Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Časy se mění a Kolumbus konečně objevil Ameriku

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Časy se mění, o tom není pochyb. Mainstream začíná informovat a psát o tématech, která byla dříve doménou nezávislých médií. Jak jinak si vysvětlit náhlé osvícení v otázkách evropské bezpečnosti a uznání pravdivosti tvrzení nezávislých médií, že teroristé přišli s běženci?

Dnes všichni barvitě líčí jak Německá vojenská kontrarozvědka sleduje podezřelé osoby mezi vojáky. V německé armádě prý působí 64 podezřelých islamistů.

Islamisté se snaží získat krátkodobé služební posty v německých ozbrojených silách. Získaný výcvik by prý islámští radikálové mohli využít při útocích v Německu i v zahraničí.

Překvapuje to ještě někoho?

To ale není zdaleka všechno. Tajné dokumenty, které získala CNN ukázaly, co se skutečně děje v Evropě.

  • casy-se-meni-a-kolumbus-konecne-objevil-ameriku

 

CNN získala 90 tisíc stran dokumentů a fotografií pocházejících od tajných služeb různých evropských zemí včetně Francie. Dokumenty ukazují, že pachatelé útoků v Paříži se připravovali metodicky a organizovaně. Teorie o náhle psychicky vyšinutých jedincích tedy padá... Již je jasné, že Sýrii podle CNN teroristé opustili trasami využívanými uprchlíky. Jinými slovy se potvrdily pravdy nezávislých médií, která o těchto skutečnostech dávno informovala.

CNN dále dokládá, že na základě získaných výslechů se v Evropě nachází mnoho "spících" buněk, které čekají na povel a začnou"vraždit". "Islámský stát prohlubuje plánování útoků napříč zeměmi a je v tom stále důmyslnější. Pro teroristy vybudoval rozsáhlou síť logistické podpory, která jim umožňuje zosnovat tyto útoky."

Je to prý jen začátek, a na povel začne masakr. A o čem píšeme my celou dobu?

"Jednou dobudeme Evropu. Není otázkou zda, ale kdy. Nic takového jako hranice pro nás neexistuje. Známe jenom přední linii. Přijdeme do Evropy a Evropané by si měli uvědomit, že to nebude příjemné setkání. Přijdeme ozbrojeni a ty, kdo nekonvertují k islámu a nezaplatí islámskou daň, zabijeme." Takto německý novinář Todenhöfer citoval jednoho bojovníka IS.

Tyto slova pronesl bojovník IS téměř před dvěma lety. Nyní máme v Evropě přes milion ilegálních migrantů a každý den jich přibývají tisíce. Je zřejmé, že Evropa čelí organizované invazi, neboť se jedná téměř výhradně o bojeschopné mladé muže. Drtivá většina těchto ilegálů, jsou totiž sunnitští muslimové, tato odnož islámu dala světu třeba Al – Káidu nebo právě Islámský stát i když tyto organizace byly rovněž výtvorem západních tajných služeb. Báchorky o tom, že tito muži prchají před válkou ze zemí, kde se neválčí, jsou směšné. Naopak - vychází najevo, že mnozí z nich se radikalizují.

Když jsem o tom psal v září 2015 mnozí zvedali obočí: http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/dobudeme-evropu.html

Veřejně diskutovat na toto téma se příliš nedoporučovalo a publicistům, kteří o tom psali šlo, jak se říká o hubu.

Během krátké doby se situace změnila. Zanedlouho po mém článku přišly teroristické útoky v Paříži v listopadu 2015 a myšlení mnoha kritiků nezávislých médií dostalo tvrdou ránu. Pravda tedy opět vybublala na povrch a nikdo se dnes na toto téma nebojí psát. Mainstream dostal zelenou.

Dokonce ani Novinky.cz, které, nadčasové texty nezávislých médií dříve odsuzovaly, dnes přinášejí „přelomová“ zpravodajství, o kterých jsme ve svobodných médiích průběžně informovali ještě před vypuknutím teroristických útoků v Evropě.

Hold časy se mění a Kolumbus konečně objevil Ameriku.

Facebook komentáře