Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ten dělá to a ten zas tohle aneb my pracovat stejně nebudeme

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Byl to tehdy slavný den. Firma chtěla vyškolit uprchlíky. Ukázkový projekt začlenění uprchlíků do pracovního procesu, kde ministr slavnostně rozdával nové pracovní helmy je dalším fiaskem. Kolik jich tam zůstalo? Ministr je smutný.
Když jsem uviděl video, kde migranti v Německu dostávají zbrusu nové pracovní helmy za účasti premiéra Saska - Anhaltska Reinera Haseloffa v nových svítivých pracovních vestách, s televizními kamerami a dnes se dočetl jak to dopadlo, tak se prostě nešlo nesmát. Vím, že je to škodolibé, ale brečet se mi nechce ač je to spíše k pláči. Hlavně pro německé plátce daní. První, co se mi vybavilo, byla komunistická agitka odzpívaná Janem Werichem, že ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc. No, tak v tomto případě udělají "překvapivě" velké h...o

  • ten-dela-to-a-ten-zas-tohle-aneb-my-pracovat-stejne-nebudeme
 

Kamery běží a mladí muži, uprchlíci si slavnostně jdou pro své pracovní helmy. Za mě vypadali jako by měli pracovat poprvé v životě. Jestli tak pouze vypadali, toť otázka, každopádně to byla taková událost, že si ji nenechal ujít ani Sasko - Anhaltský ministerský předseda a sám pomáhal vysvětlovat jak helmy správně používat. V současnosti bude asi vysvětlovat, kde se stala u soudruhů v Německu chyba a chce to nechat prověřit. Ze sedmdesáti uprchlíků zbyl v německé stavební firmě totiž již pouze jeden.

Jan Werich zpíval....Tady je tesař, klempíř, zedník a ten co otesává kameny je kameník. Tak v německé verzi tam měl být řidič, betonář a dělník. Není, ale ten, co zneužívá sociální dávky je uprchlík.

Velká stavební firma GP ( Gunter Papenburg ) v Halle se rozhodla vyškolit sedmdesát uprchlíků o čemž údajně informovala téměř všechna německá média a projekt byl důležitý i pro CDU v jejímž čele je stále německá hrobnice Angela Merkel. Je to další fiasko. A proč nechtějí pracovat? Uprchlíci se měli povinně účastnit jazykového kurzu. To, co by myslím normální člověk bral jako samozřejmost, že když žije a "pracuje" v nové zemi, která mu dala šanci před "válkou a útlakem", že by také měl ovládat jejich jazyk a za co by obyčejný člověk dost pravděpodobně i platil je pro tyto uprchlíky však velký problém. Tak velký, že raději prostě pracovat nebudou.

Německý úřad práce za mě zcela oprávněně považuje jazyk za základ pro jakoukoliv integraci. Mnoho z uprchlíků však Halle raději opustilo a školení přerušilo. Říkám si, že si třeba mohli říkat..Jaká to drzost, pracovat a ještě se učit ten jejich jazyk, to raději budeme brát sociální dávky, mluvit svými jazyky a nedělat nic. Ale ono to tak bohužel pro Německo skutečně vypadá. Například jeden syrský uprchlík stojí německé daňové poplatníky 11800 euro ročně! V této sumě nejsou uvedeny výdaje na ekonomickou integraci žadatelů o azyl, jako je vzdělávání a rekvalifikační kurzy ani náklady na deportace odmítnutých žadatelů o azyl, které se však příliš nekonají.

Mnoho z odmítnutých žadatelů o azyl navíc Německo odmítá dobrovolně opustit, na což zareagovala vláda Angely Merkel tím, že uvolní v příštích třech letech dalších 150 milionů eur, aby prý pobídla migranty k odchodu. Wir schaffen das! No, nevím, ale kancléřka hrobnice asi stále věří, že to zvládne, když má tu obří a za mě vlastizrádnou drzost opět na podzim kandidovat. Nový program na placení uprchlíkům, aby se vrátili zpět do svých domovin se jmenuje "perspektiva vlast" a údajně by jej mohli využít až stovky tisíc lidí. Těžko okomentovat jaká je perspektiva a budoucnost Německa.

Přijde mi to celé naprosto neuvěřitelné. Přijďte a budete dostávat dávky, ale když budete tak hodní a odejdete, protože jste odmítnuti, tak ještě dostanete balík euro na cestu. Celý život pracující český důchodce asi jen smutně a dost možná i naštvaně kouká, co se děje v tom novém a bláznivém světě. Věřím, že i němečtí důchodci se diví. Věřím, že se diví všichni Němci. Tak to jen ze všech těch válek teď musí ti uprchlíci stihnout si do toho Německa zajet pro ty eura a ti, co se "vrací" mají teď šanci zkusit nějakou další "humánní" zemi. Jen stále věřím, že nikdy tu naši. Na to jejich obohacení se stačí podívat všude tam, kde již jsou, kolik to všechno stálo a tu všechnu hrůznou kriminalitu s nimi spojenou si snad pro dnešek i odpustím, ač za mě je to všechno znásilňování, teror, vraždy a celá muslimská víra stokrát horší než všechny peníze.

Politicky agitující Werich dále zpíval, že když všichni, všechno, všechněm dáme, tak budou všichni lidi mít všechno dohromady, a že když ten dá to a ten zas tohle, tak všichni dohromady budeme mít dost. Myslím, že to DOST by měli říci ve volbách všichni Němci své kancléřce, protože jinak a jednou provždy Německo zahubí.

Projekt Merkelová hrůzostrašně selhal a mají li Němci a Německo doslova přežít, tak ona musí skončit. Jinak jednou skončí navždy celé Německo a možná časem i celá Evropa.

Němci vzepřete se....."A všichni dohromady udělají moc"...

Zdroje: Freedom media for Europe: Ve firmě zůstal ze sedmdesáti uprchlíků pouze jeden.. Novinky: Jeden uprchlík stojí německé daňové poplatníky...Eurozprávy: Uprchlíci odmítají opustit Německo...

Autor: Patrik Juda

Zdroj: http://juda.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=585277

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře