Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Diverzita aneb fanatici novodobého sociálního inženýrství

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Šílený projev místopředsedy Evropské komise Franse Timmermanse.

Diverzita (v některých oblastech používán český výraz rozmanitost; z angl. diversity) je základní vlastností systémů, vyjadřující rozrůzněnost jejich prvků (elementů). Zároveň je často vnímána jako míra stability systému, protože uniformní systém v případě krize většinou kolabuje celý, kdežto v systému diverzním prochází krizí jednotlivé jeho části, ale celek zůstává funkční.

  • diverzita-aneb-fanatici-novodobeho-socialniho-inzenyrstvi

Kdyby ta slova někdo interpretoval bez doložení originálního záznamu, byl by bezpochyby zařazen na seznam „konspiračních teoretiků“. Jenže to jsou autentická slova druhého nejvyššího muže Evropské komise: „Nebude žádného odlehlého koutu planety a žádného národa, který neuvidí diverzitu ve své budoucnosti. Tam lidstvo směřuje.“

 

Jak slova pana Franse Timmermanse správně interpretovat? Typoval bych to na příkaz ke smíšení ras, ať se nám to líbí nebo ne. Cílem je opravdu vytvoření nového člověka určeného k poslušnosti. Postupná snaha o nastolení jedné vlády, jednoho náboženství. Prostě a jasně – NWO a naše sociální inženýrství nezastavíte! Zdá se, že toto násilné směřování bude mít negativní vliv na miliardy lidí, i když sami sociální inženýři hovoří o opaku.

 

Šílený projev místopředsedy Evropské komise Franse Timmermanse

Facebook komentáře