Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Migranti nepřišli ctít naše tradice, přišli vyvolávat konflikty a chaos

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Události uplynulých dní v Německu nám ukazují krutou pravdu, kterou již nelze nikterak manipulovat ani omlouvat. Nedokázala to ututlat německá policie, ani vláda. Pravda se provalila v celé své nepřikrášlené nahotě. Masové sexuálně laděné útoky na německé ženy se staly realitou.

Německo je stále v šoku ze silvestrovských masových útoků skupin mužů na ženy v Kolíně nad Rýnem, ve Stuttgartu, v Hamburku a Düsseldorfu, které mají stovky obětí. Zapojena do nich byla tisícovka mladých mužů severoafrického a arabského původu. Byli mezi nimi i migranti hledající azyl. Německý deník Bild napsal, že v Hamburku a Stuttgartu nahlásilo po Novém roce sexuálně motivovaný útok celkem 118 žen. Těch co útok nenahlásí může být ještě více.

  • migranti-neprisli-ctit-nase-tradice-prisli-vyvolavat-konflikty-a-chaos

Hromadné sexuální útoky, jichž se na ženách dopustili o silvestrovské noci muži arabského a severoafrického vzhledu v několika německých městech, byli nuceni odsoudit členové německé vlády. Pravda vyšla na světlo světa po dlouhých pěti dnech.

Radní Kolína nad Rýnem občanům vzkazuje, že v některých oblastech a centru nemůže zajistit bezpečnost. Máme tu no-go zóny, připouští radnice.

Radní Kolína nad Rýnem Judith Wolterová nedoporučuje občanům pobývat v některých částech města. 

„Zejména oblast v okolí hlavního nádraží a katedrály a přilehlé oblasti směrem k břehu Rýna mohou být pro turisty i místní obyvatele nebezpečné,“ píše právnička a kolínská radní Wolterová v dopise občanům. „Po celé měsíce jsou v těchto oblastech četné krádeže, otevřený obchod s drogami, loupeže a útoky všeho druhu,“ pokračuje, aby pak voličům předložila přiznání, že úřady nejsou s to v uvedených místech zajistit lidem bezpečnost.

„Ani město, ani policie nejsou schopny zaručit na uvedeném území bezpečnost turistů a místních obyvatel. 

Podle bezpečnostního experta Andora Šándora je za migrační krizí jednak primárně řada konfliktů, jednak příliš vstřícný přístup některých zemí EU. Je také třeba stále zdůrazňovat, že migranti jsou pořád velmi dobrým byznysem pro organizovaný zločin, pro mafii a pro pašeráky. 
Údajů o demografickém složení přicházejících imigrantů se nedá dopátrat zvlášť v situaci, kdy je v Evropě tři sta tisíc běženců, o kterých nevíme nic, ani kdo jsou, ani kde se pohybují. Jestliže přišlo 1,2 milionu imigrantů, je to 25 %, a to je poměrně velká část, a pak jsou jakékoli odhady obtížné. Migranti jsou navíc ze dvaceti států světa.

Nekontrolovaný pohyb, bezpečnostní rizika a nemožnost zaručit občanům pořádek, svědčí o tom, že stát jako instituce, která má občany chránit zcela selhává. Kdo by se pak mohl divit, pokud občané vezmou svou bezpečnost do svých rukou.

Události uplynulých dní jsou jasným svědectvím skutečnosti, že muslimští migranti nepřišli ctít naše tradice a hodnoty, ale přišli vyvolávat konflikty, střety a chaos. Naše zvyky jim vadí a nepokrytě na ně útočí. 

Vlády se již nemohou vymlouvat na to, že migranty potřebujeme, abychom zaplnili pracovní trh. Je prokázáno, že imigranti jsou z velké části negramotní, chcete-li analfabeti, kterým pracovní návyky zcela scházejí.

Motorem vyspělých států západní Evropy je pokročilý a technologicky náročný průmysl (a služby), což klade zvýšené nároky na vzdělanost pracovníků. Těžký průmysl, hornictví a odvětví s nižší přidanou hodnotou se pomalu přesouvají do Asie. Méně kvalifikované části obyvatelstva se práce hledá velmi špatně, neboť nekvalifikovaných pracovníků je potřeba stále méně. Pohleďme na Mostecko a Ostravsko, jak těžce se hledá práce propuštěným horníkům.

Imigranti z Afriky a z Blízkého východu jsou nekvalifikovaná pracovní síla, která nenajde uplatnění na evropském trhu práce (nehledě na nulové pracovní návyky a obecnou neochotu pracovat – své zkušenosti s tím má zejména Francie, která se otevřela migrantům ze sub-saharské Afriky před třiceti lety a dodnes lituje ghett na předměstí Paříže a Marseille, nově Calais). Dlouhodobě nezaměstnaný jedinec je frustrovaný a v lepším případě se dopouští drobné kriminality (kapsářské gangy kolem Eiffelovky, výtržnictví na předměstí Paříže). V horším případě se radikalizuje a páchá teroristické útoky. Všichni černí teroristé z Francie (nejen Charlie Hebdo) stejně jako bílí teroristé z USA (Jacksonville) mají jedno společné – dlouhodobě nezaměstnaní jedinci, u kterých frustrace z nulové životní seberealizace překročila únosnou mez. 

Krize kolem uprchlíků poukazuje na dva zásadní problémy dnešní EU:
Nerespektování pravidel: každý si dělá co chce – Řecko permanentně porušuje veškerá rozpočtová pravidla pro setrvání v eurozóně a přesto není vyloučeno. Itálie porušuje pravidla ostrahy vnější hranice a není za to jakkoliv postiženo.

Zájmy cizinců jsou nadřazovány nad zájmy vlastních občanů: nízkou porodnost chce EU řešit přijímáním imigrantů. Ovšem kdyby se veškeré prostředky na podporu imigrantů raději použily např. na slevy na daních za děti, stoupla by porodnost Evropanů poměrně výrazně. Nelze se tedy vymlouvat, ani na problém o vymírání Evropy. Evropa vymírá proto, že nejsou dostatečně finančně podporovány rodiny s dětmi.

Vpád multikulturní a multietnické reality v souvislosti s masovým přistěhovalectvím převrací Evropu naruby. Znepokojení vyvolává především islám a zvyklosti, které si jeho stoupenci s sebou přinesli a nadále pěstují. Evropané se na takovou variantu nepřipravili. V pevném přesvědčení o přednostech svého modelu individuálního a společenského života jim dlouho nepřišlo na mysl, že jednou budou muset začít myslet jinak. Dokonce zvažovat sebeobranu. Neuvědomili si, co může jiná kultura v příliš velké dávce způsobit a jak dokáže měnit vzhled evropských sídel a zasahovat do společenského soužití. Otevřenost, tolerance ke kulturní a náboženské mnohosti a sympatie pro zvláštní a odlišné dokonaly dílo rozčarování. Pohár trpělivosti přetéká. Bude stačit sledovat i nadále situaci v Německu, abychom pochopili co nás skutečně čeká, pokud vpustíme přistěhovaleckou lavinu do naší země bez kontroly.

Konspirační teorie tvrdí, že uprchlíci dostávají peníze z neziskovek, které jsou ovládány bohatými americkými bankéři z rodu Rothschildů a Rockefellerů.
Tyto bohaté bankéřské kruhy prý mají zájem na rozvratu Evropské unie. Až bude v Evropě chaos, objeví se nový vůdce a nová pravidla Nového světového řádu. 

„Z přístupu evropských politiků a celosvětového dění to opravdu vypadá na šílený plán jak rozleptat Evropu jako celek. Jinak by se proti této invazi Evropa postavila. Jediný výsledek, pokud okamžitě nezatáhneme brzdu, nebude ´nový evropský národ´. Budou to jen sociální, bezpečnostní a zdravotní problémy, které Evropu destabilizují. Tomu musíme zabránit,“ říká předseda poslaneckého klubu Úsvitu Marek Černoch.

Facebook komentáře