Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Policie a bezpečnostní složky vás proti „vlku samotáři“ neochrání

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Díky evropským politikům a sluníčkářům jsme se my Evropané stali pro mnohé teroristy tzv. lovnou zvěří, odborně měkkými cíli.

Policejní úřad Europol vydal zprávu v níž mimo jiné konstatuje, že extremistické formace jako Islámský stát (IS) a teroristická síť Al-Káida začaly podle všeho dávat přednost úderům na takzvané "měkké cíle", protože "vyvolávají ve veřejnosti větší strach". Tuto hrozbu hrůzným způsobem zdůraznila událost, která se nedávno odehrála v Nice, kde atentátník projel s kamionem davem a zabil 84 lidí.

Zanedlouho následoval útok na lidi v Německém rychlíku. Jde o útok, který následuje ani ne týden po vraždění v Nice, ale je v něčem zásadně odlišný. Už nevraždili „naši“ evropští muslimové jako v Paříži a Bruselu. V Bavorsku se pokusil vraždit sekerou uprchlík, imigrant.

  • policie-a-bezpecnostni-slozky-vas-proti-vlku-samotari-neochrani

 

Aby toho nebylo málo, na jihu Francie týž den pobodal Maročan čtyři ženy. Na matku a tři dcery se vrhl při snídani. Osmiletá dívka od té chvíle bojuje o život.

Jiří X. Doležal ze serveru reflex.cz má jasno. Sluníčkáři jsou vinni sekyrovým útokem v Bavorsku a budou spoluzodpovědní za dalšími útoky.

„Všichni, kdo mají elementární ponětí o sociologii a psychologii terorismu, věděli, že lavina uprchlíků z islámských zemí, která od loňska zaplavuje Evropu, obsahuje teroristické buňky. Odhady se lišily - od stovek až po mnoho tisíc. O většině imigrantů nevíme vůbec nic, ani jak se jmenují. Doklady mají vystavené podle toho, co v Německu řekli úředníkovi. Takže všichni jsme to věděli - od šéfa německé tajné služby až k nám do redakce Reflexu. Společenská atmosféra, politická korektnost, však podobné myšlenky skoro vytlačila z veřejného prostoru a vystavila jejich nositele odsudkům a šikaně intelektuální proimigrační levice. Nyní se v úplnosti ukázalo, že ti xenofobové a fašisti měli úplnou pravdu. Že s imigrační vlnou přišli teroristé a budou nás zde vraždit.“

Podobně jsem již dávno argumentoval v mnoha článcích zde na CFP.

Český politolog, univerzitní profesor a politik prof. Fiala už dávno tvrdí, že jsme-li ve válce s terorismem a musíme se podle toho chovat. Druhou šanci mít nebudeme. Terorismus s migrací souvisí.

Pan Andor Šándor bývalý náčelník vojenské zpravodajské služby, bezpečnostní expert a generál v záloze konstatuje, že těch, kteří nám chtějí ublížit, je podstatně více než těch, kteří nás mají chránit.

Zkušenosti ze světa ukazují, že proti osaměle útočícímu „vlku samotáři“ prakticky nemůže včas zasáhnout žádná policie ani bezpečnostní složky žádné země, bez ohledu na její společenské zřízení.

Z toho plyne ponaučení. Občan je v těchto případech nucen spolehnout se sám na sebe nebo své spoluobčany.

Jak taková spolupráce probíhá?

V Teplicích operují po vzoru Finska Ódinovi vojáci – muži v černých brýlích a v tričkách hrozivými obličejem severského boha. Jsou přesvědčeni, že uprchlíci z Blízkého východu a Afriky zvyšují kriminalitu a politici to dostatečně neřeší. Chtějí tak pomoci policii s hlídkováním. A právě jedna z hlídek se prošla nedávno v Teplicích.

„Přibližně třicetičlenná hlídka vrátila na pár hodin teplické ulice okolo Šanovského parku zpět do rukou Čechů. Hlídky neustanou, dokud tepličtí muslimové nepochopí, že v Čechách bude české zákony poslouchat i Alláh,“ uvedl jeden z členů domobrany Petr Novák. Celkem jich je v současné době kolem 50, další dvě stovky se hlásí do služby.

Ódinovi vojáci ale nejsou v Česku jedinou domobranou – mezi největší organizace patří Národní domobrana.

Národní domobrana je legitimní. Nejde o fašisty, xenofoby, extrémisty ani militanty. Domobranci jsou připraveni bránit naše obce a ženy, pokud to v budoucnu bude jediné možné řešení. Stránky Národní domobrany můžete navštívit zde: http://www.narodnidomobrana.cz

Je možné, že Česká republika bude jednou donucena uvažovat nad návrhy izraelských expertů, aby následovala příkladu Izraele a nově i Austrálie, kde existují ozbrojené hlídky dobrovolníků z řad bývalých policistů nebo vojáků. Ty lze v případě krize mobilizovat během několika minut pomocí SMS a během akce mají statut řádného policisty. Tak se daří všechny teroristické útoky vlků samotářů v Izraeli zastavit během několika minut nějakým ozbrojeným občanem, který je poblíž.

Podle psychiatra Zdeňka Bašného je Evropa de facto bezradná. Evropská populace není nastavena na válku a boj s terorismem.

Podle Bašného si musíme uvědomit, že nacistická ideologie nebyla poražena nějakým psychologickým poradenstvím. Pokud nejsme zlu schopni se tvrdě bránit jsme ohroženi.

Facebook komentáře