Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Před válkou se neutíká!

Hodnocení uživatelů:  / 21
NejhoršíNejlepší 

To mi řekla dnes moje 84letá máma.
Neslyšela jsem, že by Němky, Polky, nebo Rusky utíkaly před válkou, když jejich otcové, bratři, manželé a synové šli do války. Pracovaly až do té doby, kdy se fronta před Moskvou otočila a Rusové zahnali Němce až do Berlína. Nikdo neutíkal. Dezertéry totiž okamžitě stříleli. A tohle jsou prostě dezertéři. Nebo pouze ekonomičtí migranti, kteří se nudí a někdo jim nakukal, že by to mohli zkusit v Evropě. Evropané jsou totiž už svou humanitou tak zblblí, že se tu postarají o každého kriminálníka tmavé pleti. Tedy PŘEDEVŠÍM musí mít tmavou pleť. Jinak když ne, tak má smůlu. Bílého tu totiž odsoudí za každou blbost. Tomu se věnují dostatečně. Ale Afričan tu nebude mít problém! Může znásilňovat, krást a zabíjet. Nikdo ani necekne.

Kdo mi tu chce namluvit, že tihle lidé utíkají před válkou, když najednou začnou hladovku jen proto, že nedostanou hned dům, auto a blondýnu. Prostě to v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nejsou váleční utečenci. Ti vypadají absolutně jinak. Hladoví, vděční, nekradou, neznásilňují a nedomlouvají se na kriminálních činech.

  • to-mi-rekla-dnes-moje-84leta-mama

 

Jak je jen možné, že to ještě stále všichni nepochopili, když to chápe i moje stará matka? Právě ona zažila válku. Tedy v Čechách. A taky transporty Židů. Ti se tenkrát snažili utéct do Švýcarska, ale nikdo je tam nepřijímal. Tak skončili v koncentráku.

Je to hrůza, co se děje. A zdá se, že to ještě nedosáhlo absolutního vrcholu. Na ten se ještě čeká. Co to bude? Jaká zrůdnost? Teror? Válka? Kdo by si to byl býval pomyslel? A stále ještě jsou tu lidé, kteří naivně říkají, že se jim musí pomáhat. Já už fakt nemůžu. Nedá se to se zdravým rozumem vydržet!

Jana Yngland Hrušková, 21.2.2016

zdroj:http://disuk.cz/pred-valkou-se-neutika/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře