Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Začíná se vyjasňovat – 2. díl Až na severní pól šel bych rád……..

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Jaroslav Tichý/ANS

Ve druhé části tohoto 3-článkového souboru na téma snahy amerických neoconů (deep state) o zachování dosavadní statusu quo ve světové politice založeného na světovém dolarovém systému se zmíním o dalším pokusu amerických neoconů, jak svoji dosavadní světovou hegemonii udržet.

Začíná se vyjasňovat - 1. díl Jak to bylo pohádko

  • zacina-se-vyjasnovat-2-dil-az-na-severni-pol-sel-bych-rad2
  • zacina-se-vyjasnovat-2-dil-az-na-severni-pol-sel-bych-rad2
  • zacina-se-vyjasnovat-2-dil-az-na-severni-pol-sel-bych-rad2
  • zacina-se-vyjasnovat-2-dil-az-na-severni-pol-sel-bych-rad2
  • zacina-se-vyjasnovat-2-dil-az-na-severni-pol-sel-bych-rad2

 

Před několika dny byla uveřejněna na NWOO velmi zajímavá informace pod názvem „Zlodeji dažďa“ (s přiloženým detailním popisem používaného technologického postupu) – oboje ve slovenštině, která obsahuje informace (původně v němčině dostupné na blogu geoarchitektur. blogspot.sk) o tom, jak američtí neoconi pomocí chemických látek vypouštěných z letadel (tzv. chemtrails) a následným působením zařízení HAARP dokáží doslova ukrást vlhkost ze vzduchu na jednom místě a přesunout ji podle potřeby na úplně jiná místa na zeměkouli, kde to vyhovuje momentálně jejich zájmům a prospěchu. Bez ohledu na okradené a poškozené země a občany.

Nehodlám se nyní zabývat detailním popisem celého technologického postupu tohoto zločinu, který je uveden v příloze k článku na NWOO. Chci se ale zabývat skutkovou podstatou takového počínání a upozornit na to, co vše takový postup způsobuje. Chci se zmínit i o dalších aspektech, které s tím přímo či nepřímo souvisejí.

Nejprve však alespoň zjednodušený postup tak, jak je v článku uveden:

Nad (zdrojovým) územím, odkud má být odebrána vláha jsou rozprašovány nanočástice, a to postupně ve stále větších výškách. Rozprašování je prováděno z letadel, přičemž se takto vytvářejí souvislé vrstvy, které zdvihají hranici kondenzace (chemtrails), kdy vzduch nasycený vlhkostí stoupá vzhůru, až ho ve velké výšce zachytí tzv. tryskové proudění vzduchu. To je přesměrováno pomocí vysokofrekvenčních rádiových vln vysílaných zařízeními pod názvem HAARP provozovanými specializovanými americkými institucemi do cílové oblasti, kde tato vláha spadne formou přívalového deště. Jinými slovy „někde vláhu odeberou, jinde zase přidají“. Jsou tedy přímými viníky situace a škod, které nyní zažíváme v Evropě.

Příčiny aplikace tohoto geoinženýringu v praxi

Hlavní příčinou je skutečnost, že stará ropná pole v Saudské Arábii jsou již prakticky vyčerpaná. Další rentabilní těžba na těchto polích předpokládá využití metody frakování, kdy takto uměle vytvořená srážková voda zvyšuje hladinu spodní vody na Blízkém východě. Takto uměle nahromaděná spodní voda se pak vhání pod tlakem do spodních vrstev ropných polí spolu s chemickými přísadami v podobě páry k rozdrcení horniny, k uvolnění a k vyplavení kapek ropy.

Jde tedy o další pokus amerických neoonů o zachování světového finančního systému založeného na petrodolaru, a to i za situace, kdy stále více zemí přestává obchodovat ropu za americké (petro)dolary a přechází na Euro či na některé místní měny, příp. na čínský jüan.

Aktivní účastníci tohoto geoinženýringu

K aktivním účastníkům (kromě již zmíněných amerických institucí provozujících ve světě na-instalovaná zařízení HAARP) patří především nízkorozpočtové letecké společnosti, které předmětné nanočástice rozprašují za letu do vzduchu. Děje se tak za finanční odměnu, obvykle promítnutou ve zlevněných nákupech leteckého benzinu či v jiné formě dotací činnosti těchto leteckých společností.

Proto mohou být nízkorozpočtové. Dále se touto činností zabývají vojenská cisternová či nákladní letadla a dále pak aerolinky ropných zemí Blízkého vý-chodu.

Důsledky aplikace tohoto geoinženýringu v praxi

* náhlé změny tlaku vzduchu

* vzrůstající nebezpečí zásahem blesku při bouřích zvýšením vodivosti atmosféry

* neobvyklé sucho z důvodu výpadku srážek

* přívalové deště a obrovské kroupy

* každoročně rekordně vysoké záplavy

* extrémní tornáda, cyklóny, tajfuny

* v jiných regionech desetiletí trvající sucha (např. v Somálsku)

* likvidace celých zemědělsky produktivních oblastí, které se postupně stávají neobyvatelnými

* krádež resp. ničení přírodního bohatství jednotlivým zemím vč. fauny a flóry, nemluvě o životním prostředí

* vytváření důvodů (záminky) ke stěhování migrantů (zejména z Afriky) na sever, tj. do Evropy. Jsou tak cíleně vytvářeni „klimatičtí uprchlíci“.

Nechť si čtenáři sami udělají názor na procesy, které se denně odehrávají nad námi, které ale v duchu politické korektnosti prý neexistují. Migranti z Afriky jdou k nám, u nás náhle ubývá též voda a otepluje se. Kam půjdeme my? Též na sever a kam až? Snad podle staré písničky „Až na severní pól šel bych rád, jen ……. kdyby tam byla vláha“? Jenže, co tam?

Tady již nejde jen o procesy na udržení světového dolarového systému, tady již jde současně též o začátek procesu na zásadní redukci lidstva. Přibližuje se tak výrazně doba, kdy začne boj o vodu a o potraviny. A tímto bojištěm má být evidentně Evropa.

Případné cyklické změny teploty (a v daném případě oteplování) planety tuto situaci jen dále zhorší.

Několik snímků dokládajících tuto činnost přikládám.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře