Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pyrha se raduje

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Naprostá většina lidí musejí být hlupáci. Platí to zejména pro francouzské voliče, protože odhlasovat si přímou cestu k občanské válce může skutečně jen člověk mentálně omezený.

Milióny Francouzů nyní jásají nad vítězstvím Macrona, ale ani trošku jim nedochází, že právě prohráli nejen svou budoucnost, ale hlavně perspektivu svých dětí.

Nejšťastnější je však pan Pyrha, který si ani ve svých nejsvětlejších snech nedovedl představit, kolik bude mít následovníků.

  • pyrha-se-raduje

Světélko naděje, že alespoň některý významný stát opustí cestu do náruče islamismu, skomírá a brzo zhasne docela. Co nás již v blízké budoucnosti čeká?

Jen naprostý idiot by si mohl myslet, že masová invaze nám nepřátelských muslimů do Evropy není řízená. Jejím organizátorům zatím vše vychází.

Problém pro ně představují pouze nedočkavci, kteří nečekají na výzvu k zahájení maso­vého džihádu a občas vyvraždí zatím ještě většinou nepříliš početnou skupinu Evropanů. To se ale po dosažení určitého podílu muslimů v populaci evropských států prudce změní.

Nemysleme si, že všichni ti, kteří se na připravované genocidě původních obyvatel Evropy podílejí, jsou primitivové a hlupáci. Frontální útok na naši civilizaci začne na stovkách míst najednou a jeho výsledkem budou deseti, možná i statisíce mrtvých. Samozřejmě, že hlavně na naší straně, protože evropští političtí představitelé a loutkové vlády evropských zemí nás mezitím co nejdokonaleji odzbrojí.

A tak se naivně a asi zbytečně ptám: „Komu zvoní hrana?“

Václav Husák

http://vaclavhusak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=603024

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 asper.asper@seznam.cz 2017-05-13 15:54
... no tedy...
Kdo to je "pan Pyrha"?!?
Autor se jmenuje Husák, ten výherní Francouz je Macron ale páně Pyrhu jsem jsem neznal ani ze studia antiky tak jsem to vygooglil a také nic.
...asi soused pana Husáka...
Příště hoďte do nadpisu třeba Houmra a jeho a jeho klasické dílo Odík...
Bude to prima čtení které každý vezme za své a možná to ocitují i v Plesku.
#1 miroslav petr 2017-05-13 14:25
Natržené volební lístky se jménem Le Pen. Je to náhoda?

Facebook komentáře