Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Silný obírá slabšího

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Tento koncept je tu už od počátku lidstva. Silný obírá slabšího a jednat začne až tehdy, když potká někoho stejně silného. Na tohle nepotřebujete žádné římské kluby ani trilaterální komise, ani Sorose, ani nic podobného. Stačí aby někdo byl silnější.

Tímto článkem chci pokračovat ve včerejším tématu tentokrát ne o katolické církvi, ale globálních elitách.

  • silny-obira-slabsiho
  • silny-obira-slabsiho
  • silny-obira-slabsiho

Dnešní světové elity jsou velmi velmi mocné a velmi velmi silné. Máme jedntlivce či rodiny, kteří ovládají větší toky peněz než leckterý stát. Jsou schopni korumpovat volené politiky nikoliv výběrově, ale masově. Takový Kelner podporuje všechny v parlamentu, ten neriskuje. Všimněte si, že sice si nechává Zemanem razit dveře do Číny a Ruska, přičemž prezident to schytává z médií, ale samotný miliardář oligarcha žádné palcové titulky neevokuje. Sice se vlísává rudým komunistům a autoritativním ruským imperátorům, ale žádné České televizi to u nás nějak nevadí. I když na jiných nenechají nit suchou.

Ale jak už jsem psal včera, nevěřím že tyto elity táhnou za jeden provaz. Jistě, pokud se někdo z lůzy pokouší narušit jejich výsostné postavení, tak proti němu vystartují. Ale není to nic koordinovaného. Prostě do jejich světa vlezl někdo, kdo tam nemá co dělat a byl proto odpálkován či zničen. Ale žádná spolupráce kvůli tomu nebyla nutná.

Postavte se v Pákistánu na náměstí a začněte recitovat Bibli. Zabijou vás vás kolektivně ti, kteří se před hodinou chtěli navzájem podřezat. Postavte se v našem parlamentu a začněte mluvit o vyvlastnění a pustí se do vás všichni jednoduše proto, že vikláte cihličkou v základu věže, kde se dá sedět hodně vysoko. Bez ohledu na vzájemné sympatie, pustí se do vás všichni, kterým ta chatrná stavba dneška zajišťuje místo na slunci.

Všechny ty římské kluby a valdajská fóra jsou obdobou středověkých sněmíků. Šlechta se sešla, ojebala chudinu a panovníka a pak začali intrikovat. A tak intrikovali a obíralil, intrikovali a obírali, až jednoho dne přišli Jakobíni a všem jim usekali hlavy...

Proč?

Inu proto, že celá ta moc elit se tenkrát stejně jako dnes opírala o celospolečenský souhlas. Všechny dnešní dluhy jsou platné jen potud, dokud jsou lidi většinově ochotní je platit. Věgšinou proto, že chápou, co by způsobil opak a chápou, že by na tom pak byli ještě hůř. Ale to není nikdy trvalé dogma. Jakmile to ta elita jednou přežene, mohou lidé ztratit už jen své okovy a pak se dějí věci... Dneska tak daleko ještě nejsme. Běžný člověk ještě má hodně co ztratit. Ale elity dělají všechno pro to, abychom opravdu brzy přišli o všechno.

A až to praskne, žádný z těch miliardářů nepřežije. Zabijí je jejich tělesní strážci. Stačí jen vědomí, že společnost se nedá reformovat a její zničení je lepší než její zachování. Dokonce to ani nemusí být pravda, stačí aby si to lidi mysleli. A podívejte, co všechno už dneska stát nezajišťuje... Neochrání vás. Nepostará se o vaše zdraví. Nejspíš za pár let nebude mít ani na důchody. Neumí se postarat o funkční ekonomiku a ta šedá je zpravidla poctivější než ta oficiální. Politici zleva zprava nemají žádnou vizi. Moci se chopily nevolené skupinky placené z veřejných peněz, které ale nemají žádnou odpovědnost. Elity odklánějí peníze kamsi do zahraničí. Papírově nám nic nepatří... Soudnictví i mezinárodní právo je jeden velký dvojí metr. Církev svatá je plná pedofilů. Armáda stojí šedesát miliard a pušku v ní nosí dva tisíce lidí. Zbytek jsou generálové a úředníci.

Zatím ještě funguje zásobování a lidi nemají hlad. Ale jak dlouho ještě? Příští krize? Kdy bude ve zprávách první případ, kdy exekutora nejenže nepustili do domu, ale umlátili ho i s policejní asistencí? Jo, bylo u toho deset mrtvých... ale stálo to za to!

Jo... důl, to je díra v zemi, ten vám nemůžou vzít... Ne, to nezačne u nás. A nejspíš ani v Rusku či Ćíně. Ale takové Spojené státy, ty jsou jen krůček od něčeho podobného. Stačí jeden hurikán a obyvatelstvo se stane přesně tím, co popisuji. A žádné elity v té chvíli na onom místě nemají šanci cokoliv udělat nebo udržet pod kontrolou.

Tam za Atlantikem... to je podle mě místo, kde vzejde nová Velká revoluce. Zatím to ještě mají pevně v rukou. Mají na to hodně vojáků a dobře placených. Ale není už Trump a před ním i Obama spíš takový pretoriánský císař, který sice navenek vládne ale ve skutečnosti už dělá to, co mu řeknou v Pentagonu? Jejich ústup ze světových pozic už začal.

A Západní Evropa od toho také není daleko. Podívejte jen na ten Brexit. Kdo tam v Británii a v Bruselu doopravdy vládne? A je někdo takový opravdu ještě k něčemu? Některé provincie už také neposlouchají a ještě to drze přiznávají. Nebo NATO... je ještě Turecko členem?

Jasně, viklejte cihličkami v základech a dají vám po hubě. Ale ono se to drolí i bez nás. A pak postačí jeden velký lijavec a slunce už nebude svítit na Rakousko-uherskou monarchii, Pane!

na všech těch trilaterálních komisích už jen řeší, jak to ještě na chvíli zalepit... a o to víc intrikují mezi sebou navzájem, aby ještě chvíli vydělali. Ale pod kontrolou to nemají. To bychom byli jak v KLDR. Tam to pod kontrolou je. Tady kolem? Ani náhodou. Drží se to jen proto, že je všem jasné, že pád dnešní společnosti bude dost tvrdý a my ještě máme co ztratit.

zdroj:https://www.vidlakovykydy.cz/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře