Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Útok ve smečce

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Případ vyšetřuje policie. Co vyšetří a kdo zasáhne, tak na to vám dneska nikdo neodpoví. Já řeknu jen jedno. Začněte se učit jakýkoliv obranný sport. Není nad to, umět se bránit a nenechat se zmlátit.

  • utok-ve-smecce

 

Ať se to cikánům, politikům, láskařům a pitomcům líbí nebo nelíbí, cikáni útočí ve smečce a jsou schopni svého protivníka umlátit k smrti. Ovšem potkat jen jednoho a dát mu přes hubu, neudělá nic, protože jsou to zbabělé kr…, co potřebují oporu ve své tlupě. Jsou jako neandrtálci honící svoji kořist bez slitování.

Na koupališti v Dubí nám to předvedlo sedm cikánů co zmlátilo jednoho muže, který se zastal ženy z majority. To se přece nesmí dělat. Zastávat se někoho takového a tak to chudák muž dostal pořádně sežrat. Skončil v nemocnici a pokud si myslíte, že sedm cikánů skončí v base, tak to vás hned vyvedu z omylu. Přece to byl rasistický gadžo a ti se mohou tlouct do krve a bezvědomí.

Všechno prý vzniklo protože cikánské dítě mělo údajně topit bílé dítě a jeho máma mu přišla na pomoc. Svoje dítě vytáhla z vody a cikánské si dovolila odstrčit. To si dovolila opravdu hodně, protože matka cikánského dítěte přilétla jako saň, začala ženě nadávat a potom bít. Přišlo na pěsti, s tahání za vlasy – oblíbená to činnost cikánek. Na pomoc ženě přispěchal neznámý muž. Zbité ženě se podařilo utéct, ale na muže se sesypala smečka zdivočelých příslušníků vyjímečné skupiny zvaná minorita a bili ho tak dlouho, až voda v brouzdališti dostala rudou barvu.

Případ vyšetřuje policie. Co vyšetří a kdo zasáhne, tak na to vám dneska nikdo neodpoví. Já řeknu jen jedno. Začněte se učit jakýkoliv obranný sport. Není nad to, umět se bránit a nenechat se zmlátit.

zdroj:http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/utok-ve-smecce

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jánošík 2018-08-10 12:16
Já odpovím. Nevyšetří nic, nezasáhne nikto, nenašlo se tam 6 statečnejch co by
tomu jednomu pomohlo z brindy, hamba. A tak je to a bude to pořád.

Facebook komentáře