Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pravda se dnes stala v západním světě nejvzácnějším zbožím

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Paul Graig Roberts se znovu ozývá s naléhavým varováním před nukleární apokalypsou. Podle Robertse na tom, co chce Trump, nezáleží: Washington ovládají jiní. Deep state chce válku stůj co stůj.

Washingtonu v cestě za světovládou stojí dvě překážky - Rusko a Čína. Proto již má plány na "preventivní" jaderné útoky proti těmto zemím. Těžko si představit vážnější hrozbu pro lidstvo, než je současný kurs Washingtonu. A přesto - anebo právě proto - se o tomto riziku téměř nemluví - ani v Kongresu, ani v médiích, ani mezi veřejností jak ve Spojených státech, tak u jejich vazalů v Evropě.

  • pravda-se-dnes-stala-v-zapadnim-svete-nejvzacnejsim-zbozim

 

Analytik P. C. Roberts tvrdí, že Spojené státy se dnes chovají stejně jako Adolf Hitler v roce 1939 a v podstatě se chystají rozpoutat další velkou válku. Tentokrát s Ruskem.

 

Ale není to jen osoba amerického analytika, kterému chování Spojených států působí starosti. Nad agresivní politikou USA se zamýšlejí občané všude na světě. Zde na tomto videu vystupuje se svými obavami přemýšlivý český občan. Má tento občan pravdu nebo šíří dezinformace? Posuďte sami.

 

Pravda se dnes stala v západním světě nejvzácnějším zbožím - a budeme ji mít stále méně a méně. Naslouchejme jí, dokud je ještě vůbec dostupná.

 

Úvaha občana - video

 

Facebook komentáře