Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Stanislav Novotný: Jsem pro Czexit!

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Po Mnichovské zradě byla ČSR donucena předat pohraniční opevnění a tzv. prodat nacistickému Německu válečný materiál za 648 mil. prvorepublikových Kč (peníze Československo nikdy nevidělo). A dnes si připomínáme, že uplynulo 78 let od definitivní anexe zemí Koruny české, kdy jsme zcela přišli o armádu i zbytky státní suverenity.

Jak symbolické, že právě v předvečer tohoto temného výročí odhlasoval Evropský parlament omezení obranyschopnosti evropských občanů. A učinil tak v době, kdy Evropská unie a její jednotlivé členské státy nejsou schopny bránit vlastní obyvatelstvo před vnitřním sociálním rozvratem a terorizmem.

  • stanislav-novotny-jsem-pro-czexit

Směrnice omezující dosud legální držení některých zbraní je jasně nepřátelským gestem vůči Evropanům. Směrnice není namířena proti nepřátelům ohrožujícím naše životy a majetky, ale její vznik je zjevně motivován strachem zlovolných a neschopných politiků z vlastních voličů. A právem. Není-li Evropská unie schopna bránit ani schengenský prostor, nesmí omezovat evropské občany, kteří se bojí o sebe a své bližní.

Tedy do zbraně, přátelé!

Stanislav Novotný

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-03-16 20:06
Jak dlouho budeme ovládáni Bruselem, potažmo však HitlerMerkel fašistickou vládou Německa a opět budeme Böhmen und Mähren ? Je nanejvýše nutné vystoupit z EU a zrádce národa postavit před soud a nejpřísněji potrestat! Za vlastizradu byla vždy oprátka a tak by to mělo platit i dnes.

Facebook komentáře