Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Sedm "statečných Holanďanů" nás přiblížilo Západu. Hlavně, že tu žádní nejsou...

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Rozmáhá se u nás takový nešvar. Skupiny mladých turistů, zřejmě inženýrů, nás poslední dobou přijíždí obohatit boxem nebo skupinovou láskou. Konečně patříme na Západ, je to tak, sluníčka?
Prý u nás žádní migranti, ježiš, pardon uprchlíci, nejsou a Češi žádné uprchlíky, migranty, muslimy, Araby, cizince... prý ve své malosti neviděli ani z vlaku, a tak se iracionálně bojí neznámého obohacení, které si nemohou vynachválit našinci na Západě: v Německu, Francii, Anglii...

  • sedm-statecnych-holandanu-nas-priblizilo-zapadu-hlavne-ze-tu-zadni-nejsou

A nechápaví zaprdění Čecháčci ne a ne pochopit, co jest pro ně, jejich děti a vlast (omlouvám se za poněkud silné výrazivo) nejlepší. Tedy až na pár světlých výjimek, uvědomělých nexenofobních a nepopulistických EUročechů nezřídka holdujících hnědo-černému cibetkovému odvaru v jistých brněnských a pražských podnicích.

Ale konečně i my začínáme patřit na pro mnohé vysněný Západ. Po nedávném obohacení irské turistky skupinou mladých, tuším vysokoškolských, turistů, už nevím odkud, máme další zářež. Tentokrát sportovce, boxery, sedm statečných typických Holanďanů, kteří si to na "férovku" rozdali s jedním číšníkem, který si je sprostě dovolil upozornit, že na zahrádce podniku je zakázáno konzumovat vlastní alkohol.

Čekám, kdy se nad činem rozohní všichni ti, kterých jsou běžně plná média v případě, že pár slabomyslných českých jedinců napadne u nás cizince, byť domnělého. Nebo sluníčka žahají jen z jedné strany?

Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=660017

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře