Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč se musím stydět za to, že jsem Čech? Aneb hlavně, ta česká nesnášenlivost. Závěr:

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Jak vidím, v mých minulých dvou stejně nadepsaných článcích jsem psal "o voze", zatímco čtenáři v obou svých ohlasech psali obrazně řečeno "o koze".

(Já jsem psal o demokratické, křesťansky soucítící a mírotvorné, Angele Merkelové a v protikladu k ní o nesnášenlivosti a xenofobii velké části našeho národa,

- oni zcela od věci o zvěrstvech nacismu, do nichž se ještě nestydí nezasvěceně, leč o to hyenističtěji zatahovat i mého poctivého otce, jehož mnou jen příkladně uvedenému charakteru nesahají ani po kotníky.

To všechno přitom projevují agresívně, ironicky a v osobní nenávisti.)

  • proc-se-musim-stydet-za-to-ze-jsem-cech-aneb-hlavne-ta-ceska-nesnasenlivost-zaver

  Vím, že k tak sprostým ohlasům se slušný člověk nevyjadřuje.

Já tak činím proto, že jejich vlastním příkladem nejen dokazují pravdivost mého tvrzení, nýbrž doplňují můj seznam nedobrých českých vlastností o další bod:

  Že za tento druh Čechů se nejenom stydím, toho se ze zkušeností děsím!

  

  Otto Peschka(82)

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 Kamjdu 2016-02-19 16:54
Podívejte se staříku, jak to kancléřce ve sněmovně správně nandává tato správná srdnatá mladá Němka:
https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1531298393837790/?fref=nf
#2 damirr@volny.cz 2016-02-19 07:42
Jaroslav Tichý to opravdu "vystihl" a Peschka to snad konečně pochopí, jenomže jeho myšlenkové pochody jsou asi blokovány vlastní hloupostí. Takže hlupák chce prorazit bariéru rozumného uvažování. Zřejmě mu není shůry dáno a tak bude dál svými nesmyslnými bludy častovat český národ. A zase se nám tady ohání "vlastní pravdou" i kdyby se měl stavět na hlavu, což je jen důkaz pošetilosti a stařecké demence. Zřejmě by měl navštívit psychiatra, protože všechna jeho tvrzení jsou jen chorobnou představou v jeho mozku.
#1 Bus Bělojar 2016-02-19 07:38
Tak a dost.To už by stačilo vy dědku plesnivá. Radši jeďte dožít do Německa,nesvépr ávná Merkelová vám otevře náruč.Přečetl jsem poctivě vaše články i reakce na ně.Konstatuji jediné.Pane jste německý trotl. Radši proste Boha za odpuštění.

Facebook komentáře