Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

To NATO útočilo v noci na Sýrii!

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

K čemu je Rada bezpečnosti při OSN, k čemu je obětem OSN?
Co paměť lidí světa, co Vietnam a chemický napalm co další a další země?
Co naše paměť na chování našich „spojenců“ VB a Francie, nynějších prý arbitrů morálky i k naší zemi při Mnichovském diktátu?
Nyní zase diktují. Je to ale nyní mnohem, mnohem horší.
To je již celý ten ZÁPAD naprosto šílený?

  • to-nato-utocilo-v-noci-na-syrii

To NATO útočilo v Sýrii a bohužel v tom NATO jsme jako ČR také.

Nikdo se nás neptal, žádné referendum nato nebylo a šup byli jsme v NATO a jsme tam!

To i na našich rukách je krev obětí!

Jsme ve spolku, co bez mandátu RB OSN zaútočí vojensky na suverénní státy. A žádný motiv není obhajitelný, Vy obhájci tohoto posledního kousku.

Ano prý mají USA a VB a Francie, tedy kus NATO „morální“ mandát, protože se předpokládá a důkazy se dodají, že tento suverénní stát používá chemické zbraně na své vlastní lidi, nevinné civilisty, děti!!! A ruští prý až v Anglii používají chemické zbraně!

Prostě jsme to řekli a tak to je PRAVDA!

A co dělalo a dělá to naše NATO po celém světě, čím byli vinni ti civilisté, děti, co byli vražděni ve jménu této pokrytecké a zrůdné západní „morálky“, falešných a vylhaných důkazů, kde jsou ty Irácké zbraně hromadného ničení a kde je Irák a další státy kde NATO řádilo, kde jsou slzy pro ty mrtvé?!

Kdo Vám politici dal právo zatáhnout nás všechny do této zločinecké organizace vrahů, a pokrytců, která je jen NATO- nato, aby šířila po světě strach, války, smrt nevinných a neštěstí a uprchlíky a toto šílení nese zisky nelidem, zrůdám, co z těch hrůz bohatnou.

Znovu křičím NE MÝM JMÉNEM, vládo, já nejsem v NATO „já jsem Sýrie“, já jsem s nevinnými oběťmi celého světa!

Marie Trojanová

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bohumil Kubeš 2018-04-14 16:30
A kdo dal právo ČT a jejím "dcerám", ČRo, atd., atd..... nás za naše peníze lživě informovat? Proč dovolíme křivit dějiny, proč dovolíme ničit náš slovanský genofond? Těch otázek by bylo daleko víc. Proč český volič nevolí rozumem, jelikož je mu, dnes již po mnohá desetiletí, vtloukána do hlavy morálka (životní hodnoty) zcela cizí. Našim pseudodemokratů m to vyhovuje a rádi plní úkoly svých pánů.

Facebook komentáře