Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Takový prachy a nic za to.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Z českého obyvatelstva vyždímala Taliánská ideologicko-finanční firma asi půl bilionu. Přitom se kasá, že komunikuje s pro ni jediným bohem. A modlí se- za nás. Asi hodně špatně. Dá se předpokládat, že třeba pan Duka má červenej telefon s nebeskou kanceláří. Snad má i nebes Pán nějakou adresu 3x w. Nebo s ním si píší emajly?

  • takovy-prachy-a-nic-za-to

Že se ještě nezmínili, jak nás trápí další nakažlivá nemoc. Že neorodujou za nás. Dřív se konaly veřejné bohoslužby proti moru, stavěly se pomníky. Teď nic. Ze Švejka se dozvídáme, že kněz navštěvoval i cholerové baráky. Kolik kněží teď bylo v barácích s odloženými přestárlíky? Kněží snad místo modlení jenom přemýšlí u kterého krejčího si zase nechat o kus rozšířit kabát? Pražští přestárlíci by kvůli svému uzdravení se mohli třeba vydat pěšky na pouť, až k zázračné studánce blízko Nového města nad Metují. ( Z její vody pak prohlédl i slepý).

Takže důchodci (kyně), které po pochodu k ní, se pokropí vodou ze studánky, koronavirus rázem zaplaší. Budou všichni rázem zdraví. Teď je v podstatě majitelem veškeré televise převážně slovenské lidové umění. Češi jsou třetí housle. Zřejmě i finančně. Exteriér i interiér často kostel. Šlágr- Kanály 003, 004, 45, 48, 77, 99. Kanály 008, 47, 82, 84 jsou obsazeny ideology a dýlery nauky katolické. Permanentně. Mozková masáž ve dne v noci.

Kam se na to hrabali soudruzi. Kdo ty ideologické kanály platí? Během bohoslužby ani jedna reklama na Klavin. Vlastně jsou všichni vysmátí. I ten nejnjžší prý má „jenom 20 000 Kč“ měsíčně. Říká se, že nezdaněný. Jako armáda. Nemusej celej život šetřit na garsonku, nemaj žádný postihy za neodříkaný modlitby. Propuštěnej z komunity byl snad naposled Plojhar. Prý za nemravný způsob života. Takže žádný strach z nezaměstnanosti. Jestli si sami perou a vařej nevím. Před lety jsem se dostal povinně i na jeden pohřeb. Na něm mne úplně fascinovaly boty toho snad dosud mladého chlapce v taláru. Tak zaprasenou obuv jsem v životě neviděl. Ani dodneška. Za dvacet let. Proto si to pamatuju. Jakákoliv smrtelně nakažlivá nemoc je pro ně výhrou. Sypou se chechtáky za pohřebné navíc.

Vyhlásí se další sbírky od lidí pro „potřebné“. Přitom, dnes, tato nadnárodní šlechta je úplně odtržena od života obyčejných lidí. Snad jenom tři obývají klášter, ve kterém lze snadno zabloudit. K tomu patří lesopark, snad půlka Hvězdy na Bílé Hoře. Okolo je čerstvě opravená zděná hradba ve výši aspoň tří metrů. Koronavirus si zláme všech vosum nohou, ale tak vysokou zeď určitě nepřeleze. Takže vysmátí zaměstnanci Vatikánu si můžou dál ordinovat plné služné. Vedle Václaváku v Praze, se tak zvaná Františkánská zahrada stala odpočinkovým prostorem pro několik zaměstnanců Vatikánu. Tam jsou železné vchodové brány s masivními mřížemi. Koronavirus si ubrousí všechny zuby , ale mříže určitě nepřekouše. Navíc mniši na něj jistě pošlou i arcianděla. Asi s dělem.

Takových prominentních míst je jenom v Praze celá řada. V těchto prostorách snad ani české zákony neplatí. Dovolí si stát, například vybírat nějaké poplatky za ubytování cizinců. Ví, kolik (a jaké národnosti) cizinců tam přebývá a jak dlouho? Troufl by si stát tam vést jakékoliv vyšetřování a případné zatčení? Vždyť to jsou objekty a pozemky úplně cizí mocnosti. Nemají tam všichni i imunitu? Též i v televisi mají skoro jakýkoliv prostor šiřitelé té „pravé víry“ kteří jsou s českým jazykem hodně na štíru. Zřejmě sousední země mají takový přetlak kněží, (misionářů), že je musejí vyvážet. Tak kam s nima jinam. Do země pro ně jistě finančně zaslíbené. Jinak by se sem asi nehrnuli. Církevní diplom si dělala i zaměstnankyně Vnitra. Tam je asi pro kariéru důležité mít diplom. Jedno jaký. Televisní výzvy k pokoře nás asi před koronavirem nespasí.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře