Protože jsem od členů Bloku proti islámu slyšel, že si vymýšlím, že žádná smlouva není případně neobsahuje to co jsem zveřejnil v tomto blogu, tak níže uvádím sceny smlouvy, kterou Akční rada Bloku proti islámu odmítla, ale za jejich zády ji Martin Konvička a Jana Volfová s Robertem Metelcem podepsali.

Autentičnost smlouvy nezávisle na sobě potvrdili Martin Konvička, Jana Volfová a Robert Metelec … Je to sice věc členů Bloku proti islámu, ale tato smlouva dělá z Bloku proti islámu nástroj toho, kdo bude ovládat hnutí Úsvit a v případě, že by členové Bloku proti islámu si odhlasovali, že od smlouvy či spolupráce s Bártovým Úsvitem odstupují, pak by museli zaplatit veškeré náklady Úsvitu až do výše vložených peněz, tedy teoretický 60 milionu korun. Stejně tak se Blok proti islámu zavázal, že Bártovu Úsvitu v případě získáni dostatečného počtu hlasů, když dosáhnou na státní příspěvek, tak zaplatí Úsvitu veškeré předchozí náklady (tedy až těch 60 milionu korun). Tedy Blok proti islámu může uspět, ale peníze nebudou členů Bloku, ale toho kdo kontroluje Úsvit.

Jsem přesvědčen, že Česká republika potřebuje antiislámské hnutí, ale ne hnutí, které se stane nástrojem kmotra Bárty, které se chová nedemokraticky a totalitně! Takové hnutí nás před islamizací a politikou bruselské lobby nezachrání. Naopak jen víc znechutí naše spoluobčany, protože jak se asi bude chovat hnití ovládané kmotrem Bártou, pokud se dostane do parlamentu? Lidem naslibují a nalžou cokoliv, hlavně se dostat ke korytu. Inu o tom je asi bohužel celá politika :-(

Něco více k tématu ...

Poslanec Fiedler: Nechtěl jsem se smířit s taháním za nitky a se snahami o ovládání Úsvitu zvenčí

Úsvit prý ovládá Vít Bárta, stranu opouští lidé

Poslanci Úsvitu bouří proti islámu, ale hrnou se na cesty do muslimských zemí