Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Orbán je žijící legenda, musíme soudit zrádce

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Rozhovor s bulharským ústavním soudcem, bývalým poslancem a poradcem premiéra Bojko Borisova bude pro mnohé občany šokem. V Bulharsku je tento pravicový konzervativec známý svým živelným, energickým způsobem komunikace a nedělá mu problém říkat věci na rovinu.Podle Markova- je Viktor Orbán žijící legenda a není jiný premiér ze států 27ky, který by měl zřetelnou anti-komunistickou minulost před listopadem 1989.Orbán již v roce 1989 promluvil k milionům televizních diváků a stovkám tisíc lidí na Náměstí hrdinů a vyzval sovětské jednotky, aby opustily Maďarsko a Východní blok.

  • orban-je-zijici-legenda-musime-soudit-zradce

Orbán je bezpochyby mužem v jehož schopnostech je zajistit ochranu hranic, národní suverenitu, bojovat za křesťanství a co je vůbec nejdůležitější – bojovat za maďarské občany.

Podle ústavního soudce a bývalého člena parlamentu Bulharska, otevřené hranice západních zemí vedly k masakrům, bombovým atentátům, střelbě, masovému znásilňování a zneuctění evropských žen.

Markov se zamýšlí nad tím, proč vyhrává nacionalismus. Je to proto, že nikdo příčetný nechce, aby jeho žena byla znásilněna, nemít Vánoční slavnost, nemít možnost jít v klidu na pláž, být masakrován, nemoci jít na kulturní festival...

 

Markov pobývá dlouhodobě v Maďarsku a tvrdí, že Němci masově skupují nemovitosti na Balatonu. Na videu hovoří o Evropě a Viszegrádské rebélii. Změní se Evropa?

Markov tvrdí, že Evropa byla silná díky právu a pořádku. Podle něj je Dublin a Schengen v pekle.

Vše je v pekle! Markov v závěru videa volá po tribunálu. Chce mezinárodní, celoevropský tribunál pro zrádce.

 

 

Zde je 15minutové video.

Georgi Markov - "Orbán je žijící legenda, musíme soudit zrádce" cz titulky

https://www.youtube.com/watch?v=LRifTUOM7u4

Facebook komentáře