Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Balkánská řeznice opět zamořuje pachem zkázy náš éter:

Krvelačná zlá bába byla vpuštěna do českého veřejného prostoru, aby media mohla vypustit ještě více jedu do srdcí, a myslí českých diváků.

Bába Albrightová, se ráda nechá zneužít pro protiruskou kampaň a České televizi je to úplně jedno, že poskytuje prostor nehoráznému lidskému monstru, které je schopno říci do éteru, že pět set tisíc dětí, které zahynuly v důsledku jejího embarga v Iráku, za to stálo (zde).

  • balkanska-reznice-opet-zamoruje-pachem-zkazy-nas-eter
  • Balkánská řeznice opět zamořuje pachem zkázy náš éter:
  • balkanska-reznice-opet-zamoruje-pachem-zkazy-nas-eter
  • balkanska-reznice-opet-zamoruje-pachem-zkazy-nas-eter

Monstrum, které lukrativně obchoduje s akciemi kosovské telekomunikační firmy, po té, co se významnou měrou zasloužilo o to, že za obrovských obětech na lidských životech, byla instalována vláda teroristů a obchodníků s lidskými orgány, která za pomoci západních zemí uloupila Kosovo a rozebrala si jeho bohatství se svými krvavými komplici ze západu (zde).

Nyní probíhá podobný scénář na Ukrajině. Vláda sestávající se z neonacistů a majdanistických teroristů, bojuje proti rusky hovořící části země na východě.

Bába si dovolí dokonce veřejně říci, že to co spáchala v souvislosti s Kosovem, by vykonala znovu.

„To co jsme dělali je, že jsme, pomáhali lidem, který byli zabitý nebo daný do kempu“
Dodává pak výhružnou předzvěst dalších událostí:„a teď budem…, lidi budou pomáhat Ukrajině“

Nevadí ji krev nevinných obětí na jejích pařátech. Šla by do toho znovu. A ještě vyhrožuje, že to čeká Ukrajinu. Prezidenta Putina by podle vlastních slov nejraději sežrala jako lítá šelma (zde).


Náš národ se za takový lidský odpad s českými kořeny musí stydět! Lidské zrůdy ve službách a v žoldu nadnárodní mafie se neštítí ničeho. Ani genocidy, ani obchodu s lidskými orgány, ani válek, ani utrpení. Albrightová je jednou z nich.

Nezapomeňme, a dejme si dobrý pozor i na ty, kteří nám sem přivádí, jako nevkusný cirkus s přehlídkou lidské odpornosti, někoho takového, jako je tato černokněžnice smrti, velekněžka zkázy a temnoty, nelítostná balkánská řeznice. Je to ona podivná odnož jestřábí nadace Aspen institute, u nás financovaná bílým koněm nadnárodních oligarchů, Zdeňka Bakaly, do které se nasáčkovala formace dalších vlastizrádců. Pohlédněme na výčet jmen spojených s tímto hnízdem zmijí. Koho by překvapilo, že jsou to pořád dokola ta stále stejná jména… (zde a zde).

Pokud bychom se podrobněji podívali na jejich „mateřskou firmu“ ve které Albrightová působí, bok po boku dalších neokonzervativních válečných superštváčů (*), tak bychom mohli rovnou vydat slabikář ponerologie (zde).,

______________

(*) Robert KaganEliot A. CohenSusan Rice,Fareed Zakaria, architekt Nového světového pořádku Brent Scowcroft, nebo třeba Anne-Marie Slaughter, která by kvůli Vladimíru Putinovi (sic!) bombardovala Sýrii). 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře