Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zajd Raad Husajn – „vysoký komisař pro lidská práva“

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Nemuseli jsme čekat nijak dlouho na první vlaštovku z OSN poté, co se komisařem pro lidská práva stal příslušník Saudské Arábie, země, pro kterou jsou lidská práva na podobné úrovni, jako v Severní Korei.

Zamysleme se na tím, že by se vysokým komisařem pro lidská práva stal bratranec Kim Čong Una - lze si něco takového vůbec představit? Nelze, ale přesto, představitel země, která masivně financuje teroristické organizace, ve své zemi ožebračuje cizince nádeníky, nepostihuje své vlastní podnikatele, kteří tyto námezdní síly zneužívají v krutých a mnohdy smrtonosných podmínkách, se prostřednictvím klasických korupčních technik stal vysokým komisařem pro lidská práva.

První co dostal od své komunity za úkol je, došlápnout těžkou botou na český hmyz, který se namísto horlivého přijímání nelegálních migrantů chová pragmaticky a dle zákonů jak vlastních, tak evropských.

  • zajd-raad-husajn-vysoky-komisar-pro-lidska-prava

Lidským právem není nelegální průnik do cizí země, dožadování se bezplatného pobytu, nejrůznějších výhod, dokonce bezplatných právních služeb, které by pro nelegály s pomocí Bruselu proděravěly stávající zákony.

Pan Zajd Raad Husajn je, jako vyslanec islámského světa, pro Evropu a potažmo pro celý svět, velmi nebezpečný člověk, jen to chrápající a podplacená Evropa a ostatní svět ještě nepostřehli. Paní Merkel, pan Hollande, pan Juncker a další asi zprávu OSN o xenofobním a islamofobním prostředí v Česku přijali s velkým zadostiučiněním, protože mají na Čechy velký dopal za nabourávání jejich smrtonosné multikulturalistické koncepce. Už jsem se dříve zmiňovala, že xenofobní a islamofobní prostředí v Česku existuje a je to ve skutečnosti záchranná brzda nejen pro naši zemi, a proto bychom se tímto označením mohli spíše chlubit, nikoliv se mu bránit.

Ne každý Čech však myslí na budoucnost a tak se zde vyskytuje i velká skupina lidí, kteří jsou multikulturalismem zmámení. Je to jejich volba, někteří časem pochopí, někteří půjdou kvůli tomuto nebezpečnému experimentu i na hranici, která je sežehne. Je také pár Čechů, kteří se neštítí jít proti vlastní zemi a mezi ně patří naše ombudsmana Anna Šabatová. Dle vyjádření médií je údajně text vysokého komisaře pro lidská práva víceméně kopií jejich závěrů. Až ke zrádcovství se Anka Šabatová dopracovala.

P.S.: na základě upozornění v diskusi se omlouvám za nesprávné uvedení příslušnosti vysokého komisaře pro lidská práva. Zemí původu není Saudská Arábie, nýbrž Jordánsko. Nicméně, stojí za to si zadat jeho jméno do vyhledavače a zjistit, jak permanentně mnoho let lobuje na mezinárodní sféře za to, aby se země otevřely přistěhovalcům a vítaly je, prý z toho budou mít jen užitek. Už se ten užitek rýsuje ...

zdroj:http://olgapavlikova.blog.idnes.cz/c/481283/zajd-raad-husajn-vysoky-komisar-pro-lidska-prava.html?ref=viacbloger

 

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře