Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

BARBARSKÉ ÚTOKY NA EVROPU !!! „MY TO ZVLÁDNEME“ UŽ NEPLATÍ !!! MRTVÍ, KREV A SLZY

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Teroristické útoky v Paříži v listopadu 2015, byly sérií teroristických aktů, které pro Evropu nevěštily nic dobrého.

Dnes byla napadena Belgie - Brusel.

Agentura Belga s odkazem na svědky uvedla, že explozím na letišti bezprostředně předcházely střelba a výkřiky v arabštině. - „Bylo to otřesné. Stropy se propadaly. Všude byla krev, zranění lidé, zavazadla,“ vylíčil chvíli po výbuchu na letišti Zach Mouzoun, který jen deset minut před tím přicestoval ze Ženevy.

- Úřady evakuují Justiční palác v Bruselu.

 

 

  • barbarske-utoky-na-evropu-my-to-zvladneme-uz-neplati-mrtvi-krev-a-slzy

Belgické hlavní město Brusel se dnes ráno stalo terčem teroristických útoků. Nejprve otřásly dva výbuchy letištěm Zaventem a následně přerušila exploze provoz metra ve čtvrti Maelbeek, v blízkosti unijních institucí. Počet obětí explozí na bruselském letišti a v metru stoupl na 34, počet zraněných je kolem 200 informuje France Presse s odkazem na mimořádné služby.

Dříve byla zveřejněna zpráva o 13 zahynulých a 35 raněných. Tři výbuchy otřásly bruselským letištěm v úterý kolem 8 ráno místního času. Byly oficiálně uznány za teroristický útok.Veřejná doprava v středu Bruselu byla úplně zastavena. Úroveň teroristické hrozby byl zvýšen na maximální. Všechny lety byly zrušeny, koná se evakuace cestujících. Železniční spojení bylo pozastaveno.

V důsledku útoků hned klesly evropské burzy. Německá burza dopoledne ztratila 1,6 procenta, francouzská klesala o 1,3 procenta, píše Bloomberg. O několik procent padají akcie aerolinek (např. easyJet -4,7 procenta) nebo cestovních kanceláří (Thomas Cook - 4,9 procenta.) Pražská burza ztrácela 0,78 procenta. České bezpečnostní složky jsou po útocích v Bruselu uvedeny do stavu pohotovosti, oznámil ministr vnitra Milan Chovanec.

Zhruba 70 až 80 procent migrantů přicházejících do Evropy jsou mladí muži ve věku od 16 do 35 let. Pocházejí převážně ze Sýrie a Iráku, kde přišli do styku s válkou. Část z nich má bojovou zkušenost, někteří pak válčili za Islámský stát, a někteří mají příkaz k boji, varoval ředitel německé kontrarozvědky Hans-Georg Maaßen v roce 2015.

To co postihlo Francii a nyní Belgii, postihne také Německo o tom není sporu.

 

Německé zpravodajské služby varují před zničujícími následky vládní přistěhovalecké politiky otevřených dveří, v jejímž důsledku se očekává v letošním roce příchod dalších, nejméně jednoho milionu uprchlíků z Blízkého východu a Afriky. „Přivážíme si tak do země extremismus, arabský antisemitismus, národní a etnické konflikty a stejně tak propastně rozdílné názory na fungování společnosti a práva,“ cituje Daily Mail jednu pasáž ze zprávy. Zpravodajské služby se také obávají, že integrace takového množství uprchlíků je fakticky neproveditelná, protože mnozí z nich už nyní žijí v izolovaných společenstvích.

 

A co vy Sluníčkáři? Ještě vám nic nedochází? Sluníčkářem, říká Karel Oliva, ředitel Ústavu pro jazyk český (ÚJČ) se podle něj označuje člověk, který je spíše světu otevřený a levicově zaměřený. „Používá se to pro takové naivní, multikulti, nadšené, pozitivní osoby.

 

Sluníčkáři, by si však mohli osvojit některá známa fakta, než způsobí nenapravitelnou katastrofu.
O jaká fakta jde?
V roce 2002 zemřelo při teroristických útocích ve světě 725 lidí, v roce 2010 už 13 126, v loňském roce měl terorismus 32 727 obětí. Teroristé využívají moderní technologie, otevřenost globalizovaného světa, dostává se jim výcviku, mají ideologické a materiální zázemí, státy, které je podporují a nyní dokonce přímo své území (Islámský stát).

 

V listopadu 2015 jsem nabádal Sluníčkáře: „Prosím své spoluobčany – sluníčkáře. Probuďte se z naivity. Copak vám nestačí Paříž? Osvojte si prosím fakta!

 

Jasně jsem vám tehdy psal následující - Nestačí vám ani varování od Lecha Walesa: "Pokud Evropa otevře brány, budou se jednou stínat hlavy i tady."
Nestačí vám ani varování Jiřího Kobzy, bývalého diplomata, který roky působil v islámských zemích? Co tento bývalý diplomat říká?
Pro všechny humanistické, multikulturní, soucitné a pomáhající duše, co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily „uprchlíkům“:
Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno za pouhé splnění vaší povinnosti jako otroka svým pánům.
Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno (a interpretováno) Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů ostatním lidem. Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků a (zejména) otrokyň.
Od malička je to takto učí. Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení potvrzuje.
Tak už toho propána vy pitomci nechte, dostanete nás všechny do maléru !“

 

A všichni si uvědomte jedno:

 

MY TO ZVLÁDNEME“ UŽ NEPLATÍ !!!

Facebook komentáře