Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Safari, pyramidy, Palmýru i opy do Evropy! Ušetříme za dovolené a adrenalinové sporty. + BONUS

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Německá europoslankyně navrhuje přesídlit do východních zemí EU celé syrské vesnice. Konečně kloudný úsporný nápad! Těch pár Syřanů a půl Afriky Evropanům ušetří spoustu peněz za safari i adrenalinové sporty!
Podle Ska Kellerové by relokace celých skupin uprchlíků mohla usnadnit jejich integraci v zemích, kde téměř žádní migranti nejsou. Politička, která je spolupředsedkyní frakce zelených stran v Evropském parlamentu, rovněž kritizovala Česko, Polsko a Maďarsko za jejich odmítání kvót na uprchlíky.

  • safari-pyramidy-palmyru-i-opy-do-evropy-usetrime-za-dovolene-a-adrenalinove-sporty-bonus

Co se týká zelených, respektive rudých až běda, škoda mluvit jak u nás, tak v zahraničí.

Nicméně, jsem za to dopravit k nám nejen syrské vesnice, ale zejména eritrejské, bangladéšské , negerijské a somálské. Dovezeme do jednoho z nejhustěji zalidněných kontinentů celou Afriku a Blízký východ. Přivezeme pyramidy, sfingy, komplet Údolí králů i s Nefertiti, safari z Nairobi a Keni, Kilimandžáro, palmýrské pamětihodnosti, odkloníme k nám Eufrat a Tigris!

Přivezeme všechny trpící lvy, levharty, slony, krokodýly, lemury, šimpanze, gorily, paviány, makaky, malpy, gaviály. Integrujeme Saharu, Gobi, Nil, africké savany a napajedla i deštné pralesy. Tak aby se u nás migranti necítili osamělí, odříznutí, smutní a deprivovaní... Semkneme se se sekvojemi.

Pro nás podřadné od rána do večera makající Evropany to má několik nevyvratitelných plusek. Ušetříme za safari a cesty za památkami do Afriky a na Blízký východ. Rovněž nebudeme muset platit za adrenalinové sporty, nebo různé kurzy pro přežití. Zažijeme vše na vlastní pokožku.

Jak jsem včera u někoho zahlédl, doufám, že je dostatečně genderově vyvážené, když řeknu, že je německá eurokomisařka kokot.

Ale může to být láskyplné a krásné. Poslední zhasne.

Autor: Tomáš Vyoral

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=610091

 

+ BONUS --------------------------------

 

Vytvářejme gheta pro imigranty rovnou

 
Nečekejme, až si je živelně vytvoří sami. Paní europoslankyně Kellerová se vyjádřila, že by ráda viděla ve východních zemích celé syrské vesnice.

V článku zde to prý nakonec popřela:

Přesuňme na východ EU celé syrské vesnice

Nedaly by se od EU získat nějaké dotace na vytvoření množství povinně budovaných "zón s alternativním přístupem", dejme tomu 1 km čtvereční v sousedství každého města nad 10 tisíc obyvatel, s několika mešitami a napojením na infrastrukturu, aby měly elektřinu, vodu a plyn zdarma? Nemluvím o takových samozřejmostech, jako bankomaty na kapesné a zdravotnická zařízení, kde budou smět sloužit aktivistky ochotné k sexu s nezletilými vousáči.

Ať to paní poslankyně myslela jakkoli (nevím, jestli je to paní, jestli s takovou může někdo žít), v každém případě z toho vyplývá toto:

  • považuje východní země EU za porobené, kde si může dělat co chce
  • považuje migranty za odpad, který je třeba odvézt daleko
  • rozhodně si jejich přínos nechce nechat pro sebe, zkrátka by se rozdala
  • má smysl pro pořádek: kde nejsou problémy, tam se musí vytvořit
  • je to skvělá investiční příležitost, veřejné peníze lze investovat velkoryse

Teď ještě založit neziskovku, která by na ně agresivně vyžadovala peníze.

Autor: Jan Hink

Zdroj: http://hink.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=610138

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře