Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tommy Robinson musí zmizet

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

V květnu 2018 stanulo před soudem kolem dvacítky pákistánských muslimů, kteří roky znásilňovali desítky nezletilých britských dětí v Huddersfieldu. Tommy si dovolil číst veřejně informace publikované na webu BBC. Zákon však stanoví, že použít všechny informace veřejně dostupné, nemůže být vykládáno jako porušení zákona.

  • tommy-robinson-musi-zmizet
  • tommy-robinson-musi-zmizet

Jeho velká vina spočívá v tom, že měl Tommy odvahu zeptat po procesu pedofilních násilníků, kteří zneužité bílé britské dívky prodávaly na sex se zeptat jaký mají pocit ze svého odsouzení. To ale podle soudu neměl dělat, protože tím vyvolal v těch nepochopených chudáčcích prý úzkost a asi se mohli cítit nepříjemně. Stejnou otázku Tommymu položila BBC po vynesení verdiktu, že je vinen, a to je tedy známka dvojího metru.

Já bych se jich zeptala jednodušeji. Jaké jste měli pocity při znásilňování dětí. To ve vás úzkost ze špatnosti nevyvolávalo? U nás je pedofilie trestná. Pokud se vám to zdá divné, protože u vás je to normální, tak se seberte a běžte tam, odkud jste sem přišli.

Citace – Pro nezávislou americkou televizi InfoWars Tommy řekl:

„Určitě jdu do vězení, na 100 %… Vím, že to zní hloupě, ale tato země potřebuje revoluci. Pošlete mne do vězení, nechte mne tam zabít a já budu jen litovat, že tady nebudu, abych viděl, jak Británie povstane. V žádném případě mne neuvidíte žebrat, aby mne neposlali do kriminálu. Nikdy se neomluvím, nic jsem nespáchal. Klidně mne pošlete do nejhorší prdele plné muslimů, pak sledujte, co se tady stane. Posledně desetitisíce lidí na celém světě pochodovaly ulicemi na protest proti mému nezákonnému uvěznění. Naštvaní. Britská veřejnost potřebuje vidět, jak moc špatná situace tady panuje a můj případ jim pomůže otevřít oči.“

Těmto pedofilním násilnickým Pákistáncům soudní náklady zaplatí daňoví poplatníci, než 28 miliónů korun. Soudce tyhle násilníky pustil na kauci. Tento stejný soudce nechal Tommyho Robinsona sebrat z ulice a po několika hodinách poslat rovnou za mříže. Co je na tom nejhorší? Soud měl k dispozici neprůstřelné důkazy a více než tucet očitých svědků. Všechno jim bylo jedno. Tommy byl odouzen již předem. Pákistánce čekala deportace z Británie, ale kdy se tak stane, to neví asi nikdo. Zatím jsou stále v Británii

Strašné podmínky, kterým Tommy čelil ve vězení

Tommy si už jedno vězení prošel a spíš to vypadalo na úmyslné strčení Tommyho do šíleného vězení plného muslimských kriminálníků. Dva měsíce držen na samotce, protože jinak hrozilo jeho zabití. Bál se jíst přinesené jídlo, tak za ty dva měsíce zhubl 18 kilo. Celu měl proti mešitě, takže musel mít okna zavřená. Plivali na něj, házeli stolici a hrozili mu smrtí, hrozili smrtí jeho rodině. Ven se dostal na konci července na kauci.

Kam ho asi pošlou tentokrát. Jsem si jistá, že podmínky budou výstražné a ještě horší než minule. Pro mne je Tommy Robinson politický vězeň, člověk, kterého se potřebují zbavit a já věřím, že jeho oběť není zbytečná a že takových lidí bude geometricky narůstat a nezastraší nás nic. Pokud ano, nezasloužíme si nic jiného než to, co nám EU chystá.

Autor/ři citací: www.jitkamoody.com

zdroj:http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/tommy-robinson-musi-zmizet

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře