Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč je podporován islám

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Současné elity, tj. především majitelé globálních bank a korporací, usilují o absolutní moc nad světem. Jednotlivé státy s demokraticky volenými představiteli znamenají překážku v realizaci této snahy po světovládě.

  • proc-je-podporovan-islam

Zvláště v Evropě, kde jsou demokratické principy hluboce zakořeněny. Proto elity usilují o rozbití a zrušení národních států. A islám se jeví jako nejlepší prostředek k dosažení tohoto cíle. Islám, na rozdíl od jiných náboženství, není jen náboženstvím, neboť se důkladně zabývá sociální problematikou a organizací celé společnosti.

A islámská společnost je neslučitelná s jinými společnostmi. Muslim nemůže být integrován do jiné společnosti, pokud chce zůstat muslimem. Muslimové požadují své modlitebny. To je právo každého náboženství. Ale muslimové se musí lišit svým oblečením, úpravou zevnějšku, stravováním, uspořádáním rodiny, hygienickými zvyklostmi a mnoha dalšími věcmi. Potom potřebují své školy, školky, obchody, restaurace, bazény,uspořádání volného času a další.

Perspektivně pak svoji policii, zákony i vládu. Nemůže tomu být jinak, to by bylo v rozporu s Koránem. Takto lze rozbít stát zevnitř postupným rozbíjením jeho jednoty. A o to jde elitám, neboť mizející stát už nebude schopen konkurovat jejich moci.

Slávek Popelka,Jan Sedláček

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře