Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tohle vám řekne jen jediný politik.

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Bělobrádek prohlásil, že KDU už není křesťanská strana, ale normální levopravá strana bez základů křestanství. Takže žádná podpora rodiny? Milí věřící, proč je ještě volíte?

ANO byli dříve pro referendum. Ve skutečnosti vždy hlasovali proti referendu. Rozumný volič by neměl volit stranu podle slibů, ale podle skutků, co každá strana dělala v posledních čtyřech letech. Co prosazovala a proti čemu bojovala. Okamura vyzývá na každé /!/ schůzi, aby se hlasovalo pro referendum. Vždy jsou všichni proti, včetně Babiše. Vzpomínáte si, jak před dávnými a dávnými časy ČSSD propagovala prosazení zákona o referendu? Vzpomínáte si, jak ODS chtěla referendum o vystoupení z EU? Která strana je dnes pro demokratické referendum?

ČT má rozpočet osm miliard Kč, nikdo nekontroluje její výdaje. V létě vysílá jen reprízy. Co na to Rada pro vysílání? Proč si máme platit něco, na co se nedá dívat?

Dřív cizinci museli být pojištěni, nebo museli platit hotově, aby byli v nemocnici vyšetřeni. Dnes za imigranty platí v nemocnici stát z našich daní. Hlavně, že důchodce se musí rozmýšlet, má-li si zaplatit lék nebo si koupit jídlo.

  • tohle-vam-rekne-jen-jediny-politik

 

U nás mají volební právo i cizinci s přechodným pobytem. Je to náhoda? Cui bono? Skutečně nejde o příkaz z EU? Budete-li přechodně bydlet v jiném státě, také tam budete mít volební právo? Jaký význam má volební právo, když někde bydlíte jen přechodně? Imigranti mohou překročit hranice bez dokladů a bez lékařského vyšetření přesto, že přichází z krajin, kde mohou být různé infekční nemoci. Můžete i vy jet bez jakéhokoli dokladu do ciziny? Můžete beztrestně zničit svůj doklad totožnosti?  Můžete jet bez lékařské prohlídky do států, v nichž hrozí cizokrajné infekční nemoci?

Strunecká a Žantovský byli vyhozeni z Karlovy Univerzity. Dnes se tam vyučují jen humanitní obory. Učí tam jakýsi buzna, pardon učitel Putna, pak šílenec Kohout, který by tu chtěl milion imigrantů. Dnes je tato univerzita úplně obyčejná škola, kterou najdete v každé vesnici. Karel Čtvrtý by plakal...

Drahoš: "Neznalá lůza nebude rozhodovat o směřování republiky." Hlavně, že chce být volen lůzou, sorry, lidmi. Volit ho bude opravdu jen lůza, rozuměj, pražská a brněnská kavárna... Mimochodem, brněnská ulička Václava Havla je dlouhá asi deset metrů a široká necelé dva metry. Vzorný důkaz, že pro Brno je to bezvýznamná nic neříkající "osobnost". Kdo by po revoluci věřil, že tady budeme mít znovu kult osobnosti? 

USA má 2 700 základen v celém světě. Před kým nás tyto armády mohou chránit? Pardon, zapomněl jsem, že krutý diktátor v Rusku přibližuje svá vojska ke všem základnám NATO. Je skutečně velmi nebezpečný. Rozdíl je v tom, že on má armádu ve své zemi, ale NATO je na druhé straně planety.

Sluníčkáři tvrdili na falešných Parlamentních listech, které už zmizely, že SPD jde jen o koryto. Říká něco takového o SPD Vandas, Sládek, Bartoš z ND, Svobodní, Konvička a další? Tento názor má jen ANS. Věříte na náhodu?

Zdroj- Svobodné radio- Tomio Okamura.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře