Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vaše prachy do našich kapes.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Teď je zase akce, které musíme říkat volby. Bude to stát víc jak 600 milionů.

Na seznamu stran pro volby je enormní množství part, co chtěj sát prachy vybrané od obyvatelstva a naprosto beztrestně je jakkoliv rozházet. Na vše mají imunitu.

  • vase-prachy-do-nasich-kapes

U jednotlivých zájemců, o bezpracné prachy občanů, se nedozvíme, kolik politických tlup už prolezly. Nedozvíme se ani kolik mají státních občanství k tomu našemu. Izraelské? Americké? Rakouské? Švýcarské? Rumunské? Etiopské? Slovenské? Ruské? Vatikánské? Ani nevím kolik ještě. Čí zájmy potom hájí? A jakých zahraničních firem?  

První sorta tzv. „politických stran“ si v bankách vyzvedla na své uvedení na divadelní trh stamiliony. Jak to, že pár frajerů mohlo jít do bank s tím, že si každý založí nějakou jinou politickou stranu a oslovená banka hned vyplázla stamiliony? Co to bylo za existence? 

Jak v televisi říkal Rychetský : Ty prachy nemusejí vracet. Zkrachovalá ODA prý dodneška dluží asi sto milionů. V naprosté pohodě. Tvůrci dluhů, například Pospíšil, přešli do jiných stran a jsou za vodou. Nevím jak je to dneska. Výsledkem je, že jednotlivé party jsou na tom různě. Některé mají na své vychvalování stamiliony, jiné nic. Skvělá to demokracie.

Už aby šla do kopru. Snad, aby každý občan, dal každé z kandidujících stran jeden hlas. Tolik možností nemáme, ale v globále by se dostalo, asi na všechny strany, po jednom hlasu. Pak by se daly dělat hůř „zájmové skupiny“ a trvalo by to snad déle.

Osobně jsem nezískal důvěru v jediného občana, co chce státní prachy za spánek v parlamentu. Když tam jednou za čas dojde. Nebo za rok nedojde ani jednou. Snad, kdyby se jednotlivé politické ďolíky vybraly losem ze všech svéprávných občanů, tak bychom nemohli prodělat.

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře