Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pravda, která bolí. Mezi migranty jsou teroristé, zločinci a žoldnéři, řekl velitel sil NATO v Evropě.

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Je to pravda, která bolí, ale zároveň je to pravda na kterou nezávislá média upozorňují již delší čas. Ano, snad se mnozí proberou ze svého snu o krásném multikulti soužití a vzájemném obohacení. Chladný rozum, statistiky a tvrzení špiček aliance i zahraničních tajných služeb hovoří bez příkras o něčem jiném jen ne o krásné budoucnosti.

Pravda je prostě venku. Mezi migranty jsou teroristé, zločinci a žoldnéři, prohlásil velitel sil NATO v Evropě.

Teroristé, zločinci a zahraniční žoldnéři jsou každodenně součástí přílivu migrantů do Evropy. Mezi nimi se schovávají a zvyšují riziko potenciálních útoků, varoval ve svém úterním vystoupení v branném výboru amerického Senátu vrchní velitel sil NATO v Evropě, generál Philip Breedlove. Řekl to, když mluvil o hrozbě Islámského státu, uvedla agentura AP.

 
  • pravda-ktera-boli-mezi-migranty-jsou-teroriste-zlocinci-a-zoldneri-rekl-velitel-sil-nato-v-evrope

 

Na dotaz senátorů, zda se Islámský stát bude infiltrovat do řad blízkovýchodních migrantů, generál odpověděl: „Myslím, že to dělají už dnes.” Islámský stát se podle generála v rámci migrační vlny „šíří jako rakovina” a volí evropskou cestu s ohledem na minimální odpor. Ohrožuje tak bezpečnost evropských národů i Spojených států.

Zločinci, teroristé a vracející se cizí žoldnéři jsou zřetelnou součástí každodenní uprchlické vlny do Evropy,” prohlásil americký generál.

Navíc, statistiky dokládají, že běženci, kteří v současnosti přicházejí do Německa, nevyřeší tamní problém se stále větším nedostatkem pracovních sil. Vyplývá to ze studie Institutu německého hospodářství. Vzdělání i pracovní kvalifikace většiny běženců prý totiž neodpovídá požadavkům německého trhu.

 

Vzhledem ke stále větší míře digitalizace bude Německo v následujících letech potřebovat hlavně odborníky na IT a obsluhu moderních technických zařízení.

Mezi uprchlíky přitom podle studie Institutu německého hospodářství (IW) odpovídá těmto požadavkům jen minimum lidí. Například v roce 2014 měla za sebou celá čtvrtina všech žadatelů o azyl nanejvýš čtyři roky školní docházky. Studium na vysoké škole či nějaký druh odborného vzdělání zahájila jen asi třetina všech dospělých žadatelů o azyl. Spatřovat řešení nedostatku pracovních sil v zaměstnávání běženců je tak podle studie omyl.

Mýlit se je sice lidské, ale omyly evropských politických špiček budou mít fatální důsledky pro budoucnost. Ještě máme šanci.

 

Zdroj:http://ekonomika.idnes.cz/studie-uprchlici-nedostatek-pracovnich-sil-v-nemecku-nevyresi-pvf-/eko_euro.aspx?c=A160302_081739_eko_euro_rts

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/396454-mezi-migranty-jsou-teroriste-zlocinci-a-zoldneri-rekl-velitel-sil-nato-v-evrope.html 

 

Dokumenty

Pravda, která bolí..doc69 kBZobrazitStáhnout<1/2>

Facebook komentáře