Většina běženců, kteří v prosinci přišli do Evropy, byli ekonomičtí migranti z tzv. bezpečných zemí, a nikoliv uprchlíci před válkou a perzekucí. V rozhovoru pro nizozemskou veřejnoprávní stanici NOS to řekl místopředseda Evropské komise Frans Timmermans. Odkázal se přitom na dosud nezveřejněnou statistiku pohraniční služby Frontex. Podle Timmermanse jde o zvrat v migrační krizi.

 

  • pravda-vitezi-optimismus-evropske-komise-slunickaru-a-vitacu-pohasina-europol-varuje


Podle údajů Evropské komise je více než 60 % uprchlíků cestujících do Evropy ve skutečnosti ekonomickými imigranty. Nizozemské televizi to sdělil místopředseda Junckerovy Evropské komise Frans Timmermans. Odvolávájí se na nové údaje agentury FRONTEX.
Timmermans přiznal, že většině lidí, kteří poslední dobou přijeli do Evropy z Afriky, Asie a Blízkého východu, nepřísluší statut uprchlíka. Jedná se o ekonomické nelegální imigranty.

Řada imigrantů přichází ze zemí, kde neprobíhá žádný konflikt, jako jsou např. Pákistán, Maroko nebo Tunisko. Problémem navíc je, že tyto země nechtějí přijímat vyhoštěné imigranty zpět, a proto zůstávají na území EU.

Senátor Jaroslav Doubrava to ohodnotil bez příkras a řekl: „Jaký je lepší důkaz pravdivosti tohoto tvrzení než to, že se hrnou právě do Německa, které je jednou ze zemí s nejvyššími sociálními dávkami? Ostatně hrnou se i do ostatních bohatých zemí s vysokými sociálními dávkami jako Švédsko a podobně. Už jsem upozornil na videa, ve kterých ty chudinky‚ utíkající před hrůzami války‘ a hovoří o tom, jak se budou živit. Jsou to krádeže, loupeže, násilí. O práci ani slovo! Před jakým násilím utíkají ze jmenovaných zemí? Odchází z nich za lepšími dávkami. To je fakt, který se nedá ničím vyvrátit. Premiér Fico má naprostou pravdu! A jak vyhazují jídlo, které jim není dost dobré? A i vysoké sociální dávky jsou jim málo? A ještě budou vraždit a znásilňovat naše ženy? Chovají se často opravdu jako parazité, upíři a obtížný hmyz sající naší krev. Těch, kterým je třeba pomoci, je opravdu minimum. A ti, kteří zneužívají dobré srdce Evropanů, těm opravdu potřebným škodí.“

Britské zpravodajské služby se stále více obávají, že teroristické skupiny využívají migrační vlnu k tomu, aby na evropský kontinent propašovaly džihádisty. Ale přesně před touto možností jsem osobně varoval dříve v několika svých článcích. Dosti jasně jsem tuto záležitost popsal v článku Džihád a šaría ze dne 23. říjen 2015 zde: http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/dzihad-a-saria.html 
Napsal jsem, že pojem džihád se v historii mnohokrát měnil a přibíral různé významy a funkce. Během raného období islámské ummy (obce) v Mekce byl džihád především osobním rozvojem, zatímco později se měnil a přibíral další funkci – funkci šiřitelskou. Této šiřitelské funkci otevírají náruč mnozí evropští politici v první řadě německá kancléřka Angela Merkelová. 
Na tato fakta jsem také upozorňoval všechny sluníčkáře ve stejnojmenném článku- Článek určený všem sluníčkářům, který vyšel na CFP dne 19. listopad 2015 zde: http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/clanek-urceny-vsem-slunickarum.html

Ale znovu si připomeňme reálná dění z minulých dnů: Britské zpravodajské služby se stále více obávají, že teroristické skupiny využívají migrační vlnu k tomu, aby na evropský kontinent propašovaly džihádisty. A nezapomeňme ani na varování šéfa německé kontrarozvědky Massenna. Ten varuje: V zemi je 7900 islámských džihádistů. Další jsou mezi uprchlíky.

Maassen připustil, že 70 až 80 procent migrantů tvoří mladí muži ve věku od 16 do 35 let. Tito muži pocházející převážně ze Sýrie a Iráku přišli do styku s válkou, někteří mají válečnou zkušenost, někteří bojovali za IS a někteří mají příkaz k boji, varoval Maassen.

Před několika dny zveřejněná zpráva Evropského policejního úřadu (Europol) varovala před výcvikovými tábory Islámského státu, které jsou zřizovány v blízkosti hranic Evropské unie a mimo jiné také na Balkánském poloostrově. Podle zprávy se zde připravují bojovníci k zahájení teroristických útoků ve Velké Británii a dalších zemích. Ve zprávě se také hovoří o tom, že se džihádisté soustředí na získání uprchlíků proudících do Evropy ke spolupráci.

Také představa o Švédsku coby multikulturním ráji se v posledních týdnech bortí jako domeček z karet. Média pravidelně referují o znásilněních a dalších trestných činech, kterých se dopouštějí přistěhovalci. Aktuálně probíhá vyšetřování smrti dvaadvacetileté dobrovolnice, která pomáhala v jednom švédském uprchlickém centru. Jak uvádí britský deník, tak vyšetřování násilné smrti dvaadvacetileté dívky stále probíhá. Vše však nasvědčuje tomu, že patnáctiletý Somálec bude obviněn z její vraždy. Ano, Švédská dívka šla pomáhat běžencům a ti ji zabili.

Ostatně, když CFP upozorňoval na tyto skutečnosti, ocitl se během krátké doby na seznamu nepohodlných a zaujal 20. příčku v žebříčku politicky nekorektních webů na stránkách paní Slonkové – neovlivni.cz.
A vidíte, ani tato skutečnost umístění našeho webu na „index“ neovlivnila fakt, že optimismus Evropské komise, sluníčkářů a vítačů pohasíná. Pravdu nelze překrýt politickou korektností! PRAVDA VÍTĚZÍ!


Zdroj:
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/sef-nemecke-kontrarozvedky-varuje-v-zemi-je-7900-islamskych-dzihadistu-dalsi-jsou-mezi-uprchliky-1404048233.html


http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Migranti-se-chovaji-jako-parazite-a-obtizny-hmyz-sajici-nasi-krev-Evropu-terorizuji-gangy-uprchliku-Hloupost-Sobotky-Robert-Fico-uderil-a-toto-nam-rekli-Babis-Skromach-Filip-ci-Keller-419177

Facebook komentáře