Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Včera jsem byl ohromen.

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Včera se mi stalo něco, co už dlouho ne. Dvakrát během jednoho dne jsem zůstal jak se tady na Moravě říká "s otevřenó hubó“ Poprvé se mi to stalo, když můj kamarád na facebooku vložil odkaz na film "Světový řád“.

Účinkují tam třeba americký režisér Oliver Stone, bývalý předseda MMF Dominique Strauss-Kahn, Julian Paul Assange a další. Kdo mě ale donutil zůstat civět s ústy dokořán, je Ruský prezident V.V.Putin. Jsem jeho velký fanda, no tentokrát mě dostal totálně.

Na otázku redaktora V.Solovjeva(nevím, jestli to píšu správně), jak se Vladimír Vladimírovič Putin staví k insinuacím a urážkám své osoby v zejména západním mainstreamu, on odpověděl: "Víte, já si nemohu dovolit na to reagovat.

Já musím jednat a pracovat s každým, protože sloužím zájmům svého národa a své vlasti.“

  • vcera-jsem-byl-ohromen

Tak takovou pokoru, kterou projevil jeden z nejmocnějších mužů na této planetě, bych si chtěl představit i u našich politiků. Já vím. Jsem naivní.

Druhý důvod proč jsem opět zůstal štajf, byly TV noviny na stanici PRIMA. Víte, nejsem z těch, kdo by chtěl někomu dělat reklamu, a navíc nesnáším, když mi někdo říká:,,Věř mi.“.Nicméně, v tomto případě mi můžete věřit. TV Prima poslala štáb do Sýrie, aby tam natočil reportáž. Skutečnou a pravdivou. Ne takové ty bláboly co hlásá jeden podřadný krejčík ze sekáče v Coventry v
Angli a říká si SOHR.

Jeho hlášky bez ověření přejímají i renomované zpravodajské stanice jako Reuters, BBC, nebo CNN. A od nich zase naše ČTK, potažmo všechny televizní stanice. Proto jsem zůstal zcela perplex, když jsem viděl tu reportáž. Už jsem jim i poslal děkovnou zprávu. Televize Prima, jako jediná, projevila dostatek odvahy a zařadila se tak hned po bok České nezávislé televize pana P.R. Orteka. Jen doufám, že jí to vydrží. Jsem kvůli tomu ochoten i nadále snášet gesto Karla Voříška: "Prima jede.“

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-03-22 18:44
To Voříškovo gesto je už tak blbé, jako stokrát opakovaný vtip. Je s tím gestem za blbce. Asi si nedokáže představit, že předvádí jen "hlupáka". Ale na druhou stranu aspoň PRIMA občas uvede i pravdivé reportáže.

Facebook komentáře