Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Němci se bojí. Čemu brání politická korektnost?

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Čemu brání německá legislativa a politická korektnost?

Téměř dvě třetiny Němců si nepřejí, aby Angela Merkelová byla kancléřkou i po parlamentních volbách v roce 2017. Ukázal to aktuální průzkum společnosti Insa. Mimořádně silnou nespokojenost s kancléřkou dávají najevo lidé v Sasku a v Durynsku, kde je nejsilnější proti imigrační hnutí Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (Pegida).

Průzkum společnosti Insa také ukázal, že klesá podpora pro strany vládní koalice.

"Ještě nikdy v Německu nezela tak hluboká propast mezi právem a realitou. Německá vláda překročila hranice. Německo rezignovalo na aplikaci azylového zákona i na ochranu hranic. Zemi hrozí ztráta integrity", říká bývalý předseda německého Ústavního soudu Hans-Jürgen Papier. Informaci zveřejnil server ceska-justice.cz

Podle bývalého předsedy německého ústavního soudu Hanse-Jürgena Papiera události manifestovaly částečné selhání státu jako garanta svobody a bezpečnosti občanů.

  • nemci-se-boji-cemu-brani-politicka-korektnost

V Německu extrémně narostl počet příchozích ze severní Afriky – z Maroka, Alžírska, Libye, Tuniska. Většinou se jedná o mladé muže, často nedospělé, bez doprovodu s žádnými nebo padělanými doklady. Tisíce mladíků, kteří do Německa přijeli v posledních letech, páchají v německých městech rozsáhlou trestnou činnost. Města i policejní složky mají problém, se kterým si neví rady.

V porovnání s rokem 2014 se zvýšil počet násilných napadení o 36,8 % a v případě „obzvlášť“ nebezpečných útoků došlo dokonce o padesátiprocentní navýšení. „Je zřejmé, že mladí kriminálníci ze severní Afriky jsou mnohem více brutální. Tvůrci závěrečné zprávy vyjadřují obavy především z delikventů pocházejících z Alžírska, Maroka, Tuniska nebo Libye.

Německá vláda naprosto ztratila přehled o tom, kde se nyní nachází stovky tisíc migrantů, kteří do země v loňském roce přišli.

Pravděpodobně až 30 procent uprchlíků ubytovaných ve východním Německu se jednoduše vypařilo.

Politolog a publicista Soeren Kern z amerického think-tanku The Gatestone Institute - tvrdí, že přes aktuální snahu kancléřky Angely Merkelové se Německu nepodaří dostat migrační krizi pod kontrolu. Brání tomu německá legislativa a politická korektnost.

Se zhoršenou bezpečnostní situací v zemí souvisí i enormní zájem o pepřové spreje, plynové pistole i paralyzéry. Především u paralyzérů podle obchodníků vypukla přímo "nákupní horečka", protože jsou účinnější než pepřový sprej a zároveň pro jejich nákup není potřeba zbrojní průkaz, jako tomu je u plynových pistolí. Němci se bojí a bojí se oprávněně.

Vzpomeňme, že mezi pachateli pařížských atentátů z loňského listopadu bylo sedm mužů, kteří pocházeli z Evropy. Jejich posila – Ahmad Muhammad a Mohamed Mahmod – přišla s vlnou běženců. A oni nebyli jediní, což dokládá odhalení dalších dvou – Alžířana Adela Haddádího a Pákistánce Mohameda Ghaního Usmána. I oni dostali od IS výcvik a byli vysláni jako součást komanda s úkolem provést teroristické útoky v Paříži. Teď už řadu měsíců sedí v rakouském vězení.

Když se ukázalo, že část atentátníků přišla s přistěhovalci, vypukl v bezpečnostních strukturách evropských států poplach.

Nadále je ovšem nezodpovězena otázka, kolik dalších jich takto proniklo do Unie. Abdelhamid Abaaoud, Belgičan a údajný organizátor pařížských útoků, prý před svou smrtí řekl, že do Evropy dorazil s 90 teroristy.

Syrský pas nalezený kousek od rozervaného těla jednoho z pařížských teroristů byl prvním jasným důkazem, že teroristický Islámský stát (IS) využil vzedmutou migrační vlnu k infiltraci svých lidí do Evropy. Trvalo ale ještě celé týdny, než se podařilo najít aspoň ty, kdo na kontinent dorazili s oním mrtvým teroristou. Kolik dalších jich mezitím přišlo, nikdo ani netuší, upozornil nedávno německý deník Welt am Sonntag.

Když na možnost infiltrace bojovníky IS mezi běžence, upozorňovala alternativní internetová média, byla umisťována na seznam nepohodlných webů, byla nálepkována jako islamofobní, xenofobní, nacionalistická, proruská atd. Nepopiratelná fakta naproti dřívějšímu tvrzení mainstreamu opět ukázala, že mnohá alternativní internetová média, uváděná na indexu nepohodlných, měla pravdu. Naproti tomu bylo zjevné, že mainstreamová média tehdy všemožně zakrývala pravdu svou politickou korektností.

V měsíci dubnu 2016 sobotní Právo uvedlo na první stránce (a pak ještě na stránce 7) – s velkými písmeny napsaným nadpisem – rozhovor ministra vnitra Chovance. Tento nadpis zněl: Politická korektnost je zhoubou Evropy. O zhoubnosti politické korektnosti, která není ničím jiným než výzvou ke lžím, dezinterpretacím a manipulaci lidí, víme mnozí už dlouho...

Podle Cyrila Höschla je politická korektnost stejně nebezpečná jako radikalismus, protože snižuje potenciál svobody.

Související:

Migrant měl ukopat k smrti Němce, který bránil svou přítelkyni. A nad jeho trestním rejstříkem policisté oněměli

https://cs.wikipedia.org/wiki/Politická_korektnost

http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/merkelova-ztraci-podporu-dve-tretiny-nemcu-ji-dal-nechteji-za-kanclerku-1294531#utm_medium=selfpromo&;utm_source=e15&utm_campaign=copylink

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/nemecka-policie-zverejnila-statistiky-trestne-cinnosti-za-rok-2015-narust-az-o-padesat-procent-1404049036.html

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/403775-predehra-parizskych-atentatu-ctyri-teroriste-schovani-v-jedne-varce-bezencu.html

Facebook komentáře