Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Shrnutí...

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 
  • shrnuti

USA je 3.největší zemí světa. Na jihu sousedí pouze s Mexikem, na severu se svým spojencem Kanadou. Východ omývají vody Atlantického oceánu a západ Pacifik. Původním obyvatelstvem byli až do objevení Ameriky 1492 pouze Indiáni rozličných kmenů a nářečí. Po vniknutí Evropanů na nový kontinent, začalo loupení země a likvidace Indiánů. Přírodní bohatství, ať zlato či dříví, ať kožešinová zvěř či velryby, vše bylo ukradeno, či získáno podvodem a rebelové pobiti nebo uzavřeni v rezervacích, děti odvedeny na převýchovu.

Na jih, kde se vytvořily obrovské plantáže, se začali dovážet na práci otroci z Afriky. Kšefty Arabů s Američany kvetly i když štrapáce cesty přes oceán vydrželo pouze 10-15% prodaných černochů. Do USA se hrnuly tisíce a tisíce vyhnanců, trestanců, zločinců a chudáků za zlatým rájem, kde prý pečení holubi létají sami do huby. Vznikla největší multikulti společnost mnoha národů, americký babylon, jejímž členům šlo hlavně o peníze a majetek. Vše ostatní bylo podružné. Vraždění, loupení, soudce lynč, bylo na denním pořádku.

Ovšem obrovská země poskytovala nesmírné bohatství a tak se mnozí stali obrovskými boháči. Současně začala vědecko-technická revoluce a USA nakupovaly vzdělance a vědátory z celého světa. Průmysl se rozjel na plné obrátky. Moderní babylon vzkvétal a zbytek světa záviděl. Že vše vzniklo na zločineckém podkladě, nikoho nezajímalo. Účastí USA ve světových válkách ještě více zvýšilo respekt k tomuto zámořskému státu.

Po shození atomových bomb na japonská města začal mít svět z Ameriky strach. Západ se přizpůsobil a stal se spojencem, hospodářským i vojensko-politickým. Východ si vytvořil vlastní atomové zbraně a spojil se v jeden blok s jiným ekonomicko-politickým systémem. Tyto dva nesmiřitelné bloky stály proti sobě až do devadesátých let minulého století. Východní blok se rozpadl a náš stát také. Vznikly dvě republiky, Česko a Slovensko. Náš národ byl těžce podveden, vyloupen a stal se západem vykořisťovanou kolonií.

Všechen um a píle Čechů se v podobě zisků vyváží do ciziny a náš národ se zadlužuje, chudne a je již naprosto nesoběstačný a závislý. Tento režim se oficiálně nazývá demokracií, ač s ní má velice málo společného. S hospodářským a politickým úpadkem se veze i úpadek společensko-kulturní. Mravní kodex přestal existovat, hodnoty se obrátily a co bylo zlo je dobro a opačně. Rodina, vlast, národní hrdinové a tradice ztrácejí na významu a je nám vnucována cizí nechtěná ideologie multikulti globalismu a nesmyslná tolerance k nebezpečí, jež nám z toho všeho jako národu hrozí.

Letos na podzim budou parlamentní volby. Přál bych si, aby Okamurova strana SPD volby vyhrála a zastavila negativní trend vládní politiky ČR a nastoupila cestu k rozumu a přirozenosti, obnovila morálku a zdravou výchovu dětí a mládeže, zlikvidovala organizace jež spolupracují za cizí peníze na našem sebezničení a nastolila mírovou a přátelskou politiku se všemi, kdo tutéž mírovou politiku prosazuje a podporuje, hlavně s východní částí světa. Pryč z EU+NATO...!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 JazzBoo 2017-04-18 10:35
„Náš národ byl těžce podveden, vyloupen a stal se západem vykořisťovanou kolonií.”

Kým byl lid československý těžce podveden analyzoval Dolejší již před více než čtvrtstoletím:
„Všechny tyto rozvětvené rodiny jsou…
…Židé.”

http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Analyza_17_listopadu_1989.pdf

Facebook komentáře