Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bezbřehá licoměrnost kadnidáta lidovců Hermana

Dnes za mnou přišel jeden mediální šíbr, kterého nebudu jmenovat, neboť s celou událostí vlastně pořádně nesouvisí. Požádal mne o krátký rozhovor mezi čtyřma očima. Týkalo se to kandidáta KDU-ČSL Hermana.
O Hermanově otevřené, pravděpodobně nikoliv bezúplatné podpoře marxisticko-islámským teroristům jsem v předchozích článcích na svém blogu v Parlamentních Listech a na CFP informoval.

  • bezbreha-licomernost-kadnidata-lidovcu-hermana

Ochotně jsem šíbrovi vyhověl a postavil se s ním stranou. Byl prý s Hermanem nedávno na obědě a při té příležitosti jej Herman vyzval, aby se u mne podle možnosti poptal, kolik článků ještě o jeho kauze spolupráce s teroristy hodlám napsat. Odvětil jsem, že záleží na tom, do jaké míry bude Herman dále podporovat onu teroristickou organizaci.

Herman prý šíbra ujistil, že celá záležitost je nesmysl a že se jedná o snahu Petrušky Šustrové jej diskreditovat a snahu dostat pod kontrolu zbytek ÚSTRu. 

Musel jsem nejprve šíbrovi vysvětlit, že petrušku Šustrovou jsem potkal jen jednou v životě a motivem mých článků není jakákoliv snaha Petrušky Šustrové o cokoliv, ale fakt, že v případě Hermanem podporovaných teroristů, které on v českém rozhlase a na svých osobních stránkách označuje pokrytecky a licoměrně za „íránskou demokratickou opozici“ ve snůšce neuvěřitelné demagogie, se jedná skutečně o vycvičené vyzbrojené a fanaticky odhodlané paravojenské oddíly, které momentálně působí v Sýrii a bojují na straně dalších teroristických uskupení proti legitimní vládě prezidenta Bašára Asada a proti syrskému lidu. Český volič by měl vědět, jaká proradná svoloč se mu snaží nepostřehnutelně pod rukou proklouznout do volební urny a pak šup – do poslaneckého křesla! A pak hned šup, poženeme zemi do svaté války! Jako nás "už - už" popoháněl Herman s Halíkem v roce 1999, když NATO slavně napadlo Jugoslávii a vybombardovalo ji z mapy průmyslových zemí téměř do úrovně hlubokého středověku.

Hermanova reklama teroristickému hnutí zde:

viz: Business nebo lidská práva? -audio: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2096128

Dále: Zástupci Národní rady pro odboj v Íránu navštívili Prahu

Z tohoto důvodu, řekl jsem šíbrovi, již nebudu psát o kauze Herman další články, pokud ustane jeho podpora teroristům. Hermanovy obavy, vyjádřené jeho šíbrem jsem samozřejmě chápal. Herman se patrně cítil dohnán svou nekalou minulostí chamtivce a díky tomu značně znevýhodněn v pozici lídra pražské kandidátky KDU-ČSL.

Kauza Hermanovy podpory marxistickým teroristům musí být nepříjemná nejen jemu, ale celému vedení strany lidovců a tím více i jejich členské základně. Konec konců se jedná o to, že jejich volební lídr a zároveň mluvčí strany, se minimálně od roku 2009 – s velkou pravděpodobností za úplatu, věnuje podpoře marxisticko-islámské teroristické organizaci. To je skutečně nevídané! Deklarovaný antikomunista a jakýsi křesťan… a islámští marxisté, kteří mají na svědomí podle íránských zdrojů 17000 obětí! 

Faktum, že jak EU, tak Spojené státy americké (SSA) tuto organizaci díky jejím lobbyistickým aktivitám ze seznamu zahraničních teroristických organizací vyškrtli, nemění nic na podstatě věci, že se jedná o teroristy. V tomto případě je naopak zřejmý nebezpečný precedent, kdy se teroristická organizace za použití významných finančních prostředků a překroucení faktů či redefinici cílů, stane takzvaným spojencem západních demokracií. Viděli jsme to již mnohokrát. Za připomínku stojí afghánští mudžahedíni, ze kterých se později za velmi záhadných okolností vyklubala Al Kajda, nebo Svobodná syrská armáda, která v dnešní době prakticky neexistuje, neboť se vtělila do oddílů teroristické organizace " target="_blank">Džabhat al Nusra,  či ISIS působící v Sýrii, kde světové veřejnosti nyní není a ani nemůže být jasné, koho tam cvičí, financují a vyzbrojují zahraniční mocnosti… pokud to není jasné Hermanovi, je to tupec, který dělá užitečného idiota vrahům a fanatikům. Takový poplatný ignorant je hrozbou zdravému rozumu, ale i evropské bezpečnosti a nemá co pohledávat v českém Parlamentu.

Bohužel, někdo se prostě nepoučí. Herman ani nenabídl veřejnou omluvu za svá pochybení, ani neposlal krvavou prebendu na charitu, ani neodvolal svou podporu teroristům po té, co měl díky mým rešerším dokonalou možnost pochopit, že podporuje skutečné teroristy, viz:

Místo slušného gesta se naopak jal zpochybňovat moji příčetnost a šťourat se v pravopise nebo v rétorice obžaloby. Na svém facebookovém profilu vyplodil reakci, které mne přiměla jeho kauze věnovat i tento další článek. Zde je tedy komentář Hermana k mnou publikovaným velmi závažným odhalením o jeho podpoře teroristické organizace:

DANIEL HERMAN PÍŠE:

JAK JSEM SE STAL PODLE DANIELA SOLISE AGENTEM MARXISTICKÝCH MUDŽAHEDÍNŮ 
Normálně bych se tím nezabýval, ale protože si řada lidí myslí, že bych měl na některé věci reagovat, tak to aspoň ve stručnosti udělám. Jde o výroky a obviňování z pera Daniela Solise, poněkud záhadného publicisty, který je z nějakého důvodu postižen konspiračním viděním světa.
Nejsem terapeut, takže nemohu rozklíčovat všechny motivy pana Solise. Mohu se jen domnívat, že některým lidem se občas stane, že nějaký vnitřní problém řeší tak, že si ho promítnou do okolního světa. Pak už jim nezbývá nic jiného, než bojovat s obrazy, které si ve své horečné mysli vytvořili.
Protože jsem osoba veřejně činná a - kam moje paměť sahá - jsem chtěl vždycky stát na straně svobody a demokracie, dotýká se mě, když někdo naznačuje, že jsem stoupencem teroristů, vrahů a nejspíš jimi placen.

JÁ JAKO VÁLEČNÝ ŠTVÁČ
Celkem ale není potřeba moc polemizovat, spíše pro pobavení uvedu některé výroky z článků pana Solise na serveru parlamentnilisty.cz . Podle něj jsem například v roce 1999 „společně s kazatelem Tomášem Halíkem veřejně horoval za bombardování Jugoslávie“. P. Solis soudí: „Je to tedy zjevně chronický prodejný a nebezpečný válečný štváč, který nemá v české politice co pohledávat. Měl by spíše kandidovat mezi teroristy na post mluvčího marxisticko-islámských mudžahedínů.“
Odkazuje pak na svůj článek „Užiteční idioti aneb Lidovci ve vleku mezinárodního terorizmu.“ (A pak že jsou lidovci až příliš klidná síla, zatímco se podílejí na celosvětových spiknutích. Skoro by to jednomu mohlo lichotit a dodat mu pocit důležitosti, kdyby to ovšem byla pravda.)
Jen na okraj, některé věty tohoto vlastence jsou psány skutečně originální češtinou. Třeba: „Nálety, které oba tito „humanisté“ u české veřejnosti tolik prosazovali zkončili smrtí obrovského počtu civilního obyvatelstva.“ 
Co se dá dělat, s tím, že „nálety zkončili“ nic moc nenadělám. Jsem ale rád že „zkončili“ vražedné akce diktátora Miloševiče, což by se jinak bez NATO zřejmě nestalo, leda až by byli všichni civilisté vyvražděni.
Na stránkách Jiřího Paroubka vasevec.cz mě zase charakterizuje jako člověka, „který se nikterak netají svými styky s podsvětím teroristů, krvavých peněz a obchodníků se zbraněmi“. Tím má na mysli moji snahu podpořit demokratickou íránskou opozici. To ale dělám veřejně a dělám to, protože je to správné. Je mi jedno, co si o tom myslí nějací blouznivci.

IMPERIALISTIČTÍ ZAPRODANCI
Ještě jeden výrok: „Před sletem holubí letky zaprodanců imperialistické transatlantické politiky ‚otevřených dveří‘ čti ‚sevřené pěsti‘ pod nenápadnou hlavičkou ‚Fórum 2000‘, politruk nového světového pořádku Pehe poučuje historika Eichlera o svatosti ex-prezidenta Havla…“
O co šlo v nějakém sporu pana Pehe s nějakým historikem, netuším. Nebudu se tím zabývat, ale zaujal mě ten slovník, který dobře znám doby, kdy bylo Rudé právo orgánem strany, která měl zajištěnu vedoucí úlohu v ČSSR. O zaprodancích imperialistické politiky dnes nemluví dokonce ani komunisté, protože by jim to (právem a nejen rudým) přišlo poněkud neúnosné.
Nenávist k Václavu Havlovi je také příznačná. Kdo neztratil paměť, ví, kdo a proč ho nenáviděl. Jen pro tu rozkoš z autorova jazyka ocituji bez úprav jednu jeho repliku ze serveru vasevec.cz o Havlovi: „Mýt mluvčím zednářského spiknutí je cesta, která byla Havlovy patrně osudem předurčena.“
(Tak co naděláme proti osudu, pane Solisi, taky na vás nejspíš nějak tísnivě doléhá.)
Vrcholem Solisova blouznění je naznačování, že jsem zřejmě placeným agentem íránských mudžahedínů. Ne že by něco takového snad někde dokazoval, ostatně nemůže, ani kdyby chtěl. Není jaksi co. Ať pan Solis laskavě ukáže jedinou účtenku, že mi nějaký mudžahedín někdy koupil aspoň zmrzlinu. Taky bych mohl bez pracného dokazování tvrdit, že má Solis doma ve sklepě ruskou atomovou bombu. No možná, že ji má, ať hned vyvrátí, že ne.

PROSTĚ PŘÍLIŠ NENÁVIDÍ
Problém pana Solise – když necháme stranou jeho zřejmě zvláštní vnitřní rozpoložení, kterým by se měli zabývat jiní odborníci než politologové – je v tom, že zjevně nenávidí demokratické země a Západ. Zvláště má spadeno na Spojené státy, Izrael a celou NATO. Vyjadřuje se slovníkem, jakým nás před spaním strašily přízraky nezapomenutelných „zahraničních zpravodajů“ komunistických Televizních novin.
Pro Solise jsou zřejmě diktátorské režimy, jak je představoval Miloševičův režim v někdejší zbytkové Jugoslávii a teokratický režim v Íránu důvěryhodnější než demokratické země Západu. Je potřeba to říct naplno a nestydět se za to: Miloševič a vláda ajatolláhů skutečně nepředstavují ty hodnoty, které ve svém životě sdílím a obdivuji. 
Solis je člověk, který ve svých článcích o USA píše jako o SSA a tvrdí, že útok z 11. září naplánovala CIA. Věří v tajné lóže, které řídí světovou politiku. V tomto spiknutí jedou všichni od Havla a Karla Schwarzenberga přes Tomáše Halíka až po Zbigniewa Brzezinského. Tak aspoň že jsem v nejlepší společnosti, byť pro Solise nebudu nikdy tak dobrý jako nějaký srbský generál z doby Miloševiče, nebo snad Putin či ajatolláh Chameneí a další bytostní demokraté.
Rizikem toho, že se zabýváte nečistými názory, je, že jim vlastně přiznáváte nějakou hodnotu, že tyhle bludy za to stojí. Proto bych si tuto činnost pro příště asi rád ušetřil a mohu udělat jen jediné: doporučuji všem, kdo by se náhodou nudili, ať si čtou tvorbu pana Daniela Solise v co největší míře. Celkem je z ní jasné, s názory jakých lidí se tato osoba ztotožňuje a čí slovník používá. Za polemiku to nestojí.
Vlastně to nejhorší, co se někomu může stát, je, když vůči němu pocítíte shovívavou lítost. Ale pomožte si, když to vidíte…

Další "organizovaná" diskuze se rozpoutala v tomto duchu:

T.H. Jsem si jistý, že pan Solis je dalším adeptem na Bohnice či Černovice. Personál tamních ústavů mu pak v další tvorbě jistě rád vyjde vstříc.

P.B. Podstatné je také, že Solis v článku uvádí, že z ÚSTR "unikla" Vaše e-mailová korespondence. Co to znamená "unikla"? Kdo mu ji poskytnul?

Daniel Solis Dobrý den všem, jako údajný adept na Bohnice si dovoluji poukázat na pár faktů (pište si co chcete - já nikomu neupírám svobodu projevu, ale chabá argumentace ad hominem prozrazuje jen to, že se, Hermane, nemůžete obhájit žádným racionálním argumentem, než jen odkazy na překlepy a chabé narážky na mnou použitý slovník) co sdělíte vaším fanouškům na fakta, že a) všichni politici a bývalý úředníci ze Spojených států amerických lobbovali pro MEK za tučný úplatek až 30.000 USD za jeden proslov, viz např. článek http://www.huffingtonpost.com/.../mek-lobbying_n_913233.html. Každý, kdo je jen trochu vzdělaná, si může udělat vlastní názor ze zdrojů více než prestižních i ve vašem okruhu nohsledů imperiální politiky: http://www.cfr.org/.../p9158 . Zdroj financí MEK byl, jak mimochodem uvádím v odkazovém aparátu svých rešerší, předmětem šetření, MEK byl původně financován Saddámem Husejnem - nevím, proč by se Herman, Falbr a Zahradil nenechali podmazat a přisluhovali by marxistům z čisté lásky k bližním.... Podle amerických armádních a zpravodajských zdrojů (viz odkazový aparát v mých článcích) je teroristická organizace kultovní, marxisticko-islámská. Osobně si myslím, že by na adeptem na Bohnice byl ex-páter, mluvčí křesťanské demokracie, ex-ředitel ÚSTRu, který takovou zvrácenou partu teroristických úchyláků, byť za tučnou úplatu podporuje a navíc má tu nehoráznou chucpe po tom ještě kandidovat do PSP za KDU-ČSL (sic erat scriptum)! Se zadostiučiněním odkazuji zájemce o pravdu a fakta na zmiňované články prostřednictvím posledního z nich:http://www.parlamentnilisty.cz/... pokud zaujatý čtenář nenalezne odkazy na předchozí tři, zde lze přejít na jejich stánky: http://www.parlamentnilisty.cz/... a další ze sériehttp://www.parlamentnilisty.cz/... a první zde: http://www.parlamentnilisty.cz/... . Je skutečně neuvěřitelné, že namísto omluvy celé veřejnosti se tento prolhanec Herman ještě snaží vytáčet a přesvědčovat o svých lžích některé naivní, nic netušící dobráky. Fuj a hanba takovému pokrytci!

T.G.S. Dle Vasi zatvrzele obhajoby to temer vypada, ze pan Solis uhodil hrebik na hlavicku.... 

Daniel Solis zatvrzelá obhajoba? Kdepak, to je zoufalé plácání kolem sebe, jedné potrefené husy, které "kůže je napnutá, ale kolem je stále tolik Božích darů!"

Víte, (nyní následuje ad personam) vy starý chochmesi Hermane, já v žádné lóže nevěřím, já je jen dokumentuji, tak jako dokumentuji vaši proradnou a vlastizrádnou aktivitu. Viz například:http://www.trilateral.org/ v souvislosti s http://www.hollings.net/... a co se týče úniku korespondence, tak byste se asi divil, z jakých zahraničních zdrojů se taková věc může jako bumerang vrátiz zpěz do ČR. Pokud byste nějakým mimořádným omylem měl nakonec být přeci jen zvolen do PSP, tak si dovolím na vás vytasit do veřejného prostoru i jiné vypečené věci, vy holoubátko... ale nepředcházejme události! Samozřejmě nejsem jediným, kdo těmito informacemi disponuje. Jen mi bylo velkou ctí se ujmout této občanské povinnosti. Svoboda projevu je prostě výborná věc! Braňme ji před marxisticko-islámskými teroristy, které nám sem někteří chamtivci přivádí. (To bylo na Hermana)

Po další diskuzi se ozval Herman tímto tónem ve strojeném duchu "klidné síly":

Daniel Herman „Vážení, nedá mi to nereagovat.Tvrzení pana Solise o jakýchsi úplatcích jsou zcela nepravdivá.Jako ředitel ÚSTR jsem měl kontakty s řadou opozičních skupin, včetně NCRI a plně se k tomu hlásím. NCRI byl vyškrtnut ze seznamu teroristických organizací EU (2009) a USA (2012).O těchto otázkách jsem osobně jednal i s bývalou ministryní zahraničí USA M. Albrightovou.S p. Solisem jsem se v životě nesetkal a myslím, že prudkost jeho útoků na moji osobu, potažmo na KDU-ČSL, je ukázkou úrovně předvolebního boje jeho samého i uskupení, za které kandiduje.Více se k jeho blábolům již vyjadřovat nebudu.

Daniel Solis Zapírat, zapírat, zapírat. Vyškrtnuta byla teroristická organizace díky úplatkům a lidem, jako je Herman, kteří jsou na tyto krvavé peníze tak nažhavení. Albrightová má sama na svědomí svinstva v Iráku a Kosovu, takže to není žádná autorita. Opak je pravdou.http: //www.youtube.com/watch?v=omnskeu-puE - zastávat se vrahů ať už jsou, nebo "jen" byli tito vrazi na nějakých seznamech je nehorázné, neetické a nehodné křesťana a kandidáta do parlamentu. Ano, to je předvolební boj slušnosti proti licoměrnosti, podlosti a lžím zaprodanců. Důkazů o tom, co jsou MEK zač je dostatek. Pokud to někdo, kdo zastával post ředitele ÚSTRu neví tak je to jen dokladem jeho neschopnosti zastávat jakoukoliv vedoucí pozici v civilizované společnosti...„

Diskuze byla takto zaznamenána na adrese: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=534775903277505&;id=378072105614553

(mezitím byla diskuze majitelem profilu, Hermanem tzv. promazána)

Proč je čtenáři předkládán tento kompilát diskuze z veřejné sociální sítě?

Protože je to učebnicový příklad toho, jak to u nás v republice nyní chodí. Utíkání se poskoků a pohůnků k zločineckým osobnostem jako je Albrightová je typické. Když už malý zlodějíček neví, jak se vymlouvat, uteče pod sukni velkého ochránce svých drábů, kteří mají hájit imperiální zájmy nadnárodní finanční oligarchie v koloniích. I když je naše země surovinově nevýznamná, tak je mnohými stratégy vnímána jako předpolí velké ruské surovinové bonanzy. Svěříme-li klíče od brány k naší pokladnici poplatným slouhům cizích pánů, nedivme se později, že budou naše truhlice prázdné a naše tajemství vyzrazena, naše ženy znásilněny a naše mládež vyvražděna… podobně, jako to nyní musí díky takovým dobrákům prožívat syrský lid, nebo srbští rodáci na Kosovu… kde Albrightová kupčí s akciemi telekomu, viz: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/192911-exministryne-albrightova-skupuje-v-kosovu-klicove-podniky/

O iráckých rafinériích ani nemluvě, viz: http://edition.cnn.com/2013/03/19/opinion/iraq-war-oil-juhasz/index.html

A co teprve Írán, pánečku takové ropy, takového plynu! Hermane, to ti nikdy nezapomeneme!

Tacitus posal tento způsob ve svém De vita et moribus Iulii Agricolae: „ Auferre, trucidare, rapere, falsis nominibus imperium; atque, ubi solitudinem faciunt, pacem appellant.“

Jako bonus budiž uvedeny odkazy na materiály, které byly v předchozích článcích použity k rešerším a dokumentaci problematiky kauzy Herman:

https://www.forum2000.cz/files/200004998-8a0d78b06f/Forum_2000_Conference_Program_15_09_2013.pdf

,http://www.westernshugdensociety.org/photos/dalai-lama-wikileaks-shame/

http://www.informationclearinghouse.info/article19605.htm

http://www.globalresearch.ca/subverting-iran/5165

http://cecaust.com.au/main.asp?sub=articles&;id=2012_02_09_mek.html

http://www.state.gov/j/ct/rls/other/des/123085.htm

http://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2012/09/198443.htm

http://www.almanar.com.lb/english/adetails.php?eid=78046&;cid=19&fromval=1

http://www.delistmek.com/court-rulings/uk-courts/

http://www.habilian.ir/en/Legal/2/Page-7.html

http://www.maryam-rajavi.com/en/

https://www.forum2000.cz/files/200004998-8a0d78b06f/Forum_2000_Conference_Program_15_09_2013.pdf

http://www.globalresearch.ca/the-salvador-option-for-syria-us-nato-sponsored-death-squads-integrate-opposition-forces/31096

http://intelnews.org/about/latest-analysis/content/analysis012/
http://jafrianews.com/2012/10/02/us-delisted-terror-network-mujahideen-e-khalq-mko-from-its-black-list-to-put-iranian-govt-under-pressure/
http://thecable.foreignpolicy.com/posts/2012/03/08/are_the_mek_s_us_friends_its_worst_enemies
http://iran-interlink.org/wordpress/?p=1722
http://friday-lunch-club.blogspot.cz/2011/04/mujahideen-e-khalq-americas-cult.html
http://www.rozhlas.cz/nabozenstvi/zpravy/_zprava/541886

http://www.state.gov/j/ct/rls/crt/2010/170264.htm

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2096128

http://islamtimes.org/vdcdno0xxyt0z56.em2y.html

http://www.nejatngo.org/en/catv.aspx?id=52

http://online.wsj.com/article/SB116475111368234891.html

http://www.state.gov/j/ct/rls/crt/2010/170264.htm

http://www.csmonitor.com/World/Middle-East/2011/0808/Iranian-group-s-big-money-push-to-get-off-US-terrorist-list

http://rightweb.irc-online.org/profile/peoples_muhajedin_of_iran_mek

http://www.carnegiecouncil.org/publications/ethics_online/0074.html

http://www.cooperativeresearch.org/timeline.jsp?timeline=us_plans_to_use_military_force_against_iran&;iran_specific_cases_and_issues=us_force_against_iran_USPolicyTowardsMEK

http://www.antiwar.com/lobe/?articleid=6011

https: //vimeo.com/75570216

http: //www.youtube.com/watch?v=Q4iVetxo4eY

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Lic-Daniel-Solis-GGS-1224/clanek/Uzitecni-idioti-aneb-Lidovci-ve-vleku-mezinarodniho-terorizmu-1-17408

http://m.rozhlas.cz/nabozenstvi/zpravy/_zprava/541886

http://www.danielherman.cz/CRo6_business_nebo_lidska_prava

http://www.state.gov/j/ct/rls/crt/2010/170264.htm

http://strategicstudiesinstitute.army.mil/pubs/parameters/articles/08winter/bahgat.pdf

https://www.fas.org/irp/congress/1993_cr/h930929-terror-pmoi.htm

http://www.rand.org/content/dam/rand/pubs/monographs/2009/RAND_MG871.pdf

http://www.nejatngo.org/en/post.aspx?id=3424#.UkgHPT_uq8A

http://www.leagle.com/decision/in%20fco%2020100716159

http://www.refworld.org/cgi-bin/texis/vtx/rwmain?docid=45d085002

http://www.rand.org/content/dam/rand/pubs/monographs/2009/RAND_MG871.pdf

http://online.wsj.com/article/SB116475111368234891.html

http://www.csmonitor.com/World/Middle-East/2011/0808/Iranian-group-s-big-money-push-to-get-off-US-terrorist-list

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Lic-Daniel-Solis-GGS-1224/clanek/Ostdrang-EU-projekt-zpravodajskych-sluzeb-USA-7569

http://www.businessinsider.com/the-rise-of-jsoc-in-dirty-wars-2013-4

http://web.archive.org/web/20050210081546/http://www.wdr.de/tv/monitor/beitrag.phtml?bid=660&sid=124

http://www.habilian.ir/en/

http://www.ods.cz/clanek/2695-politicke-vitezstvi-iranske-exilove-opozice

http: //www.youtube.com/watch?v=Q4iVetxo4eY

http://www.cooperativeresearch.org/timeline.jsp?timeline=us_plans_to_use_military_force_against_iran&;iran_specific_cases_and_issues=us_force_against_iran_USPolicyTowardsMEK

http://www.rand.org/content/dam/rand/pubs/monographs/2009/RAND_MG871.pdf

http://breakingnews.sy/en/article/23712.html

http://cecaust.com.au/main.asp?sub=articles&;id=2012_02_09_mek.html

http://iran-interlink.org/wordpress/?p=2565

http://www.globalresearch.ca/subverting-iran/5165

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/blizky_vychod/iran/smlouvy/index.html

http://shugdensociety.wordpress.com/2010/07/06/goodbye-shangri-la-excerpts-from-the-new-book-by-michael-parenti/

http://www.huffingtonpost.com/2011/08/08/mek-lobbying_n_913233.html

http://www.huffingtonpost.com/2011/08/08/mek-lobbying_n_913233.html

http://www.nytimes.com/2011/08/14/opinion/sunday/an-iranian-cult-and-its-american-friends.html

http://news.nationalpost.com/2012/02/27/mujahedeen-e-khalq/

http://www.motherjones.com/kevin-drum/2012/03/when-terrorist-group-not-terrorist-group

http://www.motherjones.com/kevin-drum/2012/03/when-terrorist-group-not-terrorist-group

http://original.antiwar.com/giraldi/2012/03/07/the-meks-useful-idiots/

http://original.antiwar.com/giraldi/2012/03/07/the-meks-useful-idiots/

http://original.antiwar.com/giraldi/2012/03/07/the-meks-useful-idiots/

http://www.nytimes.com/2012/03/13/us/us-supporters-of-iranian-group-mek-face-scrutiny.html

http://www.salon.com/2012/03/28/guest_op_ed_mek_and_its_material_supporters_in_washington/

http://www.salon.com/2012/03/28/guest_op_ed_mek_and_its_material_supporters_in_washington/

http://www.newyorker.com/online/blogs/newsdesk/2012/04/mek.html,

http://www.newyorker.com/online/blogs/newsdesk/2012/04/mek.html

http://www.democracynow.org/2012/4/10/training_terrorists_in_nevada_seymour_hersh

http://original.antiwar.com/justin/2012/05/15/hillarys-terrorists/

http://www.theguardian.com/world/2012/sep/21/iran-mek-group-removed-us-terrorism-list

http://www.theguardian.com/world/2012/sep/21/iranian-exiles-lobbyists-delist-mek

http://www.realclearworld.com/blog/2013/06/why_is_there_bi-partisan_support_for_mek.html

http://www.realclearworld.com/blog/2013/06/why_is_there_bi-partisan_support_for_mek.html

http://www.foreignpolicyjournal.com/2013/08/24/supporting-terrorists-is-not-a-new-policy-for-the-u-s-prof-lawrence-wilkerson/view-all/

http: //youtu.be/XBfWqB6X_F8

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře