Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Donald Trump – muž určený k likvidaci?

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Jan Mařenka si ve svém článku všímá tažení Donalda Trumpa na Bílý dům. Bylo zapotřebí vyvětrat – což je přesně to, co teď Trump dělá. A jak se ten puch valí ven, padají etablovaní politici kolem jako mouchy. Miliardářovo odhodlané tažení na Bílý dům se nezastavilo ani na Floridě, k níž se upíraly naděje starých struktur.

"Ameriku zachvátila zlost, a ta zlost je obrovská,"říká Trump a volební výsledky v republikánských primárkách mu dávají zapravdu. Spousta Američanů se nechce nechat dál balamutit, má evidentně dost věčného předstírání a mediální manipulace. Nečekaně mnoho voličů se proto vzepřelo. Již ve 20 státech federace.

V noci na středu proběhly v USA další prezidentské primárky, které přinesly zajímavé rozuzlení souboje v Republikánské straně. Donald Trump se po triumfu na Floridě a v dalších státech zbavil jednoho z nejvážnějších soupeřů. Na velký stát na jihu východního pobřeží hodně sázel Marco Rubio. Favorit republikánského establishmentu a hlavní naděje všech, kteří nesnášejí extravagantního Donalda Trumpa. Rubio však padl.

  • donald-trump-muz-urceny-k-likvidaci

Donald Trump se elitám vymyká. Svou kampaň si financuje sám. Je údajně neřiditelný. Jan Mařenka píše, že establishment se jen těžce smiřuje s faktem, že Trump není jen zjevením, které přisvištělo jedním oknem a druhým zase vyletí ven. Děsí se ho už s neskrývanou hysterií establishment nejen republikánské, ale i demokratické strany. Pokřikují na něj elity Evropské unie, bojuje proti němu denně (orwelovskou "pětiminutovkou nenávisti") už dokonce i Česká televize.

Je tu jediný problém: navzdory asi ještě nikdy nevídané mediální kampani mainstreamu - voliči ho chtějí.

Média se pod tlakem osobností, jako je Trump či Zeman, už ani nepokoušejí předstírat, že jsou nezávislá. Vyrábějí proti nim otevřenou propagandu, hýří nálepkami jako „extrémista“, „krajní“, „kontroverzní“ a podobně – ale ani to už skoro nefunguje. Otevřela se propast mezi tím, co by si zmasírovaní voliči měli myslet a tím, co si opravdu myslí. A tato propast se rychle zvětšuje.

Mařenka se ve svých článcích nad volbami v USA zamýšlí nad fenoménem Donald Trump a domnívá se, že pokud není nastrčenou figurkou jde mu o život. Pokud opravdu je protisystémovou "chybou v Matrixu" píše Mařenka, pak je MUKL, muž určený k likvidaci. Potom se nominačního sjezdu nedožije - v lepším případě jen politicky.

Zmíněné postavy v pozadí - především nejmocnější finančnické rodiny kolem "privátní" centrální banky (FED) - ho nechají odstranit.Představa, že by ho zákulisními čachry washingtonského (neokonského) establishmentu na Konvenci nakonec šéfové strany vykopli ze sedla, do nějž ho posadily milióny voličů - a nominovali někoho jiného, je spíše sci-fi. Ovšem jen do chvíle, než se něco takového v praxi stane.

Donald Trump to ostatně zjevně tuší - a proto již varoval, že v takovém případě by ovšem vypukly v Americe lidové nepokoje. Nepostavil by se prý do jejich čela, ale nebránil by jim.

Mnozí si myslí, že Trump je nastrčená figurka. I kdyby Donald Trump byl výsledkem "plánu" zmíněných "elit v pozadí", byl by to plán i pro ně značně riskantní. Znamenal by totiž počátek změny celého paradigmatu. Doznáním, že původní plán na snadné a rychlé zavedení celosvětové totality zvané Nový světový řád selhal. A signálem, že jeho základní parametry musejí být podstatně pozměněny.

Trump je navíc postava svým naturelem natolik suverénní, že by s ním jeho případní "vodiči" měli hodně problémů. Určitě mnohem víc, než s jeho předchůdci po pádu Železné opony. Jistěže (vzpomeňme na Kennedyho), kalašnikov je nakonec vždycky k dispozici...

Když Jean-Claude Van Damme mluvil ve francouzské televizní show Le Grand Journal o US volbách a Tedu Cruzovi, tak se tohoto povídání chytil a vysvětlil, jak rodiny Rothschildů a Rockefellerů kontrolují politiky a řídí svět zpoza scény. Není v zájmu těchto lidí, aby zvítězil Trump.

Právě bankéřské rodiny Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů či Morganů stály u zrodu instituce nepřesně nazývané jako americká centrální banka – Federálního rezervního systému.

Od roku 1913 je každý dolar, který Fed vytiskne, vládě USA půjčován s úrokem. Není divu, že globální ekonomika úpí pod břemenem dluhů.

Tento bankovní kartel uplatňuje kontrolu samozřejmě nejen v USA, ale i nad ostatními vládami a korporacemi. A to nejen pomocí vlastnictví, ale hlavně půjček. Zní to jako konspirační teorie, ale bohužel je to fakt. Velmi známá je např. studie vědců ze Švýcarského federálního institutu technologií, podle níž jedno procento nadnárodních společností – celkem 147 korporací – prostřednictvím složité majetkové struktury ovládá většinu ostatních nadnárodních firem.

To, co znamenají Rockefelleři v USA, jsou Rothschildové v Evropě.

 

Zemědělskou úrodnou půdu na Ukrajině si v současnosti dělí supi z nadnárodních společností. Němečtí poslanci před několika dny vyjádřili znepokojení nad masivním využíváním ukrajinské zemědělské půdy ze strany amerických firem produkujících GMO výrobky, obávajíc se, že škodlivé GMO produkty budou mít negativní dopad na zdravotní bezpečnost nejen pro osoby žijící na Ukrajině, ale i v sousedních oblastech a po celé Evropě.

Donald Trump jede na vítězné vlně a Jan Mařenka dodává, že pravděpodobnější je, že ještě mnohem více by se mohlo uplatnit podivuhodné pravidlo, které všem manipulátorům a a mocným už tolikrát (dosud vždycky) zkomplikovalo jejich cestu za absolutní mocí: Žádný plán nikdy nevyjde.

Dodám, že v ČR se místo zbožňovaného prezidentského kandidáta „elit“ Karla Schwarzenberga, dostal k moci kandidát „plebejců“ Miloš Zeman. Naštěstí... Obdobnou šanci má v USA Donald Trump.

Závěr je jasný. Žádný plán není nikdy opravdu dokonalý. I když do něj nasypete miliardy USD, vždy se najde někdo s vlastními zájmy, kdo vám nasype mezi ozubená kola písek. A když vám ho tam nenasype úmyslně, přinese ho vítr.

Plán Západu pro Sýrii byl také pokládán za dokonalý, ale také zde se všechny investice a bombastické plány rozsypaly a ozubené kolo se zadřelo. Rusko se „nepředvídatelně“ postavilo za svého spojence - Sýrii. Soukolí, které do té doby semlelo statisíce, možná miliony nevinných lidí se konečně zastavilo.Zdroj: http://zen.e15.cz/pribehy/rockefellerove-svet-patri-nam-1068032

 

podporte-width

 

Facebook komentáře