Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kancléřský akt

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Dokument o tajné smlouvě mezi Německem a USA

Emil KalabusExistuje tajná smlouva, podle které až do roku 2099 podléhá Německo řízení ze strany USA? Jsou fakta v knize „Die deutsche Karte“ pravdivá? Je kancléřka Merkelová opravdu řízena Bílým domem? Jedná se o skutečnost, nebo o výmysl?

 

 
  • kanclersky-akt

 

            Před několika lety byla napsána a následně vydána kniha „Die deutsche Karte“. Napsal ji generálmajor ve výslužbě, velitel vojenské kontrarozvědky NSR, Gerd Helmut Komossa. Ne náhodou kniha vyšla v Rakousku, a ne v Německu. V této knize píše její autor o existenci tajné smlouvy z období konce 2. světové války. Dle této smlouvy prý podléhá Německo až do roku 2099 vlivu spojeneckých vojsk, konkrétně USA. Je v ní údajně zakotveno, že před přijetím přísahy je povinen každý nastupující německý kancléř na příkaz spojenců podepsat tzv. „Kancléřský akt“. Kromě toho spojenci podle podmínek této smlouvy zablokovali NSR přístup k jejím zlatým rezervám a uplatňují i vliv na německá média. Po vydání knihy se mnozí novináři obrátili na německou vládu, ta však existenci tohoto dokumentu popřela. Na druhou stranu jsou prý dohledatelné i jiné materiály, které mluví o této tajné smlouvě. Jestli je toto vše pravda, pak se již cca 70 let nachází Německo pod nadvládou USA a bude to tak ještě celé 21. století. Říkáte si, že to je nesmysl? Nevím, dle mého názoru je možné úplně vše. Jak si třeba vysvětlit, že po rozkrytí odposlechů kancléřky Merkelové ze strany amerických služeb nezrušilo Německo návštěvu Obamy? A když přijel, byl vítán s otevřenou náručí? Jak jinak si vysvětlit postoj kancléřky k pozici USA vůči Ukrajině? Jak jinak si vysvětlit průběh ukrajinských událostí? Kde jsou uloženy zlaté rezervy Německa? Jak si vysvětlit stávající počínání kancléřky v souvislosti s právě probíhající migrantskou vlnou?

video

 https://www.youtube.com/watch?v=j3Oe914rT3U&;feature=youtu.be

 

Zdroj: http://hemer.blog.idnes.cz/c/477257/nemecko-opravdu-existuje-tzv-kanclersky-akt-je-merkelova-rizena-ze-strany-usa.html

 

Facebook komentáře