Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Lidé bez svědomí - NWO a páni světové hry

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus


O nutnosti vytvořit světovou vládu hovořili už koncem XVIII. století švýcarští a židovští bankéři. Ve XX. století o tomto konkrétním úkolu hovořili takoví představitelé světové elity jako Warburg, H. Rockefeller, ideolog mondialismu Jacques Attali a další. I když světová vláda nebyla vytvořena, světová elita se tím směrem posunula.

Světová elita je souhrn rodin monarchů. Tato rodino-podnikatelská pavučina existuje v této podobě 150-200 let. V Evropě je to britská královská rodina, stejně tak jako královská rodina Holandska, řada vévodských a hraběcích rodin Itálie, Německa nebo Rakouska. Nejsou to jen dekorativní figury, pozůstatky středověku, jak jsou často líčeni, ale je to jeden ze segmentů toho, co britský premiér B. Disraeli nazval "pány historie" a spisovatel O. Markjejev - "pány světové hry".

Podle ruského historika Andreje Fursova, který se léta zabývá studiem elit neexistuje tajná světová vláda v klasickém pojetí, ale tajné nadnárodní struktury světové koordinace a řízení - to je realita.

  • lide-bez-svedomi-nwo-a-pani-svetove-hry

Fursov tvrdí, že svět je příliš velký a složitý, aby bylo možné ho řídit z jednoho místa. To zaprvé. Zadruhé globální elita není jednotná. Jednotlivé klany si navzájem konkurují a v postkapitalistickém světě není dost místa pro všechny. Nicméně ty nejvyšší dvě až tři desítky rodin se mezi sebou domlouvají. Jenže to je málo k vytvoření světové vlády. Nezbytné je ještě něco. Například snížit počet obyvatel planety; zpustošit značnou část planety válkami, epidemiemi a hladem; velkou část lidstva očipovat; standardizovat, vyrovnat národní kultury; zničit existující systém vzdělávání a všechny způsoby jedinečnosti - národní, rodinnou, rasovou, sexuální, lidsky-druhovou (tím posledním se zabývají transhumanisté). Na Západě už probíhá likvidace jedinečnosti plným proudem. Ale je tu Rusko, Čína, Indie, islámský svět nebo Latinská Amerika, kde všechny tyto "triky" neprojdou, kde civilizační (sebe)vražda v duchu současného Západu, letícího v těsném sledu za USA do propadliště dějin, není možná.

Podle bývalého politika USA a filmového režiséra Aarona Russo je celý Nový Světový Řád o převzetí vládní moci soukromými korporacemi.Mezinárodní bankovní firmy, se dopustily uchopení kontroly nad ekonomikou země, jak v USA, tak na celém světě. Ale ne jen to, bankéři převzali moc nad Americkým kongresem. Je jedno jestli vládnou demokrati nebo republikáni. Oni kontrolují obě strany.

To tvrdí ve svém dokumentu Russo. Russo byl americký podnikatel v zábavním průmyslu, filmový producent a politický aktivista. Russo za svou práci obdržel několik cen, Jako GrammyEmmy a filmy, které produkoval, byly celkem šestkrát navrženy na Oscara a sedmkrát na Zlatý Glóbus, z nichž třikrát tuto cenu získaly. V roce 2006 napsal, zrežíroval a produkoval dokument Amerika: From Freedom to Fascism(Amerika: Od svobody k fašismu).

O politiku se Russo začal zajímat na začátku 90. let. Profiloval se jako libertarián, s velkou vazbou na principy dané ústavou. Stavěl se např. proti způsobu vedení boje proti drogám, zavádění identifikačních karet a nadnárodních obchodních organizací jako NAFTA. V roce 2002 chtěl kandidovat na guvernéra jako libertarián, ale po pozitivním nálezu rakoviny nominaci stáhl. Jeho přítelem byl republikán a kongresman Ron Paul, krátce poté, co se Paul rozhodl kandidovat na prezidenta, mu vyslovil plnou podporu.

Russo ve svém dokumentu hovoří o svém bývalém příteli Rockefellerovi a jasně nám popisuje o co těmto lidem jde. Rockefellery nazývá lidmi bez svědomí. Russo měl od Rockefellera nabídky k podnikání, ale musel by se podřídit. To Russo naslouchající hlasu svého svědomí odmítl. Russo tvrdí, že největší korporací je Federální Reservní Systém. Korporativismus se rovná fašismus a otroctví. To chtějí zavést tito lidé. Jak se takové zavádění provádí v praxi najdete v tomto kratším videu.

Video se věnuje některým aspektům Koncepce sociální bezpečnosti a Dostatečně všeobecné teorii řízení. 6 priorit (kategorií) zobecněných prostředků řízení / komunikace / agrese POKUD SE CHCETE DOZVĚDĚT PRAVDU PŘÍMO OD PANA RUSSO, PAK DOPORUČUJI NÍŽE UVÁDĚNÝ DOKUMENT. Dokument je sice delší, ale rozhodně stojí za zhlédnutí. Podrobně rozebírá to o čem se my pouze dohadujeme.

Aaron Russo & Alex Jones rozhovor - postřehy a varování - 9/11 - 2007 české titulky

https://www.youtube.com/watch?v=n-a877vnzjo

 

podporte-width

 

Facebook komentáře