Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Příčina a následek

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Ještě k paní Lence pobodaná v Hurghadě.

Tak si pročítám novinové články, vyjádření našich politiků, poslanců a zejména reakce diskutujících pod články.

Docela mne zaujala opakovaná reakce cituji „ kam bychom došli, kdyby pro každého zraněného občana lítala letadla…..“ jakoby autoři těchto vět vůbec nebrali v potaz CO se té ženě stalo. Asi by mi autoři takového názoru ihned odpověděli- ale ano- bereme to v potaz, ale je to stejně hlavně její vina, neměla TAM vůbec jezdit, sama pro levný zájezd k moři riskovala…..

Tak se Vás vážení autoři těchto vět ptám, zamysleli jste se již nad tím jak si zavinili to pobodání občané, kteří nakupovali v EDECE v Německu? A před tím čím se provinily ty postřílené děti na nějakém koncertě a před tím nebo potom lidé na ulicích přejetí náklaďáky a před tím…..??!!

  • pricina-a-nasledek

 

Přestaňme si nalhávat, že je vina na straně těch obětí. NE dle mne naprosto není!

Příčinou je ideologie a náboženství, díky kterému se z člověka stane vražedný nástroj, který věří, že trestá ty, co se provinili proti jeho bohu, víře. Tedy i tento vrah je pak nakonec obětí téhož.

Příčina je světová politika, co kroutí ruce těm, co se nechovají, jak si nemocní mocní představují a to kdekoliv po světě. A to kroucení klidně v důsledku znamená neštěstí a i smrt mnoha a mnoha nevinných lidí.

Příčina je bezbřehá touha po moci a větší moci a majetku a korytech a snadném životě a tím zase po moci nemocných mocných.

Příčina je touha vydělat jakkoliv a na čemkoliv, klidně i na zničení Evropy jak ji známe.

Příčina je pýcha, ego a podivná víra politiků, že ONI svoje medicíny aplikované lidem sami ochutnávat nebudou.

Příčina je bohužel nakonec i to, že právě Vy, co přijmete jednoduchý závěr „může si za to sama, já bych tam nejel“ trpíte podivnou slepotou a následek je dle Vás příčinou.

Prosím Vás všechny moc Vás prosím přemýšlejte a nedělejte z obětí viníky!

Marie Trojanová

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře