Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ztratil jsem důvěru v Parlamentní listy

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Pozoruji, že Parlamentní listy (PL) se stávají servilním serverem! To člověk pak může raději číst oficiální média, protože u nich alespoň předpokládá, že lžou, a má jasno. Mají přece vytýčenou a jednotnou linii: urážet a pomlouvat prezidenta, zamlčovat podstatu věci, prosazovat vyvěšování tibetských vlajek...

  • ztratil-jsem-duveru-v-parlamentni-listy

10. 3. jsem hledal na Parlamentních listech objektivní informace k zhodnocení včerejší situace na Slovensku a utrpěl jsem šok: PL kopírují tendenční média! K pokusu o Majdan vydaly jediný článek, a to úplně identický s těmi, které jednotně chrlila oficiální média na Slovensku.

Jak je to možné? Přece včera šlo o mimořádnou záležitost! Byla k tomu předem připravena jak sakrální oběť, tak vyvolány emoce mezi studenty a církevní představitelé – biskup Forgáč, Zvolenský, Lach... – tomu všemu udělili své „požehnání“. Média rozbouřila emoce a usilovala o spuštění Majdanu. Rektoři univerzit dali studentům mimořádné volno a doporučili tzv. národní angažovanost. Ve 40 městech proběhly manifestace, dokonce i v dalších 20 městech v zahraničí...

Cílem byl převrat, který se nepodařil. Sorosovy neziskovky hrály roli tzv. hlasu lidu a řevem vzbuzovaly mimo řádně velkou nenávist vůči premiérovi, aby dosáhly jeho sesazení. A Parlamentní listy o tomto všem mlčí. Neukázaly na podstatu problému. Komu začaly sloužit? Článek, který uveřejnily 9. 3. o Slovensku, je corpus delicti, že už nejsou alternativním médiem, ale servilním serverem!  

 

Vladimír Novák, bývalý čtenář PL

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-03-11 08:44
Parlamentní listy opravdu stojí za ho... Je to něco podobného jako aktuálně.cz . Rádi nejen mažou, ale i blokují přístup. A stačí jen maličkosti. V tom jsou zajedno s aktuálně.

Facebook komentáře