Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Impérium soudní moci vrací úder

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • solisxblog
České soudy nám snesly hned dvě kropenatá vajíčka. Ne, nejsou to vajíčka, ze kterých by se snad jednou vylíhl nějaký šotek - jsou to dvě perly:

1. Nejvyšší správní soud zrušil zákaz demonstrace neonacistů v pražském židovském městě v listopadu 2007 na výročí začátku holokaustu.

2. Ústavní soud se rozhodl odložit prezidentovo vyhlášení předčasných voleb na neurčito. Pseudo-JUDr Kalvoda (ex-ODA) uspěl s ústavní stížností koupeného poslance Melčáka (čti vydíratelné politické loutky)  a ústavní (sic) soud zastavil proces volby nové sněmovny! Proces vykonávání demokracie! Proces, ve kterém konečně mohou vstoupit občané do hry a přerozdělit mandáty politikům po zásluze.

Vypadá to, že podzimní předčasný pravicový puč již začal a je v plném chodu. Podivuhodná souvislost mezi Kalvodou a dalšími bývalými členy ODA a nyní přeběhlíky do TOP09 Parkanovou a Schwarzenbergem, je zarážející. Že by za pokusem o fašistický puč stáli právě oni s jejich kohortami člověka v tísni?

Podle uniklého dokumentu francouzského ministerstva vnitra se dne 28.9. má uskutečnit globální převrat, který nastolí vládu nového světového pořádku. Záminkou má být mandatorní očkování proti prasečí chřipce. Čas ukáže. I u nás nastávají nyní velmi nestandardní situace. Strašení Ruskými tajnými agenty jen nahrává podezření, že do komplotu mohou být zapojeny bezpečnostní a armádní složky na nejvyšší úrovni.

Bylo rozhodnuto déle neotálet? Co nám nadělí obranáři Parkanová s Kalouskem? Dočkáme se již brzy předčasného fašistického puče? Nebo to bude Business As Usual?

 

Dokument francouzského ministerstva vnitra v originále je zde:

Planification logistique d 'une campagne de vaccination contre le nouveau virus A(H1N1)

http://www.sante-jeunesse-sports.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf

 

Víte, pokud se na to podíváte v globálním kontextu, například nového ustanovení státu Massachusetts "$1000 Per Day Fine And 30 Days In Jail For Refusing The Swine Flu Vaccine In Massachusetts?"

http://www.newstin.com/tag/us/140578352

- tak uznáte, že se hraje nějaká podivná hra. Opona se právě otvírá.

 

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře