Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Migrace, xenofobie a terorismus

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Xenofobie? To je strach z neznámého. Lidé vědí, čeho se bojí, islámský terorismus je realita.
Evropská unie předvedla v otázce imigrantů nepřipravenost, nemá legislativu ani vojáky.
Vojenský analytik M. Koller

Senátor ODS Milan Pešák říká, že pokud jde o migrační krizi, většina občanů si myslí to, co říká prezident Zeman:
„Platí-li, že o statisících imigrantů, kteří se pohybují po Evropě, nic nevíme, neumím si představit větší selhání. EU neumí chránit své vnější hranice, a tím ani lidi, kteří žijí uvnitř těchto hranic. Její politické špičky nejsou schopny říci, co běžní občané bez zkušeností z praktické politiky tuší, a sice že bez ochrany hranic a regulace imigrace EU i jednotlivé státy nebudou schopny udržet současnou životní úroveň, natož funkčnost systémů sociální podpory a pomoci. Tím se evropští politici dál vzdalují od občanů, a prohlubují tak napětí, které v nedaleké budoucnosti může vyústit v projevy, které dnes ani nejsme schopni přesněji nahlédnout.“

  • migrace-xenofobie-a-terorismus


Riziko teroristických útoků v Německu zůstává vysoké. Na tiskové konferenci v Koblenci to řekl německý ministr vnitra Thomas de Maiziére.

„Žít s hrozbou terorismu je v Německu ‚novým standardem‘,“ řekl jeden z místních policistů poté, co dostala policie tip ohledně plánovaného sebevražedného atentátu na jedno z místních vlakových nádraží.
Nikdo již nepochybuje, že by si němečtí obyvatelé měli zkrátka zvyknout na všudypřítomnou hrozbu terorismu. Podle Andyho Neumanna z německého úřadu pro vyšetřování je to jen „směs štěstí a schopností“, která zabránila tomu, aby v zemi došlo k teroristickému útoku. Nemusí to však vyjít vždy.

„V některých případech šlo jen o štěstí často spojené s neschopností útočníků,“ řekl Neumann. „V jiných případech to byla ta pravá informace v pravý čas, následovaná několikaměsíčním komplexním vyšetřováním. To štěstí však jednoho dne vyprchá.

Do debat o tom, jestli jsou přistěhovalci pro společnost ve Spolkové republice přínosem, nebo naopak, se zapojil Hans-Werner Sinn, prezident institutu Ifo, což je renomovaný ústav se sídlem v Mnichově. Podle Sinna je dosavadní migrace pro Německo ztrátový obchod. Tamní sociální stát působí jako magnet na nekvalifikované přistěhovalce.

Historik Josef Skála si všímá, že evropské elity nahradily atrapy. Vrší jeden propadák za druhým. „Řešení“ migrační krize je vrcholným číslem. 

Václav Klaus zavítal do první Partie FTV Prima v roce 2016. Pořadu dominovalo téma migrační krize. Proevropští lidé jako jsou „Dienstbierové, Šabatové či Marksové a Merkelové,“ chtějí změnit Evropu tak, jak to kdysi zkoušeli „Stalinové a Hitlerové“. Naši politici si to prý uvědomují, ale odmítají to přiznat veřejně. Důrazně odmítl argument, že uprchlíky budeme potřebovat jako pracovní sílu. Pracovních sil máme až moc přímo tady v Evropě. Přece máme desetiprocentní nezaměstnanost. Zabývám se ekonomií padesát let a vždycky to bylo tak, že nezaměstnanost vyšší než tři až čtyři procenta je problém.“

Bruselské elity chtějí migrační krizi zneužít k proměně Evropy, která by se jim jinak nezdařila. „Naše paní Marksové, Šabatové a Dienstbierové chtějí vytvořit opravdového Evropana. Spolu s nimi i Gauckové a Merkelové. Evropana chápou jako jakousi tvárnou hmotu, která se stane tím Evropanem. To chtěli všichni ti diktátoři jako Hitlerové a Stalinové a podobně,“ udeřil někdejší prezident. 

Senátor Ivo Valenta se vyjádřil k vystoupení druhého českého prezidenta Václava Klause v nedělní Partii. „Musím říct, že v mnoha směrech souhlasím s názory exprezidenta Václava Klause a jsem rád, že se shodujeme především v otázce nebezpečí, jež přináší multikulturalismus, který již dlouhou dobu ostře kritizuji. Přál bych si, aby se v České republice našlo ale daleko více osobností, jež se nesmíří s postupným rozbouráváním našich kulturních kořenů,“ podotýká senátor Valenta.

Vojenský analytik Martin Koller tvrdí, že teroristické zločiny v Paříži nejsou z evropského hlediska nic nového. Jedná se o pokračování islamistického tažení, které má strachem, imigrací, drogami a korupcí pomalu islamizovat Evropu. Podobných zločinů, jejichž společným znakem je islám, jsme mohli vidět v západní Evropě, USA, Rusku, Číně, na Balkáně a v dalších zemích slušnou řádku. Takže zločin v Paříži je jen další urážkou francouzské a evropské historie od počátků evropské demokracie. Je pouze dalším připomenutím, že islamističtí teroristé nespí. 

Podle Kollera Je třeba si stále připomínat, že největší problém z hlediska bezpečnosti Evropy a jejích obyvatel nejsou zahraniční islamisté, ale evropští politici, takzvaně nezávislí odborníci, některé takzvaně neziskové organizace placené bůhvíkým, některá, především oficiální média a jejich redaktoři, kteří islamizaci „nezištně“ podporují. K tomu jim slouží řada lží a cenzura informací, názorů a jejich nositelů, kteří jsou mimo oficiálně nařízený směr. Řada z nás to již zažila za nacistické okupace a v době komunistických médií, která mnohdy ovládali kádroví omezení hlupáci neschopní účinné propagandy. I v současnosti je realitou cenzura cestou kombinace umlčování nepohodlných odborníků, zamlčování nevhodných informací pod prapory korektnosti a místy i vyložené fabulace a lhaní. To vše v evropských zemích, které se označují za svobodné a demokratické. 

Jednou z jejich největších lží je evropský či bělošský rasismus. Cílem této propagandy je vytváření jakéhosi stálého pocitu viny za to, že si Evropané pilnou prací a sociálními zákony, to vše za staletí s velkými oběťmi a překonáváním chyb, dokázali vybudovat společnost pro všechny, která se liší od středověkých standardů (i když aktuálně je evropská civilizace v likvidaci na americkou objednávku).

Je evidentní, že imigraci bude třeba podrobit tvrdé kontrole. Do Evropy by měli přicházet jen perspektivní, civilizovaní a vzdělaní lidé, kteří budou respektovat evropské hodnoty podložené historickým vývojem. Do demokratické země by měl mít možnost vstoupit pouze přesvědčený demokrat, který bude přínosem. Nelze respektovat osoby, které přicházejí parazitovat a prosazovat na úkor Evropanů svoje osobní nebo náboženské zájmy. Imigrace musí být zasloužená výsada, nikoli právo. Jedná se o přežití, protože agresivita muslimů roste s jejich počtem. 

 

podporte-width

 

Facebook komentáře