Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Západ pomáhá zlu v Sýrii

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Teroristická IS a všechny její odnože již neví v Sýrii kudy kam a vymýšlí proto nejodpornější válečné zločiny, jakých jsou náboženští fanatici a islámští šílenci jenom schopni. Neslavný západ, jenž už dávno ztratil glanc demokracie a nosí hnědý fašoidní kabát, tajně i netajně podporuje islámské zlo, kde to jde.

Rusové jim však učinili čáru přes rozpočet a právoplatnému prezidentu Asadovi pomohli před totálním zničením a okupací Syrské vlasti. Americká administrativa, jež není ještě plně pod kontrolou prezidenta Trumpa a totalitní EU pomáhají zlu v Sýrii seč mohou, ale marně. Válečné zločiny a zločiny proti lidskosti, které islamisti běžně všude používají, západu nijak nevadí.

  • usa-a-eu-pomahaji-zlu-v-syrii

 

Jim vadí přítomnost ruských vojenských sil. Strašlivé nelidské mučení, lidské štíty z žen a dětí, bombardování nemocnic a škol, a hrůzy islámských šílenců upomínají na zrůdnosti hitlerovských fanatiků SS, jež by si mohli podat ruce s těmi dnešními IS.

Vypuštění chemických bojových látek, tento zločin proti lidskosti, je pouze jeden z mnoha nelidských praktik islámských teroristů a západ ihned vytrubuje do světa, že toto zlo pochází od vládních jednotek prezidenta Asada.

Rusové ani Syřané nejsou blázni, aby si naprosto zbytečně a bezdůvodně dělali ve světě zlou krev. Zato západní vlády a jejich propaganda, za dlouhá léta vymakaná do posledního detailu prolhanosti a zvrácenosti, se sama diskretizuje před svými občany i celým světem a stává se příznivcem toho nejhoršího zla na naší planetě...!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2017-04-08 11:03
Tolik svinstva které provádí USA se jen tak od Ruska nevidí. Jsme SLOVANÉ a měli bychom držet pohromadě i s Ruskem, jsou to naši bratři a ti kteří je chtějí pomlouvat, nechť táhnou do pekel nebo do USA tam je beztak spousta satanových přívrženců, kteří by jen válčili a všechno zlé sváděli na Rusko. Co nám teď dokázaly raketové útoky v Syrii na letiště syrské armády? Jen to, že USA podporuje tu islámskou pakáž. A Trump se nyní projevil jako primitivní idiot. Pamatuji si II světovou válku a to, že nás osvobodili Rusové a stejně tak i Evropu to je skutečnost a jestli někteří idioti nám chtějí podsouvat, že nás osvobodila US armáda, tak to je bohapustá lež. A v dějinách Rusko osvobodilo Evropu i před Napoleonem a stejně tak před Hitlerem a co dál? Budeme lhostejně čekat až USA i EU zaútočí na Rusko? Nebo se proti tomu postavíme? Na naši vládu se nemůžeme spolehnout v žádné případě, je to směs vlastizrádců a lezou do řiti jak USA, tak i EU a babizně Merkel.
#1 Bedrich Pavelka 2017-04-07 21:40
Dobrý večer, plně s vámi souhlasïm!!! Západní demokracije je zrůdná! Lidé si neuvědomujjí, že jsou neustále obelháváni Tito politici jsou schopni ve jménu moci a peněz dohnad lidstvo ke třetí světovè vælce. Neustále napadajï RF že ohrožuje mír a evropu. Historicky Rusko nebo SSSR a nyní RF nezačala żàdnou válku! Jsem ročník 1961 skoro půl života jsem prożil v socialismu, lidè to neměli jednoduché, nic nebylo zadarmo do práce se chodilo i v sobotu. Ale byl mír. Dnes ráno, když jsem sledoval zprávy co provedly USA, udělalo se mi špatně a měl jsem obavu, že bude válka!

Facebook komentáře