Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ve Švédsku končí největší hudební fesťák. Přece se nenecháme zastrašit? Nesemkneme se?

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Kvůli sexuálním útokům končí největší hudební festival ve Švédsku. A já měl za to, že se nenecháme zastrašit a semkneme se? Že si nenecháme vzít eurounijní hodnoty? Že budeme nastavovat tvář a vlastní děti? Tak jak to tedy je?

  • ve-svedsku-konci-nejvetsi-hudebni-festak-prece-se-nenechame-zastrasit-nesemkneme-se

"Od roku 2018 se nebude konat hudební festival Bråvalla v Norrkopingu, který byl ve Švédsku největší a o tomto víkendu tam hráli System of a Down, Linkin Park a The Killers. Důvodem je vysoký počet obtěžovaných žen, policie přijala 11 zpráv o sexuálním napadení včetně znásilnění, uvedla v pondělí BBC." (novinky.cz)

Čtu na internetu a říkám si, asi chyba v Matrixu nebo co! Kde jsou všichni HalíkovéKocábovéSchwarzenbergovéMacronovéDrahošovéHoráčkovéBangovéTuskové, Mercelové, Peheové, Fendrychové a další? Vždyť my čekáme na vaše uklidňující proklamace!

Vždyť se přeci NENECHÁME ZASTRAŠIT TERORISTY?! (zejména když jde o kulturní obohacení).

Vždyť se přeci SEMKNEME?!

Vždyť si přeci NENECHÁME VZÍT EVROPSKÉ HODNOTY?! (tedy ty Jandovy k všestranné spokojenosti klidně raději ano).

Vždyť se přeci NENECHÁME ODRADIT OD PŘIJÍMÁNÍ UBOHÝCH A DEPRIVOVANÝCH MIGRAN.. UPRCHLÍKŮ Z AFRIKY!?

Tak jak to tedy ve skutečnosti je? Jak je to s tím švédským multikulturním rájem?

Jo a s ničím to nemá nic společného a už vůbec ne s tím! Za všechno mohou osamělé dodávky, co běžně troubily na pozdrav, pouštěly důchodce na přechodu a dojížděly dobrovolně na garančku!

Namátkou (najdete desítky dalších podobně plytkých vyjádření):
Petřínská rozhledna se rozsvítí v britských barvách. „Nenecháme se zastrašit fanatiky,“ vzkazují radní (Info.cz), po útocích v Manchesteru.
Londýnský starosta: Nikdy se terorem nenecháme zastrašit (tyden.cz), po útocích v Londýně.
Na koncert v Manchesteru dorazily hvězdy. Terorismu se nebojíme, vzkázaly (idnes.cz)

Autor: Tomáš Vyoral

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=612245

+ BONUS --------------

Itálie už inženýry a lékaři přeteká, konečně se dostane i na nás!

 
Konečně se s námi o vysoce intelektuální a kvalifikovanou syrskou elitu, především z Afriky, Evropa taky podělí. Konečně se splní sny řady užitečných idiotů a budeme patřit na multikulturně vyspělý západ!

Mohu nabídnout šampaňské?

Podle všeho již má Itálie inženýrů, lékařů, žen a dětí dostatek. Podobně jsou na tom, dle slov kolouška Macrona, frau Merkel a vrcholných politruků Junckera či Tuska, i v Německo, Francie, Švédsko, Nizozemsko nebo v Belgie. Nedostatek kvalifikovaných pracovních sil je zažehnán, porodnost se opět zažehla! Což o to, že často i nedobrovolně, ale zažehla. A tak zoufalí Italové chtějí otevřít přístavy ostatních zemí a pomoci v evoluci i jim! I nám. Cestovka Frontex už u břehů Libye nabírá další opáléné svalnaté syrské felčary a inženýry, kteří si šli mezi vizitami zaplavat.

A konečně se třeba dostane i na nás, zaprděný, xenofobní východ. S porodností jsme na tom nic moc, nezaměstnanost na nějakých 5 procentech a chybí kvalifikované pracovní síly. Tak nám sem pár tisíc inženýrů a lékařů taky pošlete. My jsme ty kvóty chápali jako nějaké invazivní zlo - měli jste nám blbům rovnou vysvětlit, ze jde o posílení naší ekonomiky a hospodářského růstu!

Konečně budeme mít dostatek řezníků, chirurgů, profesionálních pyromanů, FSV UK doplní profesorské stavy, Sorosovy neziskovky získají profesionální demonstranty a nejrůznější neZiskovky další miliardy z našich kapes na tzv. integraci do lékařského a inženýrského stavu.

Autor: Tomáš Vyoral

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=612030

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře