Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč nemohu zcela věřit Ing. Aleně Vitáskové i když má pravdu?

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Abych Vás nenapínal začnu od konce. I když má Alena Vitásková ve všem pravdu, je to kvůli osobě bývalé nejvyšší státní zástupkyně Renatě Vesecké. Prostě jedna vysoká státní úřednice podala záchytné lano jiné vysoké státní úřednici. Nevím jakou "práci" vykonávala Renata Vesecká a hlavně za kolik. Minimální mzda to asi nebyla...

  • proc-nemohu-zcela-verit-ing-alene-vitaskove-i-kdyz-ma-pravdu

Jen malé připomenutí - není to tak dlouho co se vzájemně špičky tzv. ministerstva "spravedlnosti" (někdy také označované jako "nespravedlnosti"), vzájemně titulovali termínem  "justičních mafiánů" kteréžto označení vymyslela  také bývalá nejvyšší státní zástupkyně soudružka Benešová a ta jistě z titulu své funkce a praxe v této organizaci má přesné informace.

Jde o to, že uvedená Renata Vesecká je označovaná jako kamarádka Aleny Vitáskové (což mne velmi udivilo). Kdo neví co je vlastně tzv. Ministerstvo spravedlnosti zač, tak je to státní  instituce, která má v gesci soudnictví, státní zastupitelství, věznice, atd. Tato státní, známá firma proslula v minulosti hlavně v 50-tých letech,  když prováděla ze zahraničí objednané nájemné vraždy nepohodlných osob (Milada Horáková, atd.,... a mnoho dalších ať už aparátčíků, či vlastenců-generál Píka, atd. jednalo se o stovky nájemných vražd, statisíce osob poslaných na nucené práce (těžba uranu) a miliony osob zbavených majetku. A to zcela  bez právního důvodu!!

Tyto osoby měli společného jmenovatele a to, že z nějakého důvodu byli nepohodlní tehdejšímu vedení Stalinova aparátu, či někomu z naší vládnoucí mafie, naše tehdejší vládnoucí mafie potom zařídila další. Všimněte si, že v rámci manipulace se pořád mluví o jakýchsi zločinech komunismu, takže asi soudruzi z politbira si objednali sál a tam prostě tu Miladu Horákovou  odsoudili, že? No vidíte že tomu něco chybí - no přece ti zaměstnanci oné známé firmy, která provozovala soudy, žalobce, popravčí, atd. Tedy tato státní firma (ministerstvo "spravedlnosti") prováděla a legalizovala tyto (většinou) ze zahraničí objednané nájemné vraždy ve spolupráci se státní bezpečností jako tzv. "akt spravedlnosti" soudními procesy a následnými popravami.

Tedy kryla navenek a legalizovala tuto závažnou kriminální činnost.Je to neuvěřitelné, že tato známá firma působí dosud nejen pod stejným názvem ale v podstatě i kontinuálně i strukturou a stejnými kádry (pro věk postupně odcházeli  do důchodu). Po r.1989 se pouze změnila nepatrně struktura (a to k horšímu), kdy byli zrušeni prokurátoři a nahrazeni tzv. "státními zástupci" s ořezanými pravomocemi a upevněnou hierarchií příkazů na koho se bude podávat likvidační trestní žaloba a na koho ne! No ti tehdejší mafiáni asi věděli moc dobře proč to dělají...A právě Renata Vesecká byla nějakou dobu vrchní žalobkyně!


Zde tedy je vidět závažnost celé situace - uvedená firma místo aby byla rozpuštěna a její zaměstnanci byli pohnáni k odpovědnosti (např. stejně jako v Norimberském procesu) a spravedlivě odsouzeni, režim nainstalovaný ze zahraničí po r.1989 dělá jakoby nic. Všimněte si navíc koho rozkrádací privatizační mafie přibrala do spolku. Nebyli to právě  zaměstnanci uvedené známé firmy? Jak je možné, že tzv. soudci a státní zástupci jsou platově zařazeni do stejné škatulky jako  tzv."politici", kteří mají tzv."platy" v nehorázné výši, místo aby občanům nahrazovali způsobené škody? Likvidace průmyslu, rozkrádání ve velkém, různá ta "privatizace" předem určených státních podniků předem vybraným zahraničním subjektům za nápadně nevýhodných podmínek pro stát a občany by nebyla možná pokud by normálně fungoval  systém justice. V právním státě by musela již první "vláda" dostat doživotí...

Zde je tedy vidět důvod těch nehorázně vysokých "platů" "soudců" a státních zástupců. Podle mého názoru to nemůže být za práci, protože žádnou smysluplnou práci nevykonávají, je tedy otázkou za co tedy?! Není to náhodou z důvodu, že tzv. "politici" potřebují aby měli krytá záda a jistotu beztrestnosti za všelijaké lumpárny? Všimli jste si kdo dělá vedoucího tzv. "Ústavního" soudu? No je to soudruh Rychetský, neobolševik, který jako "legislativec" již od 70-tých let za minulého režimu vymýšlel různé lumpárenské "zákony" a nyní bdí jako justiční pojistka "ústavnosti" (beztrestnosti a kontinuity lumpáren)nového režimu a vysmívá se nám v televizních debatách.

Pokud někdo vystoupá v hierarchii uvedené známé firmy do vedoucí pozice jako je třeba funkce nejvyššího státního zástupce,  je to naprosto z morálního hlediska nedůvěryhodná osoba. Důkaz: kolik žalob na velkolumpárny (OKD, Prazdroj a mnoho dalších)l ikvidaci státu, nezákonné rozdělení republiky, atd. např. podala Renata Vesecká? Ani jednu, naopak jistě si vzpomínáte jak zastavila řízení ve věci ČEZu, kde firma byla podezřelá z velmi závažné trestné činnosti, kdy údajně měla organizovat nelegální bojové gangy, které následně přepadávali občany a ohrožovali zbraněmi, kteří se z nějakého důvodu dostali do křížku s uvedeným ČEZem.

Takže Renata Vesecká je podezřelá z několika závažných trestných činů, kterých se měla dopustit z titulu své funkce. Skutečností je, že pokud by Renata Vesecká podala nějakou takovou žalobu tak u první by byla postavena mimo službu a sama by byla v trestním řízení...

A krátce na to odchází  z uvedené firmy a dostává záchytné lano od paní Aleny Vitáskové (vysoké státní úřednice), která ji zaměstná na svém pracovišti státního úřadu.

Všimněte si skutečnosti, že toto nikomu delší dobu nevadilo z vládnoucích a justičních míst až do chvíle, než p.Vitásková šlápla na kuří oko tzv. "solárním baronům" - tedy politikům, jejichž provázanost je všeobecně známá. A nyní nastává to hlavní čemu nerozumím. Nevěděla snad paní Vitásková,  kde pracovala a co dělala Renata Vesecká? Co je to z morálního hlediska za osobu?!

Představte si, že budete mít kamaráda o kterém bude všeobecně známo, že je na vysokém stupni vedení mafie a vy řeknete, že jste si mysleli, že dělá v neškodném zahrádkářském kroužku...

Aby někdo vystoupal v hierarchii takové organizace jako je tzv. ministerstvo "spravedlnosti", musí se jednat o občana mimořádně loajálního a "spolehlivého", o kterém se ví, že vždy bude na straně této organizace, ať se bude jednat o jakoukoli lumpárnu...

"Řekni mně s kým se kamarádíš a já ti řeknu kdo jsi... kriminalisté na to mají termín   "stejná krevní skupina".

Pokud se jedná o likvidaci  našeho průmyslu a "privatizaci" předem vybraným zahraničním subjektům, já si to představuji asi takto: ...v tajné místnosti jednoho tajného sklepení, či úřadu se sejde stejně tajná společnost tajných spolků a proběhne asi tento rozhovor:  ...soudruzi tak jak bylo již domluveno...  co bylo to bylo, tak nám předáte stát k dispozici a za to na oplátku si můžete z toho i něco nakrást beztrestně..."

Nebo si opravdu myslíte, že OKD (100 miliard škody), Prazdroj (100 miliard škody) a nespočet dalších těch nejlepších podniků, či jejich řízená likvidace(cukrovary, Liaz, atd. atd.) a následně instalace zahraničních montoven na využití levné pracovní síly našich občanů s uměle udržovanou nízkou mzdou a podkopanou měnou byla náhodná?! Tak namátkou třeba byl hned po r.1989 uměle neuvěřitelně podhodnocený kurz naší měny vůči západním měnám: cca západoněmecká marka 18 kč, to ale už udělali i komunisté z jiných důvodů, skutečná hodnota - cca 4 kč) nebo machinace s dolarem který byl uměle vyšroubován na hodnotu téměř 50 kč(!!) aby po nějaké době přes noc spadl na cca 20 kč? prostě ty spřátelené západní země nechtěly platit tolik za ty naše fabriky...veškerá tato a jiná opatření mají charakter vysoce sofistikované a řízené činnosti v neprospěch státu a občanů-tedy by se mohlo i posuzovat jako vlastizrada, atd..

V právním státě by se něco takového nemohlo vůbec stát. Co tedy dělalo tzv.ministerstvo "spravedlnosti", když dle zákona bylo povinností nejen občana ale i(a to zvláště) speciálně vyškoleného  právně vzdělaného odborníka z této organizace zahájit neprodleně úkony trestního řízení? Řeknu Vám to přesně-vůbec ale vůbec nic! Nějak moc "náhod" najednou, že?

Lidová moudrost radí, že "kdo chce s vlky býti musí s nimi víti"...
Prostě když paní Vitásková vybočila, (tedy začala jednat zákonně v neprospěch určitých mafiánů) bylo zle a zle.

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře