Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zajímavé novinky ze Svobodného rádia

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

SPD je prý radikální a extrémní strana. Nikdo do dnešního dne nedokázal v čem. Že jde o propagandistickou lež dokazuje fakt, že tato strana by byla z tohoto důvodu dávno soudně zrušena. A naopak, jak mohou být ČSSD, KDU a ODS demokratické strany, když odmítají referendum?

  • zajimave-novinky-ze-svobodneho-radia

Dle průzkumů SPD by si v nových volbách polepšily tyto tři strany: ANO, SPD, Piráti. Jakou má Babiš jistotu, že by v novém složení sestavil vládu? ANO nemůže sestavit vládu s ODS, protože pokud jde o EET, mají obě strany opačný názor. Je nelogické, aby levicové "transparentní" ANO vládlo s / podle Babiše/ pravicovou "zkorumpovanou a zlodějskou" ODS... ANO nepůjde s SPD, Babiš by přišel o stamilionové dotace z EU. S KSČM nepůjde ze zásady, totéž se týká mikrostraničky TOP. Velmi dobře ví, že vládu může sestavit za pět minut, ale za podmínky, že odstoupí. Nedávno se o tom zmínil. Proč to neudělá? Žádné předčasné volby nemusí být. ČSSD a KDU, kterým jde o koryto, odkývnou Babišovi cokoli. Skutečně nechce Babiš vládnout sám?

Babiš a Faltýnek chtějí být vyšetřováni, všichni členové ANO to odmítají. Babiš je ochoten kvůli sestavení vlády odstoupit, všichni členové ANO to odmítají. Babiš nahlas muví proti imigrantům, přitom spolu s celou ANO a drtivou většinou ostatních stran schvaluje proimigrantské zákony. Všichni členové ANO jsou pro imigranty, včetně těch bruselských, a Jourové jako komisařky. Proč tohle všechno vůbec nevadí předsedovi strany? Proto babišův projev v Davosu je jen divadlo- jediný politik nepřehlasuje drtivou většinu eurohujerů, obzvlášt, když politici jeho strany v Bruseli prosazují opačný zájem. Kdo tady na nás hraje divadlo? Nerozpadne se ANO, až Babiš za čtyři roky skončí, jak sliboval před volbami?

Faltýnek mnohokrát opakoval, že přepsal Babišovy akcie na jeho děti. Skutečně neví, že kdo vlastní akcie, je v skutečnosti spolumajitelem firmy / v poměru k počtu celkových a vlastněných akcií/ ? Proč dělá z voličů hlupáky? Sám se veřejně přiznal, že se vědomě /!/ dopustil trestného činu!

Dublin 4 nám dává ultimatum /!!/, nepřijmeme-li imigranty, vnutí nám je násilím nebo budeme platit za každého imigranta šest milionů Kč. Za pouhých tisíc imigrantů za jeden rok to dělá šest miliard. Může-li si každý přivést až 30 rodinných členů, bude na to stačit za deset let celoroční rozpočet? Zbude něco pro policii, zdravotnictví, sociální dávky, důchody a další provoz státu? Schulz řekl, odmítneme-li imigranty,  vyloučí nás z EU. Problém s bezpečností státu před imigranty by byl okamžitě vyřešen, ušetřily by se miliony za referendum. Zbývá kardinální otázka. Bude Babiš preferovat bezpečnost českého národa nebo každoroční stamilinové dotace z EU?

Zdroj- Svobodné radio- Jiří Kobza o Bruselu.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-02-06 13:39
Něco o Martinu Stropnickém a Babišovi, to aby tady idioti neštvali proti Babišovi.
http://www.sklenenykostel.net/index.php/2-uncategorised/3541-stropnicky-o-babisovi-a-ja

Facebook komentáře